Kategorie
Szukaj

Murowanie ścian w Gdańsku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 149 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Na wybudowanie budynku składa się wiele czynności, które mają duży wpływ na żywotność nieruchomości. Jednym z najistotniejszych etapów prac podczas budowy domu jest murowanie ścian. Przekłada się to na użytkowość, funkcjonalność, a także i trwałość domu. Czym kierować się podejmując decyzję o murowaniu ścian oraz co należy zrobić, aby było wykonane prawidłowo? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Szukasz odpowiedniego specjalisty od murowania ścian? – obejrzyj nasz ranking najlepszych specjalistów.

Prace przy murowaniu ścian mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem ich zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje on tynkowanie maszynowe ścian, montaż płyty warstwowej do ściany murowanej, jak i roboty przy zbrojeniach. W zależności od wybranego materiału i technologii da się zauważyć pewne różnice. Niemniej istnieją złote zasady, bez których murowanie ścian nie będzie prawidłowe. O czym należy koniecznie pamiętać?

Niezależnie od tego na jaki materiał się zdecydujemy – ściana murowana będzie spełniać swoją rolę, jeśli materiał będzie wysokiej jakości. Dodatkowo, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie wpływają korzystnie na właściwości ścian, niezależnie od wybranego materiału bazowego.

Warto pamiętać, że murowanie ścian nośnych to podstawa konstrukcji domu, a także etap budowy, którego nie da się przecenić. Pierwsza warstwa bloczków, jak i cegieł ceramicznych jest najważniejsza. Aby murowana ściana trzymała pion – warstwa ta musi być idealnie wypoziomowana. Warto zdać się w tym wypadku na doświadczenie fachowców. Należy pamiętać, że to nie jest jedyna okoliczność, kiedy przydaje się pomoc fachowca z zakresu murarstwa.

Z usług murarza możemy skorzystać nie tylko podczas przebudowy, ale także przy naprawie usterek. Profesjonalne szpachlowanie jest niezbędne, jeśli na ścianach pojawiły się pęknięcia. Wiadomym jest, że ściany stanowią istotny element konstrukcyjny każdego domu – z tego względu nie powinno się lekceważyć i bagatelizować pęknięć. Warto poddać je ekspertyzie specjalisty i w profesjonalny sposób naprawić.

Po wymurowaniu należy przygotować ścianę do malowania – powinna znaleźć się na niej warstwa gładzi. Obecnie jest to standard ułatwiający pracę przy malowaniu i poprawiający estetykę wnętrza. Chcąc wykończyć ściany warto postawić na profesjonalną ekipę, która ma doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace będą bardziej precyzyjne.

Sprawdź najlepszych specjalistów od murowania ścian w Gdańsku

Tania Budowa Ściany Gdańsk

30 opinii
Murowanie ścian Gdańsk

Każdy, kto poszukuje budowy ściany musi niezwłocznie zgłosić się do Global Company 24 Bartłomiej Sienkiewicz i zobaczyć na własne oczy dobre oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Lismarc Sp z o.o. Budujemy jak dla siebie

18 opinii
Lismarc Sp z o.o. Budujemy jak dla siebie - Fantastyczne Stawianie Ścian Gdańsk

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne atuty firmy, której specjalnością jest stawianie ścian. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Profesjonalny Mur z Cegły Gdańsk

9 opinii
Roman Klawinski - Profesjonalny Mur z Cegły Gdańsk

Firma Roman Klawinski oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Gdańska oraz przyległych powiatów. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

RIVIERA Vitalii Kuchynski

1 opinia
RIVIERA Vitalii Kuchynski - Solidne Stawianie Ścian Gdańsk

Starasz się odnaleźć solidnego specjalistę z zakresu solidnego stawiania ścian z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma RIVIERA Vitalii Kuchynski jest Twoim rozwiązaniem. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Pol-Bud Professional

3 opinie
Pol-Bud Professional - Pierwszorzędne Murowanie Ścian Gdańsk

Sprawdź firmę Pol-Bud Professional jeśli szukasz doświadczonych ludzi do pierwszorzędnego murowania ścian w miejscowości Gdańsk lub sąsiednim mieście. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Marcin Glajcar

1 opinia
Marcin Glajcar - Rewelacyjna Ściana Działowa Gdańsk

Marcin Glajcar świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Gdańska oraz przyległych powiatów. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

ZUB Zbigniew Wlodkowski

1 opinia
ZUB Zbigniew Wlodkowski - Doskonałe Murowanie Ścian Gdańsk

Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć prace tym fachowcom od murowania ścian. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Pierwszorzędna Budowa Ściany w Gdańsku

1 opinia
Brak - Pierwszorzędna Budowa Ściany w Gdańsku

Każdy, kto poszukuje budowy ściany winien już teraz zgłosić się do Brak i poznać świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

OPPORTUNITY 66 SP. Z O. O. S. K.

2 opinie
OPPORTUNITY 66 SP. Z O. O. S. K. - Pierwszorzędna Ściana Murowana Gdańsk

Zaufaj specjalistom w dziedzinie ściany murowanej i zatrudnij OPPORTUNITY 66 SP. Z O. O. S. K.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Przedzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Perfekcyjna Ściana Murowana

3 opinie
Eurostyle707 - Perfekcyjna Ściana Murowana Gdańsk

W przypadku, gdy interesuje Cię solidne stawianie ścian i szukasz najlepszych ofert to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Eurostyle707. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Aktualne zlecenia na murowanie ścian w Gdańsku (31)

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 101-200m², Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2024-07-10 do 2024-07-18
dodano 8 dni temu

 • Gdańsk

Rewelacyjna Ściana Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 1500m² Informacje dodatkowe: Zlece murowanie Scian osłonowych silikaty 18 kl15 praktyczni...

2024-07-09 do 2024-07-17

 • Gdańsk

Zlecenie na murowanie ścian, 201-300m², Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: tynk maszynowy Termin rozpoczęcia prac: w ciągu mi...

2024-06-21 do 2024-06-29

 • Gdańsk

Wyjątkowe Budowanie Ścian Gdańsk

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 301-400m² Informacje dodatkowe: Poszu...

2024-06-06 do 2024-06-14

 • Gdańsk

Zapytanie o roboty zbrojarskie 722t, murowanie 8100m2, 2 bloki, Gdańsk

Wciąż możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako dobra firma od ściany murowanej. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

2024-06-03 do 2024-06-11

 • Gdańsk

Zlecenie na murowanie ścian, 30m², Gdańsk

Powiedz Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty budowy ściany nie znajdzie w miejscowości Gdańsk i okolicy, więc jeśli szuka pierwszorzędnej budowy ściany to bezzwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

2024-05-19 do 2024-05-31

 • Gdańsk

Rewelacyjna Ściana Murowana Gdańsk

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zapytanie o murowanie ścian, 71m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

2024-05-17 do 2024-05-25

 • Gdańsk

Porządna Ściana

Zakres zlecenia: poszukiwani murarze Powierzchnia obiektu: 4000m2 Rodzaj budynku: wielorodzinny Termin rozpoczęcia budowy: możliwy od zaraz...

2024-05-17 do 2024-05-25

 • Gdańsk

Zapytanie o murowanie ścian, 201-300m², Gdańsk

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 201-300m² Termin ro...

2024-05-15 do 2024-05-23

 • Gdańsk

Zlecenie na murowanie ścian, do 100m², Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: moja oferta to remont muru oporowego na sk...

2024-05-07 do 2024-05-15

 • Gdańsk

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 5500m², Gdańsk

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 5500m² Informac...

2024-04-25 do 2024-05-03

 • Gdańsk

Doskonała Ściana

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2024-04-24 do 2024-05-02

 • Gdańsk

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 10m², Gdańsk

Masz zamiar przyjąć zlecenie na stawianie ścian, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 10m² to wspaniały pomysł. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-04-22 do 2024-04-30

 • Gdańsk

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 4000m², Gdańsk

Szukasz Zlecającego jako godny uwagi profesjonalista z zakresu fantastycznego stawiania ścian z Gdańska? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę i przedstaw ofertę.

2024-04-18 do 2024-04-26

 • Gdańsk

Solidne Murowanie Ścian Gdańsk

Masz zamiar przyjąć zlecenie na murowanie ścian, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zlecenie na murowanie ścian, 2000m² to świetny wybór. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Gdańsk

Opłacalna Budowa Ściany Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 2000m² Informacje dodatkowe: bloczek wapienno-piaskowy 12 cm - 214 m2 bloczek wapie...

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Gdańsk

Dam zlecenie na murowanie ścian, 401-500m², Gdańsk

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od ściany murowanej. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2024-04-09 do 2024-04-17

 • Gdańsk

Dobry Murarz Ścian

Jako dobry murarz ścian pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista stale przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Zapytanie o murowanie ścian, 4m²". Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

2024-04-06 do 2024-04-14

 • Gdańsk
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Częste pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje murowanie ścian z gazobetonu?

Koszt prac budowlanych, takich jak murowanie ścian z gazobetonu jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od kosztu materiałów, wielkości zlecenia i regionu w jakim mieszkamy. Szacuje się, że koszt postawienia jednego metra kwadratowego jednowarstwowej ściany wynosi od 40 do 80 złotych. Wiele zależy także od typu bloczków betonowych czy wysokości ścian. Warto zauważyć, że cena samej robocizny będzie mniejsza w porównaniu do wykonania usługi z zakupieniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego zadania.

Czy każde pęknięcie da się naprawić murowaniem ściany?

Rysy i pęknięcia pojawiające się na ścianach mogą dotyczyć nie tylko tynku, ale też i murów. Uszkodzenia te powstają na skutek nierównomiernego osiadania budynków, przeciążenia konstrukcji, oddziaływań termicznych i dynamicznych. Każda rysa powinna zostać zbadana przez fachowca, który oceni, w jaki sposób bezpiecznie ją naprawić, a także jak zapobiec powstawaniu kolejnych rys.

Fachowa ekspertyza to pierwszy i najważniejszy etap naprawy pęknięć. Murowanie ścian działowych, czy naprawa pęknięć ścian murowanych to kwestie których nie należy bagatelizować. Profesjonalista pomoże ocenić stan muru oraz przygotować projekt prac naprawczych uszkodzonych elementów budynku.

Jaki materiał stosuje się do murowania ścian?

Murowanie ścian to wciąż najczęstsza technologia wybierana przy budowie domów. Najpopularniejsze są cegły ceramiczne oraz bloczki betonowe. Spotkać można także i inne materiały służące do murowania ścian, takie jak silikaty czy beton keramzytowy.

Każdy z materiałów służących do murowania ścian ma swoje zalety. Bloczki betonowe wyróżnia wysoka termoizolacyjność, odporność na ogień i łatwość obróbki. Z kolei cegła ceramiczna jest doskonałą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. Jest także paroprzepuszczalna oraz wytrzymuje ściskanie.

Warto pamiętać, że wybierając eksperta do takich prac jak murowanie ścian działowych, czy naprawy pęknięć, należy poinformować o materiale, z którego jest lub będzie wykonana ściana. Materiał wykonania wybrany do wykonania zadania jest bardzo istotny i ma istotny wpływ na szybkość i sposób pracy ekipy budowlanej.

Gdzie znajdę specjalistę do murowania ścian?

Jeśli chcesz znaleźć dobrego fachowca – koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się takimi pracami jak: murowanie ścian, czy montaż płyty warstwowej do ściany murowanej zgodnie ze sztuką budowlaną.

Poszukiwanie fachowców warto podeprzeć również sprawdzeniem opinii o nich. Znalezienie najlepszego eksperta to najważniejszy etap budowy domu i innych prac remontowo-budowlanych. Od sprawdzonego wyboru zależy skuteczność realizowanych prac, dlatego warto znaleźć firmę godną zaufania.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Murowania Ścian złożą Ci bezpłatne oferty