Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Suchej Beskidzkiej

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
585 759 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Suchej Beskidzkiej

Firma Usługowo-Budowlana Predio mgr inż. Grzegorz Pena

1 opinia
Usługi kierownika budowy Sucha Beskidzka

Po prostu zleć prace dotyczące nadzorowania budowy specjalistom z miejscowości Sucha Beskidzka. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. Na terenie Suchej Beskidzkiej są w ścisłej czołówce. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Solidny Nadzór Budowlany Sucha Beskidzka

12 opinii
Łukasz Sumera - Solidny Nadzór Budowlany Sucha Beskidzka

Kierownik budowy z obszerną wiedzą w temacie nadzoru budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy w Suchej Beskidzkiej

1 opinia
USŁUGI BUDOWLANE Andrzej Worwa - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy w Suchej Beskidzkiej

Już od kilku lat pracownicy firmy USŁUGI BUDOWLANE Andrzej Worwa świadczą usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Usługi remontowo-budowlane Śliwa Robert

1 opinia
Usługi remontowo-budowlane Śliwa Robert - Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Sucha Beskidzka

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu wyjątkowego nadzorowania budowy do realizacji zaplanowanych działań? Firma Usługi remontowo-budowlane Śliwa Robert jest do Twojej dyspozycji. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wykwalifikowany Kierownik Budowy

Michał Woźny - Wykwalifikowany Kierownik Budowy Sucha Beskidzka

Firma Michał Woźny zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się bardzo dobrymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Organizacja prac budowlanych i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Zrb smoter

Zrb smoter - Profesjonalny Nadzór Budowlany Sucha Beskidzka

Zawodowcy z Zrb smoter to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży nadzoru budowlanego. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

BAVBUD KRZYSZTOF BAWOŁ

BAVBUD KRZYSZTOF BAWOŁ - Doskonały Kierownik Budowy Sucha Beskidzka

Nie marnuj energii i zleć twoje zadanie tym fachowcom od nadzorowania budowy z Suchej Beskidzkiej. Żeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Sucha Beskidzka

MP nadzory budowlane - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Sucha Beskidzka

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, głównie na obszarze Suchej Beskidzkiej, ale także przyległych miast. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

TECHBUD Antoni Sałaciak - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Sucha Beskidzka

Profesjonalny nadzór budowlany to specjalność tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Nieprzeciętny Kierownik Budowy

Firma Usługowo-Budowlana Predio mgr inż. Grzegorz Pena - Nieprzeciętny Kierownik Budowy Sucha Beskidzka

Ten kierownik budowy działa na obszarze województwa i świadczy liczne usługi z zakresu pierwszorzędnego nadzoru budowlanego. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Suchej Beskidzkiej (18)

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Zawoja

Ten Klient, który wciąż nie znalazł nadzoru budowlanego, chociaż próbuje znaleźć od kilku tygodni, zgłosił nam ogłoszenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę.

2023-05-15 do 2023-05-23

 • Zawoja

Nadzorca Budowlany Sucha Beskidzka

Będąc w gronie nadzorców budowlanych z tak bogatym doświadczeniem realizujesz prace na terenie miejscowości Małopolskie i w okolicy? Jesteś świetnym specjalistą do tego ogłoszenia. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

2023-05-10 do 2023-05-18

 • Juszczyn

Dobry Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 150m² Informacje dodatkowe: Kierownik budowy , dom parterowy 130-150m2 . Ogólne, fachowe doradztwo przed przystąpieniem do pr...

2023-05-08 do 2023-05-16

 • Zembrzyce

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 187m², Budzów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 187m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-04-20 do 2023-04-24

 • Budzów

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 60m², Maków Podhalański

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 60m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-04-11 do 2023-04-19

 • Maków Podhalański

Fenomenalny Kierownik Budowy Sucha Beskidzka

Zleceniodawca napisał "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 70m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2023-03-28 do 2023-04-05

 • Jordanów

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Sucha Beskidzka

Szukasz zlecenia do wykonania jako godny zaufania profesjonalista z zakresu perfekcyjnego nadzorowania budowy z Małopolskiego? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2023-02-21 do 2023-03-01

 • Maków Podhalański

Najlepsze Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Stary dom letniskowy bez odbioru Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w ...

2023-02-15 do 2023-02-23

 • Zawoja

Kierownik Budowy

Zlecenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 95m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi oraz skupia się na Klientach z rejonu Małopolskiego oraz przyległych powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

2023-01-30 do 2023-01-31

 • Zawoja

Potrzebuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m², Sucha Beskidzka

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi fachowiec z zakresu fantastycznego kierowania budową? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2022-11-29 do 2022-12-07

 • Sucha Beskidzka

Zapytanie o kierownika do wykonania remontu, 101-200m², Trzebunia

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na fantastyczne nadzorowanie budowy w rejonie Małopolskiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o kierownika do wykonania remontu, 101-200m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-04-05 do 2023-04-13

 • Trzebunia

Profesjonalne Kierowanie Budową Sucha Beskidzka

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-01-23 do 2023-01-31

 • Rzyki

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Kalwaria Zebrzydowska

Należąc do kierowników budowy z tak bogatym doświadczeniem działasz na terenie miejscowości Małopolskie i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego ogłoszenia. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

2023-05-22 do 2023-05-30
dodano 7 dni temu

 • Kalwaria Zebrzydowska

Najwyższej Klasy Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: Przebudowa remont Rodzaj budynku: Dom jednorodzinny oraz przebudowa stodoły na budynek gospodarczy Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-01-16 do 2023-01-24

 • Bachowice

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Wola Radziszowska

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Małopolskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

2022-12-30 do 2023-01-07

 • Wola Radziszowska

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-200m², Krzywaczka

Jako wiarygodny specjalista i dobry kierownik budowy oferujesz swoje usługi na terenie Małopolskiego i w sąsiednich miastach? Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

2023-01-24 do 2023-02-01

 • Krzywaczka

Kierowanie Budową

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi kierowania budową na ponadprzeciętnym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest sprawdzony. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2023-02-05 do 2023-02-13

 • Krzywaczka

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 140m², Myślenice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 140m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2022-12-22 do 2022-12-24

 • Myślenice
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty