Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Wieliczce

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
585 758 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Wieliczce

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

25 opinii
Usługi kierownika budowy Wieliczka

Zawodowcy z KBKG Budownictwo Grzegorz Luranc to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży perfekcyjnego nadzoru budowlanego. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Biuro Obsługi Budowy Paweł Kobiałka

24 opinie
Biuro Obsługi Budowy Paweł Kobiałka - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Wieliczka

W przypadku, gdy potrzebujesz wyjątkowego nadzorowania budowy i poszukujesz najlepszych rozwiązań to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Biuro Obsługi Budowy Paweł Kobiałka. Ażeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Dobry Kierownik Budowy

14 opinii
P.U.G.K. "Geo-Prof" s.c. - Dobry Kierownik Budowy Wieliczka

Firma P.U.G.K. Geo-Prof s.c. zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się wspaniałymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

W.BRAŚ Nadzory Budowlane

11 opinii
W.BRAŚ Nadzory Budowlane - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Wieliczka

W przypadku, gdy potrzebujesz fantastycznego nadzorowania budowy w rejonie Wieliczki i szukasz najlepszych ofert to W.BRAŚ Nadzory Budowlane jest do Twoich usług. Nadzór nad przebiegiem całej budowy z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej poprawny przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Solidne Nadzorowanie Budowy Wieliczka

10 opinii
JAN MOCHALSKI - Solidne Nadzorowanie Budowy Wieliczka

Bez oporów zleć usługę solidnego nadzorowania budowy profesjonalistom z firmy JAN MOCHALSKI. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Wieliczki i okolicznych miast. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Solidny Kierownik Budowy

8 opinii
Solidny Kierownik Budowy - Świetny Kierownik Budowy Wieliczka

Ten świetny kierownik budowy realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą zawsze przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - Solidny Kierownik Budowy to doskonały fachowiec dla Ciebie. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

STUDIO SZKLANE DOMY Piotr Wojtowicz

5 opinii
STUDIO SZKLANE DOMY Piotr Wojtowicz - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Wieliczka

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do nadzorowania budowy ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Organizacja budowy domu wraz z całą papierologią i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Solidny Nadzór Budowlany

5 opinii
Mariusz Jasek - Solidny Nadzór Budowlany Wieliczka

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilku lat, przede wszystkich na obszarze Wieliczki, ale także pobliskich miast. Jeszcze dziś zadzwoń do nich.

Rewelacyjny Kierownik Budowy w Wieliczce

1 opinia
Michał Bielamowicz - Rewelacyjny Kierownik Budowy w Wieliczce

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu solidnego nadzorowania budowy z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Michał Bielamowicz jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nimi już teraz i poznaj ofertę.

Profesjonalny Nadzór Budowlany Wieliczka

1 opinia
Firma budowlana Krzysztof Radwan - Profesjonalny Nadzór Budowlany Wieliczka

Firma Firma budowlana Krzysztof Radwan to eksperci od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Wieliczka i pobliskich miast. Organizacja prac budowlanych wraz z całą papierologią i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Wieliczce (25)

Idealny Nadzór Budowlany Wieliczka

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dom w przebiśniegach 3g2 Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-05-21 do 2023-05-29
dodano 8 dni temu

 • Wieliczka

Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, do 100m², Łysokanie

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-05-15 do 2023-05-23

 • Łysokanie

Wysokiej Klasy Kierownik Budowy Wieliczka

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-05-06 do 2023-05-14

 • Wieliczka

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Wieliczka

Ten Klient napisał "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²". Przyjmij zlecenie perfekcyjnego nadzorowania budowy jako specjalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji prac z Małopolskiego i przyległych miast. Pokaż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

2023-05-06 do 2023-05-14

 • Tomaszkowice

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Wieliczka

Bądź pewny, że Zleceniodawcy zlecający nadzorowanie budowy są rzetelni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od nadzorowania budowy. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

2023-04-29 do 2023-05-07

 • Wieliczka

Profesjonalne Kierowanie Budową Wieliczka

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry potrzebuję zmniejszyć spadek garażu murowanego przyle...

2023-04-19 do 2023-04-27

 • Wieliczka

Kierownik Budowy

Jako kierownik budowy oferujesz swoje doświadczenie na terenie Małopolskiego oraz na obszarze Małopolskiego? Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

2023-04-01 do 2023-04-09

 • Węgrzce Wielkie

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 108m², Wieliczka

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 108m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-03-27 do 2023-04-04

 • Wieliczka

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 10000m², Targowisko

Klient szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 10000m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

2023-03-27 do 2023-04-04

 • Targowisko

Solidne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: Konstruktor Rodzaj budynku: Garaz Powierzchnia budynku: 35m² Informacje dodatkowe: Opinia ze realizacja budynku nie bedzie powodowac zagrozenia Termin skorzystania z oferty: 2023-03-27...

2023-03-24 do 2023-04-01

 • Pawlikowice

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-02-16 do 2023-02-16

 • Gdów

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Wieliczka

Jeśli bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje główne zalety jako fachowca od nadzorowania budowy to wykonaj zlecenie - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m². Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

2023-02-14 do 2023-02-22

 • Wieliczka

Rewelacyjne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: wg projektu Archon, Dom w Sedum G2 Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-02-09 do 2023-02-17

 • Strumiany

Odpowiedni Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Budowa domu jednorodzinnego wg. projektu Archonu, Dom w Sedum G2. Planowany początek budowy k...

2023-02-09 do 2023-02-09

 • Strumiany

Nadzorca Budowlany Wieliczka

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Wieliczka. Szukam kierownika budowy, który nie będzie "wirtualnym" kierownikiem - będzie na b...

2023-02-03 do 2023-02-11

 • Wieliczka

Rewelacyjny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Wieliczka, dom ze skosami lanymi Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-02-03 do 2023-02-03

 • Wieliczka

Dobry Nadzorca Budowlany

Kierowanie budową to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w fachu nadzorcy budowlanego. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

2023-01-29 do 2023-02-06

 • Gdów

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wieliczka

Wybranie nadzoru budowlanego nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2023-01-17 do 2023-01-25

 • Wieliczka
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty