Kategorie
Szukaj

Studnie głębinowe w Ożarowie Mazowieckim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
587 346 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnie głębinowe są coraz popularniejszym i bardzo opłacalnym rozwiązaniem, często wykonywanym wraz z budową domu. Koszt ich budowy nie różni się mocno od kosztów przyłączenia gospodarstwa do wodociągu, jednak z czasem oferują one wymierne korzyści. Posiadając własną studnię głębinową, a co za tym idzie prywatne źródło wody, nie musimy opłacać comiesięcznych składek. Korzystając z własnej studni głębinowej, jedyny koszt, jaki musimy ponieść to ilość prądu, jaką zużyje pompa do studni głębinowej. Poszukiwanie odpowiedniego specjalisty w tej dziedzinie ułatwi Ci nasz ranking firm. Jeśli chcesz rozwiać swoje wątpliwości zajrzyj do sekcji "Częste pytania o studniach głębinowych".

Wiercenie studni głębinowej jest szczególnie opłacalne w przypadku gospodarstw domowych wykorzystujących każdego dnia duże ilości wody. Studnie głębinowe są doskonałym rozwiązaniem w gospodarstwach rolnych, które posiadają systemy automatycznego nawadniania. Woda płynąca w wodociągu często posiada dodatki w postaci chloru, a sama sieć bywa awaryjna. Wszelkie usługi hydrauliczne warto poprzedzić profesjonalnymi pomiarami geologicznymi.

Studnie dzielimy pod względem ich średnicy, głębokości oraz rodzaju konstrukcji. Obecnie wyróżniamy trzy główne typy:

 • Studnie kopane – są to stosunkowo płytkie studnie. Nie są na tyle wydajnym rozwiązaniem, co studnie głębinowe. Jednak, jeśli warstwa wody znajduje się stosunkowo blisko powierzchni ziemi, to stają się wystarczające. Kopane studnie to zdecydowanie najprostsze i najtańsze rozwiązanie. Do ich budowy nie jest wymagane pozwolenie.
 • Studnie głębinowe – do ich budowy wymagany jest odpowiedni sprzęt, a co za tym idzie, pomoc fachowców. Stosuje się je wtedy, gdy woda gruntowa zlokalizowana jest głęboko pod powierzchnią ziemi. Studnia zbudowana jest z rur o średnicy około 10 cm, a do wypompowywania wody na powierzchnię najczęściej stosuje się pompy głębinowe.
 • Studnie abisyńskie – w tego typu studni wykorzystywane są wąskie rury, poprowadzone w głąb ziemi na około 5-7 metrów. Doskonale sprawdzają się na gruntach piaszczystych, z racji zastosowania specjalnych filtrów oczyszczających wodę z ziaren piasku. Studnie tego rodzaju zazwyczaj współpracują z pompami samozasysającymi.

Studnia może zostać wybudowana w dowolnym miejscu działki, jednak należy pamiętać o kilku zasadach. Zgodnie z prawem, studnia głębinowa nie może zostać wybudowana bliżej niż 5 metrów od granicy posesji oraz przynajmniej 7,5 metra od rowu melioracyjnego. Aby wyeliminować ryzyko zanieczyszczenia wody, obudowa studni głębinowej powinna znajdować się nie bliżej niż 15 metrów od zbiornika na szambo. Kopaniestudni głębinowej warto zaplanować już na etapie budowy instalacji sanitarnych w budynku.

Sprawdź najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Ożarowie Mazowieckim

PHU Erem Roman Mrugałło

19 opinii
Studnie głębinowe Ożarów Mazowiecki

Jeszcze szukasz dobrej firmy od studni głębinowych? Powierz tę kwestię specjalistom z PHU Erem Roman Mrugałło. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Perfekcyjne Studnie Wiercone w Ożarowie Mazowieckim

11 opinii
Zespół Muzyczny Golden - Perfekcyjne Studnie Wiercone w Ożarowie Mazowieckim

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie studni wierconych i zatrudnij Zespół Muzyczny Golden. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

ArtPomp S.C.

8 opinii
ArtPomp S.C. - Doskonałe Kopanie Studni Ożarów Mazowiecki

Zleć usługę doskonałego kopania studni ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Ożarów Mazowiecki i pobliskich miast. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Rewelacyjne Kopanie Studni Ożarów Mazowiecki

5 opinii
Wiercenie Studni Marcin Łozak - Rewelacyjne Kopanie Studni Ożarów Mazowiecki

Starasz się odnaleźć dobrego fachowca z zakresu rewelacyjnego kopania studni, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Wiercenie Studni Marcin Łozak jest gotowa Ci pomóc. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi studniarskie

3 opinie
Usługi studniarskie - Pierwszorzędne Studnie Głębinowe Ożarów Mazowiecki

Usługi studniarskie oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Ożarów Mazowiecki i okolic. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Profesjonalne Studnie Głębinowe

1 opinia
Pachtex - Profesjonalne Studnie Głębinowe Ożarów Mazowiecki

Wykonanie studni głębinowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Pachtex ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Aqua team

1 opinia
Aqua team - Staranne Studnie Głębinowe Ożarów Mazowiecki

Przygotowanie studni głębinowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Aqua team ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Doskonałej Jakości Studnia Kopana

1 opinia
STUDNIE RUTKOWSKI - Doskonałej Jakości Studnia Kopana Ożarów Mazowiecki

Firma STUDNIE RUTKOWSKI oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Ożarowa Mazowieckiego oraz przyległych powiatów. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

P.H.U Emilka Emilia Wołczyńska

7 opinii
P.H.U Emilka Emilia Wołczyńska - Profesjonalne Kopanie Studni Ożarów Mazowiecki

Uniknij problemów i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii kopania studni z miejscowości Ożarów Mazowiecki. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Rewelacyjna Studnia Kopana Ożarów Mazowiecki

33 opinie
PHU Papierowski - Rewelacyjna Studnia Kopana Ożarów Mazowiecki

Myślisz, że rewelacyjna studnia kopana to niełatwe zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z PHU Papierowski poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Aktualne zlecenia na studnie głębinowe w Ożarowie Mazowieckim (16)

Szukam ekipy do wykopania studni, Leszno

Jako pracownik branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od studniarstwa. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Szukam ekipy do wykopania studni. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2023-05-28 do 2023-06-05

 • Leszno

Szukam ekipy do wykopania studni, Lipków

Upewnij się, że Klienci zlecający kopanie studni są wiarygodni. Wyślij ofertę jako ekspert od kopania studni. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

2023-05-17 do 2023-05-25

 • Lipków

Najwyższej Klasy Kopanie Studni Ożarów Mazowiecki

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: na potrzeby budowy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-05-16 do 2023-05-24

 • Stare Babice

Perfekcyjna Studnia Głębinowa Ożarów Mazowiecki

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

2023-05-10 do 2023-05-18

 • Ożarów Mazowiecki

Szukam ekipy do wykopania studni, Leszno

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność została stworzona z pasji do studniarstwa i oferuje doskonałe kopanie studni na terenie miejscowości Leszno, a także okolicznych miast i powiatów. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2023-05-07 do 2023-05-15

 • Leszno

Doskonałe Studniarstwo Ożarów Mazowiecki

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od lat, głównie na obszarze Mazowieckiego, ale także pobliskich miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2023-04-26 do 2023-05-04

 • Kampinos

Budowa Studni Głębinowej Ożarów Mazowiecki

Ten Klient, który nadal nie znalazł budowy studni głębinowej, mimo że próbuje znaleźć od sam nie wiesz jak dawna, napisał nam ogłoszenie o treści - Szukam ekipy do wykopania studni. To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zlecającego. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2023-04-24 do 2023-05-02

 • Zaborów

Potrzebuję wykopać studnię, Stare Babice

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: chciałbym zlecić wykonanie studni głębinowej na działce w Starych Babicach, proszę o wycenę pełnego zakresu...

2023-04-18 do 2023-04-26

 • Stare Babice

Perfekcyjne Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

2023-04-17 do 2023-04-25

 • Stare Babice

Korzystna Budowa Studni Ożarów Mazowiecki

Klient szuka rewelacyjnej współpracy, pisząc - Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 17m. To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Zaprezentuj wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

2023-03-24 do 2023-04-01

 • Izabelin

Szukam ekipy do wykopania studni, Kaputy

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Lokalizacja Kaputy, gmina Ożarów Mazowiecki, działka niezabudowana, interesuje nas koszt studni od początku...

2023-03-22 do 2023-03-30

 • Kaputy

Idealna Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 250m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-03-10 do 2023-03-18

 • Ożarów Mazowiecki

Potrzebuję firmy do wykonania studni abisyńskiej, 12m, Zielonki-Wieś

Rodzaj studni: abisyńska Głębokość studni: 12m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-03-05 do 2023-03-13

 • Zielonki-Wieś

Zapytanie o wykopanie studni, Izabelin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

2023-02-15 do 2023-02-17

 • Izabelin

Fantastyczne Kopanie Studni

Planujesz przyjąć zlecenie na kopanie studni, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Potrzebuję wykopać studnię to rewelacyjny pomysł. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

2023-02-08 do 2023-02-16

 • Ożarów Mazowiecki

Perfekcyjne Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

2023-01-03 do 2023-01-11

 • Leszno
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Częste pytania o strudniach głebinowych

Ile kosztuje wykopanie studni głębinowej?

Koszt budowy studni głębinowej jest podobny do ceny, jaką przyjdzie nam zapłacić za przyłączenie do wodociągu. Ogólna wycena budowy studni różni się w zależności od jej rodzaju oraz indywidualnych warunków na działce. Można przyjąć, że za wywiercenie studni głębinowej o głębokości 30 metrów przyjdzie nam zapłacić średnio 6000 złotych. Należy jednak pamiętać, że jest to koszt wyłącznie samej robocizny, do której trzeba doliczyć koszty zakupu rur, pompy głębinowej i wielu innych niezbędnych dodatków.

Biorąc pod uwagę cenę wody z wodociągu oraz samo przyłączenie, inwestycja ta jest bardzo opłacalna. Największe oszczędności mogą wygenerować gospodarstwa rolne, gdzie wykorzystuje się znaczne ilości wody.

Czy geodeta jest potrzebny przy wierceniu studni głębinowej?

eodeta nie jest wymagany, natomiast może być bardzo pomocny w ustaleniu poziomu wód gruntowych na naszej działce. Doradzi nam także, jakie rozwiązanie najlepiej wybrać. Wywiercenie studni głębinowej nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, jeśli jej głębokość nie będzie przekraczać 30 metrów, a pobór wody nie będzie większy niż 5 metrów sześciennych na dobę. Woda pozyskiwana ze studni głębinowej bez pozwolenia na budowę może być używana wyłącznie do prywatnych celów. Sprawa wygląda nieco inaczej, gdy planujemy wykonać odwiert większy niż 30 metrów w głąb gruntu bądź pobierać większe ilości wody. Wtedy wymagane jest uzyskanie pozwolenia na budowę.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Gdy zapadnie decyzja o budowie studni głębinowej, a wszystkie kwestie prawne zostaną rozwiązane, pierwszym krokiem jest wynajęcie firmy specjalizującej się w odwiertach głębinowych. Wszystko rozpoczyna się od wywiercenia otworu o średnicy 20 cm w celu wprowadzenia pod powierzchnię ziemi rury osłonowej. Kolejnym krokiem jest umieszczenie w gruncie rur osłonowych o nieco mniejszej średnicy, mających na celu ochronę wody pobieranej ze studni. Wiercenie odbywa się na tyle długo, aż świder nie dotrze do warstwy wodonośnej. Po zakończeniu odwiertu, do otworu wprowadza się rury PVC i rury filtracyjne, w których będzie pracować pompa głębinowa.

Zalety posiadania własnej studni głębinowej

Prywatna studnia głębinowa jest świetnym rozwiązaniem dla każdego domu jednorodzinnego i nie tylko. Gwarantuje nam ona dostęp do głębokich złóż czystej i świetnej jakościowo wody, którą będziemy mogli użytkować do wielu czynności. Niewątpliwie największą zaletą posiadania studni głębinowej są oszczędności, które wraz z upływem kolejnych lat będą coraz bardziej narastać. Nie możemy zapomnieć, że posiadając studnię głębinową, mamy nieustanny dostęp do wysokiej jakościowo wody i nie musimy się martwić ewentualnymi awariami systemu wodociągów.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Studni Głębinowych złożą Ci bezpłatne oferty