Kategorie
Szukaj

Murowanie ścian w Gdyni

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 529 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Na wybudowanie budynku składa się wiele czynności, które mają duży wpływ na żywotność nieruchomości. Jednym z najistotniejszych etapów prac podczas budowy domu jest murowanie ścian. Przekłada się to na użytkowość, funkcjonalność, a także i trwałość domu. Czym kierować się podejmując decyzję o murowaniu ścian oraz co należy zrobić, aby było wykonane prawidłowo? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Szukasz odpowiedniego specjalisty od murowania ścian? – obejrzyj nasz ranking najlepszych specjalistów.

Prace przy murowaniu ścian mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem ich zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje on tynkowanie maszynowe ścian, montaż płyty warstwowej do ściany murowanej, jak i roboty przy zbrojeniach. W zależności od wybranego materiału i technologii da się zauważyć pewne różnice. Niemniej istnieją złote zasady, bez których murowanie ścian nie będzie prawidłowe. O czym należy koniecznie pamiętać?

Niezależnie od tego na jaki materiał się zdecydujemy – ściana murowana będzie spełniać swoją rolę, jeśli materiał będzie wysokiej jakości. Dodatkowo, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie wpływają korzystnie na właściwości ścian, niezależnie od wybranego materiału bazowego.

Warto pamiętać, że murowanie ścian nośnych to podstawa konstrukcji domu, a także etap budowy, którego nie da się przecenić. Pierwsza warstwa bloczków, jak i cegieł ceramicznych jest najważniejsza. Aby murowana ściana trzymała pion – warstwa ta musi być idealnie wypoziomowana. Warto zdać się w tym wypadku na doświadczenie fachowców. Należy pamiętać, że to nie jest jedyna okoliczność, kiedy przydaje się pomoc fachowca z zakresu murarstwa.

Z usług murarza możemy skorzystać nie tylko podczas przebudowy, ale także przy naprawie usterek. Profesjonalne szpachlowanie jest niezbędne, jeśli na ścianach pojawiły się pęknięcia. Wiadomym jest, że ściany stanowią istotny element konstrukcyjny każdego domu – z tego względu nie powinno się lekceważyć i bagatelizować pęknięć. Warto poddać je ekspertyzie specjalisty i w profesjonalny sposób naprawić.

Po wymurowaniu należy przygotować ścianę do malowania – powinna znaleźć się na niej warstwa gładzi. Obecnie jest to standard ułatwiający pracę przy malowaniu i poprawiający estetykę wnętrza. Chcąc wykończyć ściany warto postawić na profesjonalną ekipę, która ma doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace będą bardziej precyzyjne.

Sprawdź najlepszych specjalistów od murowania ścian w Gdyni

Staranny Mur z Cegły

30 opinii
Murowanie ścian Gdynia

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z Global Company 24 Bartłomiej Sienkiewicz są dla Ciebie stworzeni. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę.

Solidne Budowanie Ścian

3 opinie
LITT-DOM Krzysztof Littwin - Solidne Budowanie Ścian Gdynia

Zleć zadanie budowania ścian specjalistom firmy LITT-DOM Krzysztof Littwin z miejscowości Gdynia. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Gdyni są w ścisłej czołówce. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

Usługi Ogólnobudowlane "SEDOM"

2 opinie
Usługi Ogólnobudowlane "SEDOM" - Świetna Ściana Działowa Gdynia

Zrealizowanie ściany działowej będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Usługi Ogólnobudowlane SEDOM ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Doskonała Ściana Działowa

1 opinia
Usługi ogólnobudowlane Jerzy Strongowski - Doskonała Ściana Działowa Gdynia

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie ściany działowej i zatrudnij Usługi ogólnobudowlane Jerzy Strongowski. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Perfekcyjne Budowanie Ścian Gdynia

7 opinii
MPBudujemy Sp. z o.o. - Perfekcyjne Budowanie Ścian Gdynia

Zleć zadanie budowania ścian ekspertom firmy MPBudujemy Sp. z o.o. z miejscowości Gdynia. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Na terenie Gdyni nie mają sobie równych. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Solidna Ściana Działowa w Gdyni

1 opinia
Elżbieta Czech Usługi Budowlane i Hurtownia Alfa - Solidna Ściana Działowa w Gdyni

Przygotowanie ściany działowej będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Elżbieta Czech Usługi Budowlane i Hurtownia Alfa ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

MILBUD-Jan Milewczyk

5 opinii
MILBUD-Jan Milewczyk - Doskonałej Jakości Ściana Gdynia

Uważasz, że doskonałej jakości ściana to niełatwe zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - murarze ścian z tej firmy pomogą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Najlepsza Ściana Gdynia

1 opinia
P.F. USŁUGOWO-HANDLOWA "KAFELKOLAND" - Najlepsza Ściana Gdynia

Uwierz fachowcom w dziedzinie ściany i zatrudnij P.F. USŁUGOWO-HANDLOWA KAFELKOLAND. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

TOMCORP Budownictwo

1 opinia
TOMCORP Budownictwo - Rewelacyjne Stawianie Ścian Gdynia

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest stawianie ścian. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Dobry Murarz Ścian

4 opinie
Interior Stars - Wykończenia Remont Aranżacja - Dobry Murarz Ścian Gdynia

Ten dobry murarz ścian posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą zawsze przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - Interior Stars - Wykończenia Remont Aranżacja to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Aktualne zlecenia na murowanie ścian w Gdyni (16)

Ściana Murowana Gdynia

Ten Klient jest zdania, że doskonała ściana murowana to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecenie na murowanie ścian, 1500m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

2023-10-21 do 2023-10-29

 • Gdynia

Murowanie ścian, 20m², Gdynia

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 20m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-10-20 do 2023-10-28

 • Gdynia

Murowanie ścian, 30m², Gdynia

Ten Zleceniodawca nadal potrzebuje dobrej firmy od ściany. Napisał zlecenie o treści - Murowanie ścian, 30m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

2023-10-20 do 2023-10-24

 • Gdynia

Murowanie ścian, 30m², Gdynia

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Gdyni. Przyczyń się do realizacji jego celów. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

2023-10-20 do 2023-10-24

 • Gdynia

Zlecenie na murowanie ścian, 101-200m², Gdynia

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Murowanie klinkieru Termin rozpoczęcia prac: najbliżs...

2023-09-20 do 2023-09-28

 • Gdynia

Murowanie ścian, 1000m², Gdynia

Wykonaj usługę fantastycznego budowania ścian o treści "Murowanie ścian, 1000m²", jako profesjonalista z miejscowości Gdynia. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Gdyni jesteś w ścisłej czołówce. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

2023-09-12 do 2023-09-20

 • Gdynia

Opłacalna Budowa Ściany Gdynia

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 1550m² Informacje dodatkowe: Zapraszam do złożenia oferty na murowanie ścian działowyc...

2023-07-25 do 2023-08-02

 • Gdynia

Dam zlecenie na murowanie ścian, 401-500m², Gdynia

Na wypadek jeśli jako ekspert od ściany poszukujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na murowanie ścian, 401-500m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Gdyni z pewnością dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

2023-07-20 do 2023-07-28

 • Gdynia

Najlepsze Budowanie Ścian Gdynia

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 15000m² Termin rozpoczęcia prac: naj...

2023-06-17 do 2023-06-25

 • Gdynia

Najlepsza Ściana Murowana

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

2023-06-15 do 2023-06-23

 • Gdynia

Stawianie Ścian Gdynia

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 10000m² Termin rozpoczęcia prac: naj...

2023-06-15 do 2023-06-23

 • Gdynia

Dobra Budowa Ściany

Jako profesjonalista złóż bezkonkurencyjną ofertę budowy ściany. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Na pewno zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 40m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2023-06-05 do 2023-06-13

 • Gdynia

Murowanie ścian, do 100m², Gdynia

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i wykonujesz usługi z zakresu profesjonalnego budowania ścian odpowiedz na zapytanie ofertowe, które ma treść - Murowanie ścian, do 100m² i zostało złożone przez sprawdzonego Konsumenta. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

2023-06-05 do 2023-06-13

 • Gdynia

Zlecę murowanie ścian, 201-300m², Gdynia

Na wypadek jeśli jako ekspert od ściany murowanej szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę murowanie ścian, 201-300m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Gdyni na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

2023-06-02 do 2023-06-10

 • Gdynia

Perfekcyjna Ściana Gdynia

Ten Klient jeszcze potrzebuje profesjonalistów od ściany. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na murowanie ścian, 2700m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Przedłóż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś.

2023-06-01 do 2023-06-09

 • Gdynia

Zlecenie na murowanie ścian, do 100m², Gdynia

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Zlecę wymurowanie 6 kominów wielokanałowych z cegły ...

2023-05-24 do 2023-06-01

 • Gdynia
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Częste pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje murowanie ścian z gazobetonu?

Koszt prac budowlanych, takich jak murowanie ścian z gazobetonu jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od kosztu materiałów, wielkości zlecenia i regionu w jakim mieszkamy. Szacuje się, że koszt postawienia jednego metra kwadratowego jednowarstwowej ściany wynosi od 40 do 80 złotych. Wiele zależy także od typu bloczków betonowych czy wysokości ścian. Warto zauważyć, że cena samej robocizny będzie mniejsza w porównaniu do wykonania usługi z zakupieniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego zadania.

Czy każde pęknięcie da się naprawić murowaniem ściany?

Rysy i pęknięcia pojawiające się na ścianach mogą dotyczyć nie tylko tynku, ale też i murów. Uszkodzenia te powstają na skutek nierównomiernego osiadania budynków, przeciążenia konstrukcji, oddziaływań termicznych i dynamicznych. Każda rysa powinna zostać zbadana przez fachowca, który oceni, w jaki sposób bezpiecznie ją naprawić, a także jak zapobiec powstawaniu kolejnych rys.

Fachowa ekspertyza to pierwszy i najważniejszy etap naprawy pęknięć. Murowanie ścian działowych, czy naprawa pęknięć ścian murowanych to kwestie których nie należy bagatelizować. Profesjonalista pomoże ocenić stan muru oraz przygotować projekt prac naprawczych uszkodzonych elementów budynku.

Jaki materiał stosuje się do murowania ścian?

Murowanie ścian to wciąż najczęstsza technologia wybierana przy budowie domów. Najpopularniejsze są cegły ceramiczne oraz bloczki betonowe. Spotkać można także i inne materiały służące do murowania ścian, takie jak silikaty czy beton keramzytowy.

Każdy z materiałów służących do murowania ścian ma swoje zalety. Bloczki betonowe wyróżnia wysoka termoizolacyjność, odporność na ogień i łatwość obróbki. Z kolei cegła ceramiczna jest doskonałą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. Jest także paroprzepuszczalna oraz wytrzymuje ściskanie.

Warto pamiętać, że wybierając eksperta do takich prac jak murowanie ścian działowych, czy naprawy pęknięć, należy poinformować o materiale, z którego jest lub będzie wykonana ściana. Materiał wykonania wybrany do wykonania zadania jest bardzo istotny i ma istotny wpływ na szybkość i sposób pracy ekipy budowlanej.

Gdzie znajdę specjalistę do murowania ścian?

Jeśli chcesz znaleźć dobrego fachowca – koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się takimi pracami jak: murowanie ścian, czy montaż płyty warstwowej do ściany murowanej zgodnie ze sztuką budowlaną.

Poszukiwanie fachowców warto podeprzeć również sprawdzeniem opinii o nich. Znalezienie najlepszego eksperta to najważniejszy etap budowy domu i innych prac remontowo-budowlanych. Od sprawdzonego wyboru zależy skuteczność realizowanych prac, dlatego warto znaleźć firmę godną zaufania.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Murowania Ścian złożą Ci bezpłatne oferty