Kategorie
Szukaj

Murowanie ścian w Nowym Dworze Gdańskim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
585 646 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Na wybudowanie budynku składa się wiele czynności, które mają duży wpływ na żywotność nieruchomości. Jednym z najistotniejszych etapów prac podczas budowy domu jest murowanie ścian. Przekłada się to na użytkowość, funkcjonalność, a także i trwałość domu. Czym kierować się podejmując decyzję o murowaniu ścian oraz co należy zrobić, aby było wykonane prawidłowo? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Szukasz odpowiedniego specjalisty od murowania ścian? – obejrzyj nasz ranking najlepszych specjalistów.

Prace przy murowaniu ścian mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem ich zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje on tynkowanie maszynowe ścian, montaż płyty warstwowej do ściany murowanej, jak i roboty przy zbrojeniach. W zależności od wybranego materiału i technologii da się zauważyć pewne różnice. Niemniej istnieją złote zasady, bez których murowanie ścian nie będzie prawidłowe. O czym należy koniecznie pamiętać?

Niezależnie od tego na jaki materiał się zdecydujemy – ściana murowana będzie spełniać swoją rolę, jeśli materiał będzie wysokiej jakości. Dodatkowo, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie wpływają korzystnie na właściwości ścian, niezależnie od wybranego materiału bazowego.

Warto pamiętać, że murowanie ścian nośnych to podstawa konstrukcji domu, a także etap budowy, którego nie da się przecenić. Pierwsza warstwa bloczków, jak i cegieł ceramicznych jest najważniejsza. Aby murowana ściana trzymała pion – warstwa ta musi być idealnie wypoziomowana. Warto zdać się w tym wypadku na doświadczenie fachowców. Należy pamiętać, że to nie jest jedyna okoliczność, kiedy przydaje się pomoc fachowca z zakresu murarstwa.

Z usług murarza możemy skorzystać nie tylko podczas przebudowy, ale także przy naprawie usterek. Profesjonalne szpachlowanie jest niezbędne, jeśli na ścianach pojawiły się pęknięcia. Wiadomym jest, że ściany stanowią istotny element konstrukcyjny każdego domu – z tego względu nie powinno się lekceważyć i bagatelizować pęknięć. Warto poddać je ekspertyzie specjalisty i w profesjonalny sposób naprawić.

Po wymurowaniu należy przygotować ścianę do malowania – powinna znaleźć się na niej warstwa gładzi. Obecnie jest to standard ułatwiający pracę przy malowaniu i poprawiający estetykę wnętrza. Chcąc wykończyć ściany warto postawić na profesjonalną ekipę, która ma doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace będą bardziej precyzyjne.

Sprawdź najlepszych specjalistów od murowania ścian w Nowym Dworze Gdańskim

Pierwszorzędna Budowa Ściany Nowy Dwór Gdański

4 opinie
Murowanie ścian Nowy Dwór Gdański

Zdecydowanie o wyborze budowy ściany nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Smartflow Sp. z o.o. dadzą wskazówki i wybiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Pierwszorzędna Ściana Murowana

3 opinie
MARKUB Usługi Mariusz Kubisiak - Pierwszorzędna Ściana Murowana Nowy Dwór Gdański

Jesteś zdania, że pierwszorzędna ściana murowana to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - murarze ścian z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Biszkont Bud

2 opinie
Biszkont Bud - Najlepsze Budowanie Ścian Nowy Dwór Gdański

Już od kilku lat pracownicy firmy Biszkont Bud realizują usługi z zakresu najlepszego budowania ścian, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ażeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

PB Sopata

1 opinia
PB Sopata - Doskonały Mur z Cegły Nowy Dwór Gdański

W dalszym ciągu potrzebujesz specjalisty od muru z cegły? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom PB Sopata. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

ADAM NARLOCH

2 opinie
ADAM NARLOCH - Solidny Mur z Cegły Nowy Dwór Gdański

Jesteś zdania, że pierwszorzędna ściana murowana to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - murarze ścian z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Wyjątkowe Murowanie z Klinkieru Nowy Dwór Gdański

8 opinii
FOREMAN - Wyjątkowe Murowanie z Klinkieru Nowy Dwór Gdański

Chcesz znaleźć wyjątkowego murarza ścian z zakresu murowania z klinkieru? Dobrze trafiłeś, Ten przedsiębiorca jest firmą, której szukasz. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Profesjonalna Ściana

1 opinia
BRUKMAN - Profesjonalna Ściana Nowy Dwór Gdański

Jesteś zdania, że profesjonalna ściana to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z BRUKMAN posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Doskonała Ściana Murowana

3 opinie
Usługi Ogólnobudowlane - Doskonała Ściana Murowana Nowy Dwór Gdański

Jeżeli szukasz ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Usługi Ogólnobudowlane są dla Ciebie stworzeni. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Solidne Budowanie Ścian w Nowym Dworze Gdańskim

Usługi Ogólnobudowlane - Solidne Budowanie Ścian w Nowym Dworze Gdańskim

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Usługi Ogólnobudowlane są dla Ciebie stworzeni. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

J&K Construction sp. z o.o. sp. k.

J&K Construction sp. z o.o. sp. k. - Dobry Murarz Ścian Nowy Dwór Gdański

Dobry murarz ścian proponuje swoje usługi na terenie Nowego Dworu Gdańskiego i w rejonie Nowego Dworu Gdańskiego. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Aktualne zlecenia na murowanie ścian w Nowym Dworze Gdańskim (16)

Perfekcyjne Stawianie Ścian Nowy Dwór Gdański

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 50m² Informacje dodatkowe: Chce z tarasu zrobić polują chce zabudować i zrobić z niego ...

2023-03-26 do 2023-04-03

 • Suchy Dąb

Dam zlecenie na murowanie ścian, 201-300m², Elbląg

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi budowania ścian na bardzo dobrym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

2023-05-11 do 2023-05-19

 • Elbląg

Pierwszorzędne Budowanie Ścian Nowy Dwór Gdański

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 7000m² Informacje dodatkowe: firma zleci roboty murowe (SILKA, PO...

2023-05-27 do 2023-06-04
dodano wczoraj o 17:52

 • Elbląg

Najlepsza Ściana Nowy Dwór Gdański

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 170m² Informacje dodatkowe: Murowanie scian zewnetrznych budynku jednorodzinnego, parte...

2023-04-28 do 2023-05-06

 • Skowarcz

Zlecenie na murowanie ścian, 108m², Pszczółki

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące doskonałego murowania ścian od pewnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Pomorskiego. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-03-04 do 2023-03-12

 • Pszczółki

Zlecenie na murowanie ścian, do 100m², Pszczółki

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodat...

2023-02-13 do 2023-02-21

 • Pszczółki

Zlecenie na murowanie ścian, 10m², Juszkowo

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 10m² Informacje dodatkowe: Zamurowanie bramy garażowej wraz z montażem drzwi i wykończe...

2023-05-12 do 2023-05-20

 • Juszkowo

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 60m², Pruszcz Gdański

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 60m² Informacje dodatkowe: Dobudowa klatki schodowej do budynku jednorodzinnego dwu kon...

2022-12-19 do 2022-12-27

 • Pruszcz Gdański

Budowa Ściany Nowy Dwór Gdański

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: Klatka schodowa Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczon...

2023-01-10 do 2023-01-18

 • Pruszcz Gdański

Znakomita Budowa Ściany

Technologia: tradycyjna murowana z gazobeton Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: ...

2023-03-22 do 2023-03-30

 • Rotmanka

Murowanie ścian, do 100m², Gdańsk

Ten Klient uważa, że doskonała ściana murowana to skomplikowany temat. Wysłał zlecenie o treści "Murowanie ścian, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Pokaż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej.

2023-04-17 do 2023-04-25

 • Gdańsk

Murowanie Ścian Nowy Dwór Gdański

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 3100m² Informacje dodatkowe: Murowanie ścian wewnętrznych i zewnętrznych konstrukcy...

2023-03-21 do 2023-03-29

 • Gdańsk

Zapotrzebowanie na prace murarskie, tynkarskie, do 100m², Gdańsk

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu murowania ścian zrealizuj zlecenie na murowanie ścian. Poznaj szczegóły zapytania - Zapotrzebowanie na prace murarskie, tynkarskie, do 100m². Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

2023-05-15 do 2023-05-23

 • Gdańsk

Zapytanie o murowanie ścian, 4500m², Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 4500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-05-15 do 2023-05-23

 • Gdańsk

Sumienny Murarz Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 201-300m² Informacje dodatkowe: Pilnie szukam solidnej ekipy do wymurowania ok 250m2 ś...

2022-12-13 do 2022-12-21

 • Gdańsk

Zapytanie o murowanie ścian, 2000m², Gdańsk

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 2000m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2022-12-19 do 2022-12-27

 • Gdańsk
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Częste pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje murowanie ścian z gazobetonu?

Koszt prac budowlanych, takich jak murowanie ścian z gazobetonu jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od kosztu materiałów, wielkości zlecenia i regionu w jakim mieszkamy. Szacuje się, że koszt postawienia jednego metra kwadratowego jednowarstwowej ściany wynosi od 40 do 80 złotych. Wiele zależy także od typu bloczków betonowych czy wysokości ścian. Warto zauważyć, że cena samej robocizny będzie mniejsza w porównaniu do wykonania usługi z zakupieniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego zadania.

Czy każde pęknięcie da się naprawić murowaniem ściany?

Rysy i pęknięcia pojawiające się na ścianach mogą dotyczyć nie tylko tynku, ale też i murów. Uszkodzenia te powstają na skutek nierównomiernego osiadania budynków, przeciążenia konstrukcji, oddziaływań termicznych i dynamicznych. Każda rysa powinna zostać zbadana przez fachowca, który oceni, w jaki sposób bezpiecznie ją naprawić, a także jak zapobiec powstawaniu kolejnych rys.

Fachowa ekspertyza to pierwszy i najważniejszy etap naprawy pęknięć. Murowanie ścian działowych, czy naprawa pęknięć ścian murowanych to kwestie których nie należy bagatelizować. Profesjonalista pomoże ocenić stan muru oraz przygotować projekt prac naprawczych uszkodzonych elementów budynku.

Jaki materiał stosuje się do murowania ścian?

Murowanie ścian to wciąż najczęstsza technologia wybierana przy budowie domów. Najpopularniejsze są cegły ceramiczne oraz bloczki betonowe. Spotkać można także i inne materiały służące do murowania ścian, takie jak silikaty czy beton keramzytowy.

Każdy z materiałów służących do murowania ścian ma swoje zalety. Bloczki betonowe wyróżnia wysoka termoizolacyjność, odporność na ogień i łatwość obróbki. Z kolei cegła ceramiczna jest doskonałą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. Jest także paroprzepuszczalna oraz wytrzymuje ściskanie.

Warto pamiętać, że wybierając eksperta do takich prac jak murowanie ścian działowych, czy naprawy pęknięć, należy poinformować o materiale, z którego jest lub będzie wykonana ściana. Materiał wykonania wybrany do wykonania zadania jest bardzo istotny i ma istotny wpływ na szybkość i sposób pracy ekipy budowlanej.

Gdzie znajdę specjalistę do murowania ścian?

Jeśli chcesz znaleźć dobrego fachowca – koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się takimi pracami jak: murowanie ścian, czy montaż płyty warstwowej do ściany murowanej zgodnie ze sztuką budowlaną.

Poszukiwanie fachowców warto podeprzeć również sprawdzeniem opinii o nich. Znalezienie najlepszego eksperta to najważniejszy etap budowy domu i innych prac remontowo-budowlanych. Od sprawdzonego wyboru zależy skuteczność realizowanych prac, dlatego warto znaleźć firmę godną zaufania.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Murowania Ścian złożą Ci bezpłatne oferty