Kategorie
Szukaj

Murowanie ścian w Wejherowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 421 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Na wybudowanie budynku składa się wiele czynności, które mają duży wpływ na żywotność nieruchomości. Jednym z najistotniejszych etapów prac podczas budowy domu jest murowanie ścian. Przekłada się to na użytkowość, funkcjonalność, a także i trwałość domu. Czym kierować się podejmując decyzję o murowaniu ścian oraz co należy zrobić, aby było wykonane prawidłowo? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Szukasz odpowiedniego specjalisty od murowania ścian? – obejrzyj nasz ranking najlepszych specjalistów.

Prace przy murowaniu ścian mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem ich zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje on tynkowanie maszynowe ścian, montaż płyty warstwowej do ściany murowanej, jak i roboty przy zbrojeniach. W zależności od wybranego materiału i technologii da się zauważyć pewne różnice. Niemniej istnieją złote zasady, bez których murowanie ścian nie będzie prawidłowe. O czym należy koniecznie pamiętać?

Niezależnie od tego na jaki materiał się zdecydujemy – ściana murowana będzie spełniać swoją rolę, jeśli materiał będzie wysokiej jakości. Dodatkowo, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie wpływają korzystnie na właściwości ścian, niezależnie od wybranego materiału bazowego.

Warto pamiętać, że murowanie ścian nośnych to podstawa konstrukcji domu, a także etap budowy, którego nie da się przecenić. Pierwsza warstwa bloczków, jak i cegieł ceramicznych jest najważniejsza. Aby murowana ściana trzymała pion – warstwa ta musi być idealnie wypoziomowana. Warto zdać się w tym wypadku na doświadczenie fachowców. Należy pamiętać, że to nie jest jedyna okoliczność, kiedy przydaje się pomoc fachowca z zakresu murarstwa.

Z usług murarza możemy skorzystać nie tylko podczas przebudowy, ale także przy naprawie usterek. Profesjonalne szpachlowanie jest niezbędne, jeśli na ścianach pojawiły się pęknięcia. Wiadomym jest, że ściany stanowią istotny element konstrukcyjny każdego domu – z tego względu nie powinno się lekceważyć i bagatelizować pęknięć. Warto poddać je ekspertyzie specjalisty i w profesjonalny sposób naprawić.

Po wymurowaniu należy przygotować ścianę do malowania – powinna znaleźć się na niej warstwa gładzi. Obecnie jest to standard ułatwiający pracę przy malowaniu i poprawiający estetykę wnętrza. Chcąc wykończyć ściany warto postawić na profesjonalną ekipę, która ma doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace będą bardziej precyzyjne.

Sprawdź najlepszych specjalistów od murowania ścian w Wejherowie

Najwyższej Klasy Budowanie Ścian Wejherowo

1 opinia
Murowanie ścian Wejherowo

W przypadku, gdy szukasz najwyższej klasy budowania ścian i oczekujesz dużego zaangażowania to powierz tę kwestię specjalistom. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

M-Bud Michał Lidzbarski

29 opinii
M-Bud Michał Lidzbarski - Utalentowany Murarz Ścian Wejherowo

M-Bud Michał Lidzbarski zatrudnia utalentowanych murarzy ścian - nieprzeciętne kwalifikacje i rzetelność to ich atuty. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

CzasNaKostke

20 opinii
CzasNaKostke - Rewelacyjna Ściana Wejherowo

Jesteś zdania, że rewelacyjna ściana to trudny temat? Nic bardziej mylnego - murarze ścian z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

Doskonały Mur z Cegły Wejherowo

4 opinie
Kaschebe - Doskonały Mur z Cegły Wejherowo

Właśnie wybierasz dobrego partnera do realizacji swoich planów? Kaschebe jest na to skuteczną metodą. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Firma ogólnobudowlana Mateusz Drawc

3 opinie
Firma ogólnobudowlana Mateusz Drawc - Doskonałej Jakości Ściana Murowana Wejherowo

Jeśli szukasz ekspertów od ściany murowanej to powierz tę kwestię specjalistom z Firma ogólnobudowlana Mateusz Drawc. Wejherowo i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Pierwszorzędne Murowanie z Klinkieru w Wejherowie

2 opinie
Usługi Ogólnobudowlane PAVER Kordian Erdmański - Pierwszorzędne Murowanie z Klinkieru w Wejherowie

Po prostu zleć prace dotyczące murowania z klinkieru profesjonalistom z miejscowości Wejherowo. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Wejherowa nie mają sobie równych. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

GE-TOBUD Usługi Ogólnobudowlane

5 opinii
GE-TOBUD Usługi Ogólnobudowlane - Rewelacyjne Murowanie Ścian Wejherowo

Od wielu lat pracownicy GE-TOBUD Usługi Ogólnobudowlane realizują usługi z zakresu murowania ścian, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

TOM-BUD

2 opinie
TOM-BUD - Najlepsza Ściana Działowa Wejherowo

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? TOM-BUD będzie najszybszą drogą. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

B-INVEST

4 opinie
B-INVEST - Perfekcyjne Murowanie Ścian Wejherowo

Od wielu lat pracownicy B-INVEST wykonują usługi z zakresu murowania ścian, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

USŁUGI BUDOWLANE Mirosław Schmidtke

12 opinii
USŁUGI BUDOWLANE Mirosław Schmidtke - Bezkonkurencyjna Budowa Ściany Wejherowo

Znalezienie bezkonkurencyjnej budowy ściany może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale USŁUGI BUDOWLANE Mirosław Schmidtke na sto procent pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniego produktu. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Aktualne zlecenia na murowanie ścian w Wejherowie (19)

Najlepsze Murowanie Ścian Wejherowo

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: architektura w ogrodzie Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 6m² Informacje dodatkowe: Mam na ogrodzie dwa murki ozdobne do dokończenia. Jeden...

2023-09-20 do 2023-09-28
dodano 3 dni temu

 • Reda

Ściana Murowana Wejherowo

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 3000m² Informacje dodatkowe: Dzie...

2023-09-10 do 2023-09-18

 • Rumia

Zapytanie o murowanie ścian, 7000m², Rumia

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 7000m² Informacje dodatkowe: Dzie...

2023-09-10 do 2023-09-10

 • Rumia

Zapytanie o murowanie ścian, do 100m², Bojano

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi stawiania ścian na wysokim poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

2023-08-31 do 2023-09-08

 • Bojano

Zlecenie na murowanie ścian, 101-200m², Wejherowo

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-08-24 do 2023-09-01

 • Wejherowo

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 301-400m², Reda

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: prace murarskie Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 301-400m² Termin rozpoczęcia prac: najb...

2023-08-23 do 2023-08-31

 • Reda

Dobry Murarz Ścian Wejherowo

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 55m² Informacje dodatkowe: Mam do wymurowanie ściankę fundamentową o wysokości +/- 1m. ...

2023-08-17 do 2023-08-25

 • Koleczkowo

Zapotrzebowanie na murowanie, 2117m2, Reda

Zakres zlecenia: murowanie Lokalizacja: Reda Materiały: materiały po stronie zamawiającego Powierzchnia prac: - część B - Ytong 24cm 1200m2, Ytong 18cm 7m2, - część A - Ytong 24cm 903m2, Ytong 18cm 7m2. Termin...

2023-08-09 do 2023-08-17

 • Reda

Zlecę prace murarskie, tynkarskie, 9m², Bolszewo

Remontowany budynek: Naprawa balkonu Remontowane pomieszczenia: Balkon Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: 9m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: prace murarskie Termin skorzystania ...

2023-07-11 do 2023-07-19

 • Bolszewo

Zapytanie o murowanie ścian, 401-500m², Wejherowo

Stawianie ścian to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

2023-07-10 do 2023-07-18

 • Wejherowo

Dam zlecenie na murowanie ścian, 401-500m², Wejherowo

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: D...

2023-07-10 do 2023-07-18

 • Wejherowo

Ściana Murowana

Ten Klient jest zdania, że doskonała ściana murowana to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na murowanie ścian, 600m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

2023-06-29 do 2023-07-07

 • Wejherowo

Murowanie ścian, 20000m², Wejherowo

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 20000m² Termin rozpoczęcia prac: naj...

2023-06-17 do 2023-06-25

 • Wejherowo

Wyjątkowe Budowanie Ścian Wejherowo

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-06-11 do 2023-06-19

 • Wejherowo

Budowanie Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 20m² Informacje dodatkowe: Postawienie dwóch ścianek działowych w piwnicy. Piwnica podatna...

2023-06-07 do 2023-06-15

 • Reda

Wysokiej Klasy Murowanie Ścian

Zapytanie o treści - Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 101-200m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z rejonu Pomorskiego oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

2023-06-05 do 2023-06-13

 • Reda

Zapytanie o murowanie ścian, 2m², Bojano

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 2m² Informacje dodatkowe: Zlecę zamurowanie otworu na drzwi wewnętrzne w nowym domu i wyku...

2023-05-30 do 2023-06-07

 • Bojano

Zapytanie o murowanie ścian, 20m², Reda

Ten Zlecający nadal szuka dobrej firmy od ściany. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o murowanie ścian, 20m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-05-06 do 2023-05-14

 • Reda
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Częste pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje murowanie ścian z gazobetonu?

Koszt prac budowlanych, takich jak murowanie ścian z gazobetonu jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od kosztu materiałów, wielkości zlecenia i regionu w jakim mieszkamy. Szacuje się, że koszt postawienia jednego metra kwadratowego jednowarstwowej ściany wynosi od 40 do 80 złotych. Wiele zależy także od typu bloczków betonowych czy wysokości ścian. Warto zauważyć, że cena samej robocizny będzie mniejsza w porównaniu do wykonania usługi z zakupieniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego zadania.

Czy każde pęknięcie da się naprawić murowaniem ściany?

Rysy i pęknięcia pojawiające się na ścianach mogą dotyczyć nie tylko tynku, ale też i murów. Uszkodzenia te powstają na skutek nierównomiernego osiadania budynków, przeciążenia konstrukcji, oddziaływań termicznych i dynamicznych. Każda rysa powinna zostać zbadana przez fachowca, który oceni, w jaki sposób bezpiecznie ją naprawić, a także jak zapobiec powstawaniu kolejnych rys.

Fachowa ekspertyza to pierwszy i najważniejszy etap naprawy pęknięć. Murowanie ścian działowych, czy naprawa pęknięć ścian murowanych to kwestie których nie należy bagatelizować. Profesjonalista pomoże ocenić stan muru oraz przygotować projekt prac naprawczych uszkodzonych elementów budynku.

Jaki materiał stosuje się do murowania ścian?

Murowanie ścian to wciąż najczęstsza technologia wybierana przy budowie domów. Najpopularniejsze są cegły ceramiczne oraz bloczki betonowe. Spotkać można także i inne materiały służące do murowania ścian, takie jak silikaty czy beton keramzytowy.

Każdy z materiałów służących do murowania ścian ma swoje zalety. Bloczki betonowe wyróżnia wysoka termoizolacyjność, odporność na ogień i łatwość obróbki. Z kolei cegła ceramiczna jest doskonałą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. Jest także paroprzepuszczalna oraz wytrzymuje ściskanie.

Warto pamiętać, że wybierając eksperta do takich prac jak murowanie ścian działowych, czy naprawy pęknięć, należy poinformować o materiale, z którego jest lub będzie wykonana ściana. Materiał wykonania wybrany do wykonania zadania jest bardzo istotny i ma istotny wpływ na szybkość i sposób pracy ekipy budowlanej.

Gdzie znajdę specjalistę do murowania ścian?

Jeśli chcesz znaleźć dobrego fachowca – koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się takimi pracami jak: murowanie ścian, czy montaż płyty warstwowej do ściany murowanej zgodnie ze sztuką budowlaną.

Poszukiwanie fachowców warto podeprzeć również sprawdzeniem opinii o nich. Znalezienie najlepszego eksperta to najważniejszy etap budowy domu i innych prac remontowo-budowlanych. Od sprawdzonego wyboru zależy skuteczność realizowanych prac, dlatego warto znaleźć firmę godną zaufania.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Murowania Ścian złożą Ci bezpłatne oferty