Kategorie
Szukaj

Murowanie ścian w Lęborku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Na wybudowanie budynku składa się wiele czynności, które mają duży wpływ na żywotność nieruchomości. Jednym z najistotniejszych etapów prac podczas budowy domu jest murowanie ścian. Przekłada się to na użytkowość, funkcjonalność, a także i trwałość domu. Czym kierować się podejmując decyzję o murowaniu ścian oraz co należy zrobić, aby było wykonane prawidłowo? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Szukasz odpowiedniego specjalisty od murowania ścian? – obejrzyj nasz ranking najlepszych specjalistów.

Prace przy murowaniu ścian mogą być bardzo zróżnicowane, bowiem ich zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje on tynkowanie maszynowe ścian, montaż płyty warstwowej do ściany murowanej, jak i roboty przy zbrojeniach. W zależności od wybranego materiału i technologii da się zauważyć pewne różnice. Niemniej istnieją złote zasady, bez których murowanie ścian nie będzie prawidłowe. O czym należy koniecznie pamiętać?

Niezależnie od tego na jaki materiał się zdecydujemy – ściana murowana będzie spełniać swoją rolę, jeśli materiał będzie wysokiej jakości. Dodatkowo, sprawdzone rozwiązania i nowoczesne technologie wpływają korzystnie na właściwości ścian, niezależnie od wybranego materiału bazowego.

Warto pamiętać, że murowanie ścian nośnych to podstawa konstrukcji domu, a także etap budowy, którego nie da się przecenić. Pierwsza warstwa bloczków, jak i cegieł ceramicznych jest najważniejsza. Aby murowana ściana trzymała pion – warstwa ta musi być idealnie wypoziomowana. Warto zdać się w tym wypadku na doświadczenie fachowców. Należy pamiętać, że to nie jest jedyna okoliczność, kiedy przydaje się pomoc fachowca z zakresu murarstwa.

Z usług murarza możemy skorzystać nie tylko podczas przebudowy, ale także przy naprawie usterek. Profesjonalne szpachlowanie jest niezbędne, jeśli na ścianach pojawiły się pęknięcia. Wiadomym jest, że ściany stanowią istotny element konstrukcyjny każdego domu – z tego względu nie powinno się lekceważyć i bagatelizować pęknięć. Warto poddać je ekspertyzie specjalisty i w profesjonalny sposób naprawić.

Po wymurowaniu należy przygotować ścianę do malowania – powinna znaleźć się na niej warstwa gładzi. Obecnie jest to standard ułatwiający pracę przy malowaniu i poprawiający estetykę wnętrza. Chcąc wykończyć ściany warto postawić na profesjonalną ekipę, która ma doświadczenie w tej dziedzinie i odpowiedni sprzęt, dzięki któremu prace będą bardziej precyzyjne.

Sprawdź najlepszych specjalistów od murowania ścian w Lęborku

Solidna Ściana Murowana w Lęborku

1 opinia
Murowanie ścian Lębork

Jeszcze szukasz specjalisty od ściany murowanej? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Świetna Ściana Działowa Lębork

17 opinii
DPinvest - Świetna Ściana Działowa Lębork

Zaufaj specjalistom w dziedzinie ściany działowej i zatrudnij DPinvest. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

DAN-DOM

1 opinia
DAN-DOM - Najlepszy Murarz Ścian Lębork

Ten najlepszy murarz ścian realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą stale gotowym do pracy - DAN-DOM to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

MK-BUD-usługi remontowo budowlane kompleksowe wykończenia wnętrz

9 opinii
MK-BUD-usługi remontowo budowlane kompleksowe wykończenia wnętrz - Znakomita Ściana Działowa Lębork

Na wypadek jeśli potrzebujesz ekspertów od ściany działowej to skorzystaj z kwalifikacji MK-BUD-usługi remontowo budowlane kompleksowe wykończenia wnętrz. Lębork i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zarezerwuj termin od razu!

Profesjonalny Murarz Ścian Lębork

16 opinii
Vestabud Marcin Makowski - Profesjonalny Murarz Ścian Lębork

Sprawdź firmę Vestabud Marcin Makowski jeśli szukasz profesjonalnych murarzy ścian oferujących swoje usługi w miejscowości Lębork i w sąsiednich miastach. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Usługowy Zakład Murarski Piotr Bikowski

1 opinia
Usługowy Zakład Murarski Piotr Bikowski - Kompetentny Murarz Ścian Lębork

Zacznij działać z Usługowy Zakład Murarski Piotr Bikowski jeśli szukasz kompetentnych murarzy ścian oferujących swoje usługi w miejscowości Lębork i w sąsiednich miastach. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę.

MADR Rafał Mras

14 opinii
MADR Rafał Mras - Doskonała Ściana Działowa Lębork

Jeżeli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z MADR Rafał Mras perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Usługi Budowlane Lica Marcin

6 opinii
Usługi Budowlane Lica Marcin - Profesjonalne Stawianie Ścian Lębork

Chcesz znaleźć murarzy ścian od profesjonalnego stawiania ścian w miejscowości Lębork lub w rejonie powiatu? Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Wysoki standart wykończenia wnętrz ,łazienek,remonty

6 opinii
Wysoki standart wykończenia wnętrz ,łazienek,remonty - Porządna Ściana Murowana Lębork

Jeśli nadal szukasz profesjonalistów od ściany murowanej to wykorzystaj doświadczenie Wysoki standart wykończenia wnętrz łazienekremonty. Lębork i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

GOODHAUS

2 opinie
GOODHAUS - Najlepsze Murowanie Ścian Lębork

Zleć prace dotyczące murowania ścian fachowcom z miejscowości Lębork. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Lęborka są w ścisłej czołówce. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Aktualne zlecenia na murowanie ścian w Lęborku (15)

Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 6000m², Lębork

Klient szuka dobrego murarza ścian i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapotrzebowanie na murowanie ścian, 6000m². Jeśli realizujesz całe spektrum usług w korzystnych cenach odpowiedz na to zapytanie. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

2023-06-17 do 2023-06-25

 • Lębork

Zlecenie na murowanie ścian, do 100m², Nowa Wieś Lęborska

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

2023-04-20 do 2023-04-28

 • Nowa Wieś Lęborska

Murarz Ścian Lębork

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: murowanie scian i szalowanie stropu Termin rozpoczęcia ...

2023-05-11 do 2023-05-19

 • Czarna Dąbrówka

Doskonałe Budowanie Ścian Lębork

Remontowany budynek: Naprawa balkonu Remontowane pomieszczenia: Balkon Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: 9m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: prace murarskie Termin skorzystania ...

2023-07-11 do 2023-07-19

 • Bolszewo

Dam zlecenie na murowanie ścian, 22m², Miechucino

Poszukujesz klienta jako fachowiec od najlepszego budowania ścian w miejscowości Pomorskie lub w pobliskich miastach? Skontaktuj się z nimi od razu.

2023-06-15 do 2023-06-23

 • Miechucino

Zlecę prace murarskie, tynkarskie, do 100m², Wejherowo

Remontowany budynek: Domek na działce Remontowane pomieszczenia: Schody i murek Liczba pięter do remontu: nie dotyczy Powierzchnia budynku: do 100m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: prace murarsk...

2023-05-05 do 2023-05-13

 • Wejherowo

Opłacalna Budowa Ściany Lębork

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-06-11 do 2023-06-19

 • Wejherowo

Najwyższej Klasy Murarz Ścian

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Dam zlecenie na murowanie ścian, 600m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

2023-06-29 do 2023-07-07

 • Wejherowo

Dam zlecenie na murowanie ścian, 401-500m², Wejherowo

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 401-500m² Informacje dodatkowe: D...

2023-07-10 do 2023-07-18

 • Wejherowo

Pierwszorzędne Budowanie Ścian

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Miejsce wykonywania prac: wewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 20000m² Termin rozpoczęcia prac: naj...

2023-06-17 do 2023-06-25

 • Wejherowo

Murowanie Ścian Lębork

Zakres zlecenia: murowanie ścian Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Miejsce wykonywania prac: na zewnątrz obiektu Łączna powierzchnia prac: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-08-24 do 2023-09-01

 • Wejherowo

Zapytanie o murowanie ścian, 401-500m², Wejherowo

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i realizujesz usługi z zakresu pierwszorzędnego budowania ścian odpowiedz na zapytanie ofertowe, które ma treść - Zapytanie o murowanie ścian, 401-500m² i zostało napisane przez sprawdzonego Klienta. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

2023-07-10 do 2023-07-18

 • Wejherowo

Zlecę murowanie ścian, 20m², Lubkowo

Zleceniodawca szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecę murowanie ścian, 20m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2023-05-14 do 2023-05-16

 • Lubkowo

Stawianie Ścian Lębork

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i świadczysz usługi z zakresu stawiania ścian odpowiedz na zapytanie ofertowe, które ma treść - Dam zlecenie na murowanie ścian, do 100m² i zostało napisane przez rzetelnego Zleceniodawcę. Jeśli chcesz poznać Klienta skontaktuj się - warto.

2023-03-23 do 2023-03-23

 • Kartuzy

Zapytanie o murowanie ścian, 20m², Reda

Klient wprowadził zapytanie "Zapytanie o murowanie ścian, 20m²". Przyjmij zlecenie rewelacyjnego murowania ścian jako ekspert w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji prac z okolic Pomorskiego i sąsiednich powiatów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

2023-05-06 do 2023-05-14

 • Reda
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Murowania Ścian

Częste pytania o murowaniu ścian

Ile kosztuje murowanie ścian z gazobetonu?

Koszt prac budowlanych, takich jak murowanie ścian z gazobetonu jest zawsze kwestią indywidualną, zależną od kosztu materiałów, wielkości zlecenia i regionu w jakim mieszkamy. Szacuje się, że koszt postawienia jednego metra kwadratowego jednowarstwowej ściany wynosi od 40 do 80 złotych. Wiele zależy także od typu bloczków betonowych czy wysokości ścian. Warto zauważyć, że cena samej robocizny będzie mniejsza w porównaniu do wykonania usługi z zakupieniem materiałów niezbędnych do realizacji zleconego zadania.

Czy każde pęknięcie da się naprawić murowaniem ściany?

Rysy i pęknięcia pojawiające się na ścianach mogą dotyczyć nie tylko tynku, ale też i murów. Uszkodzenia te powstają na skutek nierównomiernego osiadania budynków, przeciążenia konstrukcji, oddziaływań termicznych i dynamicznych. Każda rysa powinna zostać zbadana przez fachowca, który oceni, w jaki sposób bezpiecznie ją naprawić, a także jak zapobiec powstawaniu kolejnych rys.

Fachowa ekspertyza to pierwszy i najważniejszy etap naprawy pęknięć. Murowanie ścian działowych, czy naprawa pęknięć ścian murowanych to kwestie których nie należy bagatelizować. Profesjonalista pomoże ocenić stan muru oraz przygotować projekt prac naprawczych uszkodzonych elementów budynku.

Jaki materiał stosuje się do murowania ścian?

Murowanie ścian to wciąż najczęstsza technologia wybierana przy budowie domów. Najpopularniejsze są cegły ceramiczne oraz bloczki betonowe. Spotkać można także i inne materiały służące do murowania ścian, takie jak silikaty czy beton keramzytowy.

Każdy z materiałów służących do murowania ścian ma swoje zalety. Bloczki betonowe wyróżnia wysoka termoizolacyjność, odporność na ogień i łatwość obróbki. Z kolei cegła ceramiczna jest doskonałą izolacją zarówno termiczną, jak i akustyczną. Jest także paroprzepuszczalna oraz wytrzymuje ściskanie.

Warto pamiętać, że wybierając eksperta do takich prac jak murowanie ścian działowych, czy naprawy pęknięć, należy poinformować o materiale, z którego jest lub będzie wykonana ściana. Materiał wykonania wybrany do wykonania zadania jest bardzo istotny i ma istotny wpływ na szybkość i sposób pracy ekipy budowlanej.

Gdzie znajdę specjalistę do murowania ścian?

Jeśli chcesz znaleźć dobrego fachowca – koniecznie zobacz nasz ranking najlepszych specjalistów od murowania ścian. Wykwalifikowani specjaliści zajmą się takimi pracami jak: murowanie ścian, czy montaż płyty warstwowej do ściany murowanej zgodnie ze sztuką budowlaną.

Poszukiwanie fachowców warto podeprzeć również sprawdzeniem opinii o nich. Znalezienie najlepszego eksperta to najważniejszy etap budowy domu i innych prac remontowo-budowlanych. Od sprawdzonego wyboru zależy skuteczność realizowanych prac, dlatego warto znaleźć firmę godną zaufania.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Murowania Ścian złożą Ci bezpłatne oferty