Kategorie
Szukaj

Murowanie ścian w Tczewie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
649 181 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Na wybudowanie budynku składa się wiele czynności, które mają duży wpływ na żywotność nieruchomości. Jednym z najistotniejszych etapów prac podczas budowy domu jest murowanie ścian. Przekłada się to na użytkowość, funkcjonalność, a także i trwałość domu. Czym kierować się podejmując decyzję o murowaniu ścian oraz co należy zrobić, aby było wykonane prawidłowo? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Szukasz odpowiedniego specjalisty od murowania ścian? – obejrzyj nasz ranking najlepszych specjalistów.

Prace przy murowaniu ścian mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem ich zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje on tynkowanie maszynowe ścian, montaż płyty warstwowej do ściany murowanej, jak i roboty przy zbrojeniach. W zależności od wybranego materiału i technologii da się zauważyć pewne różnice. Niemniej istnieją złote zasady, bez których murowanie ścian nie będzie prawidłowe. O czym należy koniecznie pamiętać?

Niezależnie od tego na jaki materiał się zdecydujemy – ściana murowana będzie spełniać swoją rolę, jeśli materiał będzie wysokiej jakości. Dodatkowo, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie wpływają korzystnie na właściwości ścian, niezależnie od wybranego materiału bazowego.

Warto pamiętać, że murowanie ścian nośnych to podstawa konstrukcji domu, a także etap budowy, którego nie da się przecenić. Pierwsza warstwa bloczków, jak i cegieł ceramicznych jest najważniejsza. Aby murowana ściana trzymała pion – warstwa ta musi być idealnie wypoziomowana. Warto zdać się w tym wypadku na doświadczenie fachowców. Należy pamiętać, że to nie jest jedyna okoliczność, kiedy przydaje się pomoc fachowca z zakresu murarstwa.

Z usług murarza możemy skorzystać nie tylko podczas przebudowy, ale także przy naprawie usterek. Profesjonalne szpachlowanie jest niezbędne, jeśli na ścianach pojawiły się pęknięcia. Wiadomym jest, że ściany stanowią istotny element konstrukcyjny każdego domu – z tego względu nie powinno się lekceważyć i bagatelizować pęknięć. Warto poddać je ekspertyzie specjalisty i w profesjonalny sposób naprawić.

Po wymurowaniu należy przygotować ścianę do malowania – powinna znaleźć się na niej warstwa gładzi. Obecnie jest to standard ułatwiający pracę przy malowaniu i poprawiający estetykę wnętrza. Chcąc wykończyć ściany warto postawić na profesjonalną ekipę, która ma doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace będą bardziej precyzyjne.

Sprawdź najlepszych specjalistów od murowania ścian w Tczewie

Rewelacyjna Ściana Tczew

11 opinii
Murowanie ścian Tczew

Gdy poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Kajetan Nalborski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Żeby poznać ofertę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Wojciech Hefta

2 opinie
Wojciech Hefta - Staranna Ściana Tczew

Zaufaj fachowcom w dziedzinie ściany i zatrudnij Wojciech Hefta. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Pierwszorzędne Murowanie z Klinkieru

2 opinie
SZYMBUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Pierwszorzędne Murowanie z Klinkieru Tczew

Planujesz wybrać sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? SZYMBUD BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z Tczewa będzie najszybszą drogą. Nie trać czasu - zadzwoń do nich.

Solidne Stawianie Ścian w Tczewie

28 opinii
MAG-BUD - Solidne Stawianie Ścian w Tczewie

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu solidnego stawiania ścian z Tczewa, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma MAG-BUD jest gotowa Ci pomóc. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

VIRTUSDOM

1 opinia
VIRTUSDOM - Wyjątkowe Budowanie Ścian Tczew

Jeżeli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z VIRTUSDOM perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

Najwyższej Klasy Murowanie Ścian Tczew

1 opinia
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe - Najwyższej Klasy Murowanie Ścian Tczew

W przypadku, gdy potrzebujesz najwyższej klasy murowania ścian i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to zaufaj doświadczeniu Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe. Umów się na konkretny termin już teraz!

Wojtek Kropidlowski

2 opinie
Wojtek Kropidlowski - Solidna Ściana Murowana Tczew

Potrzebujesz dobrej firmy od ściany murowanej? Wykorzystaj doświadczenie Wojtek Kropidlowski. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

AMJ Konstrukcje Żelbetowe

3 opinie
AMJ Konstrukcje Żelbetowe - Najwyższej Klasy Budowanie Ścian Tczew

Pragniesz znaleźć godnego zaufania specjalistę z zakresu najwyższej klasy budowania ścian z Tczewa, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma AMJ Konstrukcje Żelbetowe jest do Twojej dyspozycji. Żeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

PHU D.Baran

2 opinie
PHU D.Baran - Tania Budowa Ściany Tczew

Nadal nie znalazłeś budowy ściany, choć szukasz od niezliczonych dni? PHU D.Baran może być Twoim wybawieniem. Już nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Pol-Tynk Podjacki Krzysztof

1 opinia
Pol-Tynk Podjacki Krzysztof - Fantastyczne Stawianie Ścian Tczew

Chesz znaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu fantastycznego stawiania ścian z Tczewa do realizacji zaplanowanych działań? Firma Pol-Tynk Podjacki Krzysztof jest do Twojej dyspozycji. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Aktualne zlecenia na murowanie ścian w Tczewie (15)

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 35m², Starogard Gdański

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 35m² Informacje dodatkowe: Około 80 m ścian plus fundament izolowany wkopan...

2024-06-09 do 2024-06-17

 • Starogard Gdański

Perfekcyjna Ściana Tczew

Wciąż jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako specjalista od ściany. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedłóż dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

2024-06-09 do 2024-06-17

 • Starogard Gdański

Zlecenie na murowanie ścian, 300m², Demlin

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2024-05-26 do 2024-06-03

 • Demlin

Solidne Budowanie Ścian Tczew

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2024-04-16 do 2024-04-24

 • Demlin

Zapytanie o murowanie ścian, 101-200m², Gołębiewo

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Projekt orzech 2g, Fundamenty już są...

2024-01-02 do 2024-01-10

 • Gołębiewo

Dam zlecenie na murowanie ścian, 120m², Skarszewy

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 120m² Informacje dodatkowe: Murowanie ścian działowych parter i poddasze łącznie ok. 120 M...

2024-01-13 do 2024-01-21

 • Skarszewy

Rewelacyjna Ściana Murowana Tczew

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 550m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

2024-06-14 do 2024-06-22
dodano 8 dni temu

 • Miłoradz

Najwyższej Klasy Murowanie Ścian Tczew

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: Murow...

2024-03-12 do 2024-03-20

 • Skowarcz

Doskonałe Stawianie Ścian Tczew

Zlecający poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Murowanie ścian, do 100m². To zlecenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę.

2024-02-09 do 2024-02-10

 • Kaczki

Murowanie Ścian

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Informacje dodatkowe: zlecę murowanie ścian nośnych z gazobeton...

2024-03-07 do 2024-03-15

 • Trąbki małe

Potrzebna ekipa, murowanie ścian, 40m², Czerniewo

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 40m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2024-06-01 do 2024-06-09

 • Czerniewo

Zapytanie o murowanie ścian, 20m², Malbork

Wykonanie ściany dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapytanie o murowanie ścian, 20m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2024-06-15 do 2024-06-23
dodano 7 dni temu

 • Malbork

Zapytanie o murowanie ścian, 86m², Zblewo

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zapytanie o murowanie ścian, 86m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Zblewo

Zlecenie na murowanie ścian, 2050m², Nowy Staw

Dla Zlecającego, który pisze - Zlecenie na murowanie ścian, 2050m², dotarcie do rewelacyjnej budowy ściany jest niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-04-02 do 2024-04-10

 • Nowy Staw

Profesjonalne Murowanie Ścian

Nie trać energii i zrealizuj zapytanie o profesjonalne murowanie ścian z miejscowościPomorskie. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

2024-03-07 do 2024-03-15

 • Domachowo
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Częste pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje murowanie ścian z gazobetonu?

Koszt prac budowlanych, takich jak murowanie ścian z gazobetonu jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od kosztu materiałów, wielkości zlecenia i regionu w jakim mieszkamy. Szacuje się, że koszt postawienia jednego metra kwadratowego jednowarstwowej ściany wynosi od 40 do 80 złotych. Wiele zależy także od typu bloczków betonowych czy wysokości ścian. Warto zauważyć, że cena samej robocizny będzie mniejsza w porównaniu do wykonania usługi z zakupieniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego zadania.

Czy każde pęknięcie da się naprawić murowaniem ściany?

Rysy i pęknięcia pojawiające się na ścianach mogą dotyczyć nie tylko tynku, ale też i murów. Uszkodzenia te powstają na skutek nierównomiernego osiadania budynków, przeciążenia konstrukcji, oddziaływań termicznych i dynamicznych. Każda rysa powinna zostać zbadana przez fachowca, który oceni, w jaki sposób bezpiecznie ją naprawić, a także jak zapobiec powstawaniu kolejnych rys.

Fachowa ekspertyza to pierwszy i najważniejszy etap naprawy pęknięć. Murowanie ścian działowych, czy naprawa pęknięć ścian murowanych to kwestie których nie należy bagatelizować. Profesjonalista pomoże ocenić stan muru oraz przygotować projekt prac naprawczych uszkodzonych elementów budynku.

Jaki materiał stosuje się do murowania ścian?

Murowanie ścian to wciąż najczęstsza technologia wybierana przy budowie domów. Najpopularniejsze są cegły ceramiczne oraz bloczki betonowe. Spotkać można także i inne materiały służące do murowania ścian, takie jak silikaty czy beton keramzytowy.

Każdy z materiałów służących do murowania ścian ma swoje zalety. Bloczki betonowe wyróżnia wysoka termoizolacyjność, odporność na ogień i łatwość obróbki. Z kolei cegła ceramiczna jest doskonałą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. Jest także paroprzepuszczalna oraz wytrzymuje ściskanie.

Warto pamiętać, że wybierając eksperta do takich prac jak murowanie ścian działowych, czy naprawy pęknięć, należy poinformować o materiale, z którego jest lub będzie wykonana ściana. Materiał wykonania wybrany do wykonania zadania jest bardzo istotny i ma istotny wpływ na szybkość i sposób pracy ekipy budowlanej.

Gdzie znajdę specjalistę do murowania ścian?

Jeśli chcesz znaleźć dobrego fachowca – koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się takimi pracami jak: murowanie ścian, czy montaż płyty warstwowej do ściany murowanej zgodnie ze sztuką budowlaną.

Poszukiwanie fachowców warto podeprzeć również sprawdzeniem opinii o nich. Znalezienie najlepszego eksperta to najważniejszy etap budowy domu i innych prac remontowo-budowlanych. Od sprawdzonego wyboru zależy skuteczność realizowanych prac, dlatego warto znaleźć firmę godną zaufania.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Murowania Ścian złożą Ci bezpłatne oferty