Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Oświęcimiu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
585 752 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Oświęcimiu

KBKG Budownictwo Grzegorz Luranc

25 opinii
Usługi kierownika budowy Oświęcim

Jeżeli poszukujesz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z KBKG Budownictwo Grzegorz Luranc perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Najlepszy Kierownik Budowy Oświęcim

14 opinii
P.U.G.K. "Geo-Prof" s.c. - Najlepszy Kierownik Budowy Oświęcim

P.U.G.K. Geo-Prof s.c. zatrudnia najlepszych kierowników budowy - szczególne kompetencje i rzetelność to ich mocne punkty. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

PUH Jurczak Sp. Z o.o.

2 opinie
PUH Jurczak Sp. Z o.o. - Solidne Nadzorowanie Budowy Oświęcim

W przypadku, gdy potrzebujesz solidnego nadzorowania budowy i szukasz najlepszych ofert to PUH Jurczak Sp. Z o.o. jest do Twoich usług. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Dobry Kierownik Budowy w Oświęcimiu

6 opinii
FIRMA PROJEKTOWA KONSPRO DARIUSZ OBSTARCZYK - Dobry Kierownik Budowy w Oświęcimiu

Dobry kierownik budowy proponuje swoje usługi w miejscowości Oświęcim i w przyległych powiatach. Organizacja całej budowy wraz z całą papierologią i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Perfekcyjny Kierownik Budowy

3 opinie
Nadzory Budowlane Tomasz Szafraniec - Perfekcyjny Kierownik Budowy Oświęcim

Pracownicy Nadzory Budowlane Tomasz Szafraniec to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży nadzoru budowlanego. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Kompetentny Kierownik Budowy Oświęcim

15 opinii
Marcin Minartowicz - Kompetentny Kierownik Budowy Oświęcim

Firma Marcin Minartowicz zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się solidnymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

PROFESMEDIA POMPY CIEPŁA

4 opinie
PROFESMEDIA POMPY CIEPŁA - Wyjątkowy Kierownik Budowy Oświęcim

Chesz znaleźć dobrego fachowca z zakresu solidnego nadzorowania budowy, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma PROFESMEDIA POMPY CIEPŁA jest Twoim rozwiązaniem. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Firma Budowlana "JACEK"

3 opinie
Firma Budowlana "JACEK" - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Oświęcim

Chcesz znaleźć dobrego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy? Dobrze trafiłeś, firma Firma Budowlana JACEK jest świetnym wyborem. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Usługi Remontowo-Budowlane Szafron Jakub

1 opinia
Usługi Remontowo-Budowlane Szafron Jakub - Profesjonalny Nadzór Budowlany Oświęcim

Nadzór budowlany nie ma dla Usługi Remontowo-Budowlane Szafron Jakub żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Ustal pasujący termin!

DAN-BUD

DAN-BUD - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Oświęcim

Ten kierownik budowy oferuje swoje usługi w miejscowości Oświęcim i w pobliskich powiatach. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Oświęcimiu (18)

Doskonałe Kierowanie Budową Oświęcim

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-04-02 do 2023-04-10

 • Kęty

Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Oświęcim

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu wysokiej klasy kierowania budową zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m² i zostało złożone przez rzetelnego Konsumenta. Zaproponuj termin już teraz!

2023-03-29 do 2023-04-06

 • Oświęcim

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 120m², Oświęcim

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 120m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-01-02 do 2023-01-10

 • Oświęcim

Wykwalifikowany Kierownik Budowy Oświęcim

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2022-12-21 do 2022-12-29

 • Osiek

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Oświęcim

Wybranie nadzoru budowlanego nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista poradź i dobierz dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

2022-11-28 do 2022-12-06

 • Oświęcim

Odpowiedni Nadzór Budowlany

Pokaż Zlecającemu, że takiej propozycji nadzoru budowlanego nie znajdzie w miejscowości Małopolskie i okolicy, więc jeżeli poszukuje odpowiedniego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

2023-02-09 do 2023-02-17

 • Libiąż

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Libiąż

Dla Zlecającego, który pisze - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², znalezienie odpowiedniego nadzoru budowlanego jest niełatwe, jednak Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

2022-12-13 do 2022-12-21

 • Libiąż

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 113m², Libiąż

Jeśli bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne cechy jako specjalisty od kierowania budową to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 113m². Zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2022-12-27 do 2023-01-04

 • Libiąż

Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-05-06 do 2023-05-14

 • Żarki

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Wola

Będąc w gronie kierowników budowy z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Śląskie i w okolicy? Jesteś świetnym specjalistą do tego zlecenia. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim.

2023-05-26 do 2023-06-03
dodano 3 dni temu

 • Wola

Najlepsze Kierowanie Budową

Upewnij się, że Zleceniodawcy zlecający kierowanie budową są dobrej jakości. Wyślij ofertę jako profesjonalista od kierowania budową. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

2023-02-01 do 2023-02-09

 • Gierałtowice

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 130m², Wieprz

Ten Klient napisał "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 130m²". Przyjmij zadanie najwyższej klasy nadzorowania budowy jako profesjonalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia prac z okolic Małopolskiego i sąsiednich powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

2023-03-21 do 2023-03-21

 • Wieprz

Szukam kierownika do budowy obiektu, 88m², Bieruń

Zleceniodawca napisał "Szukam kierownika do budowy obiektu, 88m²". Wykonaj usługę solidnego nadzorowania budowy jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania zleceń z Bierunia i przyległych miast. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

2023-05-03 do 2023-05-11

 • Bieruń

Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 108m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-05-16 do 2023-05-24

 • Bieruń

Najlepsze Kierowanie Budową

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m²". Przyjmij usługę najlepszego kierowania budową jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z Bierunia i okolicznych powiatów. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

2023-05-09 do 2023-05-11

 • Bieruń

Wyjątkowe Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-02-15 do 2023-02-15

 • Wilamowice

Dobry Nadzorca Budowlany Oświęcim

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-02-10 do 2023-02-18

 • Wilamowice

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Stara Wieś

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-01-17 do 2023-01-25

 • Stara wieś
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty