Kategorie
Szukaj

Gładzie w Słupcy

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
613 822 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Słupcy

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi w Słupcy

3 opinie
Gładzie Słupca

Planujesz wybrać wartego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? ATM-REMDOM Tomasz Adamkiewicz będzie najszybszą drogą. Mają ofertę dla każdego.

DARMONT

5 opinii
DARMONT - Świetne Gładzie Na Mokro Słupca

Potrzebujesz specjalisty od gładzi na mokro? Zaufaj doświadczeniu DARMONT. Zarezerwuj termin od razu!

Przedsiębiorstwo Handlowe Krzysztof Sawicki

1 opinia
Przedsiębiorstwo Handlowe Krzysztof Sawicki - Rewelacyjne Gładzie Na Mokro Słupca

Przedsiębiorstwo Handlowe Krzysztof Sawicki świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z miejscowości Słupca oraz przyległych powiatów. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Staranne Gładzie Bezpyłowe Słupca

1 opinia
Promax - Staranne Gładzie Bezpyłowe Słupca

Zaufaj ekspertom w dziedzinie gładzi bezpyłowych i zatrudnij Promax. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Jakub Garbaciak

2 opinie
Jakub Garbaciak - Doskonałe Kładzenie Gładzi Słupca

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty firmy, której specjalnością jest kładzenie gładzi. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Przy-budówka

12 opinii
Przy-budówka - Porządne Gładzie Gipsowe Słupca

Właśnie wybierasz dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Przy-budówka z Słupcy będzie najszybszą drogą. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

P.H.U Ernest Chodkowski

2 opinie
P.H.U Ernest Chodkowski - Staranne Gładzie Gipsowe Słupca

Przygotowanie gładzi gipsowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. P.H.U Ernest Chodkowski ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Świetne Gładzie Gipsowe Słupca

2 opinie
Piotr Kluga - Świetne Gładzie Gipsowe Słupca

Uwierz ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Piotr Kluga. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zadzwoń!

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

2 opinie
PutzBud-Instal - Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Słupca

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest położenie gładzi. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Usługi budowlano - remontowe

1 opinia
Usługi budowlano - remontowe - Perfekcyjne Gładzie Bezpyłowe Słupca

Firma Usługi budowlano - remontowe oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Słupcy oraz przyległych powiatów. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Słupcy (18)

Perfekcyjne Gładzie Słupca

Zakres zlecenia: - wykonanie gładzi szpachlowych, - gruntowanie pod malowanie. Powierzchnia: 1000m2 lub więcej Dostawca materiałów: z materiałem Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca Klient składa zapyt...

2023-08-01 do 2023-08-09

 • Koszuty-Parcele

Kładzenie Gładzi Słupca

Zakres zlecenia: wykonanie gładzi maszynowych gipsowych Informacje dodatkowe: - prace podzielone na etapy, - zlecenie dla kilku wykonawców. Termin rozpoczęcia prac: pierwszy etap możliwy od zaraz Powierzchnia prac: łą...

2023-06-26 do 2023-07-04

 • Słupca

Najlepsze Kładzenie Gładzi

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na najlepsze kładzenie gładzi w rejonie Wielkopolskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy na położenie gładzi, 501-1000m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-11-03 do 2023-11-11

 • Witkowo

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi zrealizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Zapoznaj się ze zleceniem - Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m². Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

2023-09-29 do 2023-10-07

 • Sokółki

Rewelacyjne Gładzie

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-10-24 do 2023-10-24

 • Września

Zlecam gładzie maszynowe, łącznie do 35.000m2, pow. wrzesiński

Zakres zlecenia: wykonanie gładzi maszynowych gipsowych Informacje dodatkowe: - prace podzielone na etapy, - zlecenie dla kilku wykonawców. Termin rozpoczęcia prac: pierwszy etap możliwy od zaraz Powierzchnia prac: łą...

2023-06-26 do 2023-07-04

 • Wrzesiński

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 30m² Informacje dodatkowe: Polozenie podsypki i betonu pod garaż Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-07-18 do 2023-07-26

 • Konin

Kładzenie Gładzi

Zrealizuj zadanie najlepszego kładzenia gładzi o treści "Zlecam gładzie maszynowe, łącznie do 35.000m2", jako specjalista z miejscowości Konin. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Konina jesteś jednym z najlepszych. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

2023-06-26 do 2023-07-04

 • Konin

Fantastyczne Gładzenie Ścian Słupca

Szukasz zleceniodawcy jako specjalista od fantastycznego gładzenia ścian w miejscowości Wielkopolskie lub w okolicznych miastach? Już teraz zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2023-07-04 do 2023-07-12

 • Murzynowo Kościelne

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Zielniki

Wykonaj zadanie rewelacyjnego kładzenia gładzi o treści "Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m²", jako specjalista z miejscowości Wielkopolskie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Wielkopolskiego jesteś w ścisłej czołówce. Zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2023-10-11 do 2023-10-19

 • Zielniki

Zapytanie o położenie gładzi, ok. 400m2, Kopczyn

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na ponadprzeciętnym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest wiarygodny. Przedłóż ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

2023-07-12 do 2023-07-20

 • Kopczyn

Szukam firmy na szpachlowanie, 101-300m², Mogilno

Zaoszczędź sobie kłopotów i wybierz zapytanie o najwyższej klasy gładzenie ścian z miejscowościMogilno. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

2023-06-27 do 2023-07-05

 • Mogilno

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Środa Wielkopolska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Omega gładź szpachlowa Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-08-04 do 2023-08-12

 • Środa Wielkopolska

Rewelacyjne Położenie Gładzi Słupca

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 501-1000m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-11-21 do 2023-11-21

 • Środa Wielkopolska

Szpachlowanie, 5000m², Jarocin

Wykonaj zadanie perfekcyjnego gładzenia ścian o treści "Szpachlowanie, 5000m²", jako profesjonalista z miejscowości Jarocin. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Jarocina jesteś w ścisłej czołówce. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-09-11 do 2023-09-19

 • Jarocin

Położenie Gładzi

Planujesz wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Zapytanie o szpachlowanie, 1001-2000m² to rewelacyjny pomysł. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

2023-06-29 do 2023-07-07

 • Paczkowo

Położenie gładzi, 301-500m², Dobrzyca

Chcesz znaleźć Klienta jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Wielkopolskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Żeby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

2023-07-31 do 2023-08-08

 • Dobrzyca

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Kruszewnia

Szukasz Zlecającego jako warty zaufania fachowiec z zakresu pierwszorzędnego położenia gładzi z Wielkopolskiego? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

2023-09-22 do 2023-09-30

 • Kruszewnia
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty