Kategorie
Szukaj

Gładzie w Skierniewicach

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
576 581 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Skierniewicach

Znakomite Gładzie Gipsowe

2 opinie
Gładzie Skierniewice

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Kamant. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Axanbud

1 opinia
Axanbud - Fantastyczne Gładzenie Ścian Skierniewice

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy Axanbud, której specjalnością jest gładzenie ścian. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Najlepsze Gładzie Szpachlowe w Skierniewicach

6 opinii
A&A Wykończenia Aneta Foks - Najlepsze Gładzie Szpachlowe w Skierniewicach

Gdy szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z AA Wykończenia Aneta Foks są dla Ciebie idealni. Zarezerwuj termin już teraz!

New Home Krzysztof Nowicki

4 opinie
New Home Krzysztof Nowicki - Profesjonalne Gładzie Gipsowe Skierniewice

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? New Home Krzysztof Nowicki z Skierniewic jest na to skuteczną metodą. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi

3 opinie
Marc Tom - Perfekcyjne Kładzenie Gładzi Skierniewice

Od lat pracownicy firmy Marc Tom oferują usługi z zakresu perfekcyjnego kładzenia gładzi, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Aby poznać ofertę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Staranne Gładzie Gipsowe Skierniewice

5 opinii
USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DAWID BEDNAREK - Staranne Gładzie Gipsowe Skierniewice

Zaufaj fachowcom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DAWID BEDNAREK. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać wycenę.

Poziom Krzysztof Jaszewski

1 opinia
Poziom Krzysztof Jaszewski - Staranne Gładzie Na Mokro Skierniewice

Planujesz wybrać sprawdzonego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Poziom Krzysztof Jaszewski z Skierniewic jest na to najlepszym rozwiązaniem. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe Skierniewice

2 opinie
TERMO SPA Damian Łągiewski - Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe Skierniewice

Przygotowanie gładzi bezpyłowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. TERMO SPA Damian Łągiewski ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

BRUKOVA

9 opinii
BRUKOVA - Porządne Gładzie Gipsowe Skierniewice

Gdy szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z BRUKOVA są dla Ciebie idealni. Zarezerwuj termin już teraz!

Świetne Gładzie Gipsowe

4 opinie
MT Project Michał Tracz - Świetne Gładzie Gipsowe Skierniewice

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Trafiłeś w dobre miejsce - MT Project Michał Tracz jest do Twoich usług. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Skierniewicach (18)

Gładzenie Ścian Skierniewice

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na doskonałe gładzenie ścian w rejonie Skierniewic i oczekujesz rzetelnego klienta to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

2023-02-07 do 2023-02-15

 • Skierniewice

Położenie gładzi, 101-300m², Skierniewice

Ten Klient jest zdania, że świetne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Położenie gładzi, 101-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

2022-10-31 do 2022-11-08

 • Skierniewice

Doskonałej Jakości Gładzie Skierniewice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia prac: 1001-2000m² Informacje dodatkowe: Tynk maszynowy wewnetrzny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2022-10-25 do 2022-11-02

 • Skierniewice

Solidne Położenie Gładzi Skierniewice

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne zalety jako fachowca od położenia gładzi to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 101-300m². Pokaż wyjątkową ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

2023-02-19 do 2023-02-27

 • Prandotów

Gipsowanie, ok. 100m2, Puszcza Mariańska

Szukasz zlecenia jako specjalista od profesjonalnego gładzenia ścian w rejonie Mazowieckiego lub w przyległych miastach? Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

2022-11-07 do 2022-11-15

 • Puszcza Mariańska

Szukam firmy na położenie gładzi, 28m², Mszczonów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 28m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-03-05 do 2023-03-13

 • Mszczonów

Położenie gładzi, 300m², Bronisławów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 300m² Informacje dodatkowe: Powierzchnia ścian około 300 m2 Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-03-12 do 2023-03-20

 • Bronisławów

Szukam firmy na położenie gładzi, 600m², Teresin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 600m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-02-06 do 2023-02-14

 • Teresin

Znakomite Gładzie

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako specjalista od gładzi. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

2023-02-14 do 2023-02-22

 • Grodzisk Mazowiecki

Staranne Gładzie

Ten Klient myśli, że staranne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 101-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

2023-03-13 do 2023-03-13

 • Grodzisk Mazowiecki

Położenie gładzi, 101-300m², Grodzisk Mazowiecki

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: dom zamieszkały Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2022-10-15 do 2022-10-23

 • Grodzisk Mazowiecki

Dam zlecenie na szpachlowanie, do 100m², Grodzisk Mazowiecki

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Wklejanie taśm do płyt gk i położenie gładzi Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-02-25 do 2023-03-05

 • Grodzisk Mazowiecki

Zlecę położenie gładzi, do 100m², Sadkowice

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę położenie gładzi, do 100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2022-09-19 do 2022-09-27

 • Sadkowice

Pierwszorzędne Położenie Gładzi

Bądź pewny, że Klienci zlecający położenie gładzi są rzetelni. Wyślij ofertę jako specjalista od położenia gładzi. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

2022-12-29 do 2023-01-06

 • Stryków

Szukam firmy na położenie gładzi, 140m², Błonie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 140m² Informacje dodatkowe: w domu został polożony tynk,ale chcemy dodatkowo polozyć ok 0,5 cm gladzi na scianach i suficie. Termin rozpocz...

2022-12-31 do 2023-01-08

 • Błonie

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-03-25 do 2023-04-02
dodano 3 dni temu

 • Podkowa Leśna

Dam zlecenie na szpachlowanie, do 100m², Brwinów

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2022-10-20 do 2022-10-21

 • Brwinów

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 101-300m², Jajkowice

Gładzenie ścian to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

2023-02-07 do 2023-02-07

 • Jajkowice
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty