Kategorie
Szukaj

Wyburzenia w Łosicach

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
639 990 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzenia budynków lub ich rozbiórki to zadania, które powinny być przeprowadzane przez profesjonalną ekipę rozbiórkową. Sprawdź, jak wybrać i gdzie znaleźć najlepszych fachowców oraz jak przygotować się do prac związanych z wyburzaniem budowli lub ścian. Które budynki wymagają specjalnych zezwoleń przed przystąpieniem do rozbiórki? Do czego można ponownie wykorzystać pozyskany z wyburzonych obiektów materiał budowlany? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące wyburzeń budynków. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Wyburzenie budynku lub budowli bez specjalnego pozwolenia (trzeba jedynie zgłosić chęć ich rozbiórki do starosty) jest zgodne z prawem, jeżeli:

 • nie są one wpisane do rejestrów zabytków lub nie podlegają ochronie konserwatorskiej,
 • nie są wyższe niż 8 metrów,
 • ich odległość od granicy działki musi być przynajmniej taka, jak połowa budynku, który chcemy rozebrać,
 • są to obiekty gospodarcze związane z budową zagrodową i produkcją rolną, nie większe niż 25 metrów kwadratowych, do których postawienie nie były wymagane pozwolenia na budowę.

Jeżeli budynki nie spełniają powyższych kryteriów lub planujemy wyburzenie ściany nośnej – powinniśmy się postarać o specjalne zezwolenia. Należy złożyć wniosek do administracji architektoniczno-budowlanej lub jej gminnego odpowiednika. Trzeba także pamiętać, że prace rozbiórkowe powinny być nadzorowane przez kierownika budowy, który posiada odpowiednie kwalifikacje.

Podczas rozbiórki budynku można pozyskać materiały dzięki rozbiórce selektywnej. Umożliwia ona recykling materiałów budowlanych. Cegła lub płyty chodnikowe z rozbiórki budynku to tanie, ekologiczne i ciekawe materiały, dzięki którym można stworzyć niebanalne aranżacje wnętrza, elewacji budynku, dróg dojazdowych oraz ogrodu. Jeżeli udało nam się zgromadzić sporą ilość materiałów budowlanych po rozbiórce budynku, to warto porozmawiać z architektem krajobrazu, który pomoże nam go najlepiej wykorzystać. Innym zastosowaniem materiałów z rozbiórki, między innymi płyty chodnikowej, jest zbudowanie z niej drogi dojazdowej do posesji. Dzięki wykorzystaniu surowca z recyklingu, można znacznie obniżyć koszt wykonania danej usługi przez specjalistę.

Dobór sprawdzonych, doświadczonych ekspertów budowlanych jest jedną z najważniejszych kwestii, gdy planujemy wyburzenie budynku. Wybierając ekipę budowlaną, warto sprawdzić, czy wykonuje zlecenia fachowa i terminowo. W tym celu można poszukać wiarygodnych informacji na temat specjalistów w Internecie – pomocny z pewnością okaże się ranking firm budowlanych oraz lista aktualnych lub ostatnio wykonywanych przez ekipę budowlaną zleceń.

Sprawdź najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Łosicach

Doskonałej Jakości Wyburzenia w Łosicach

2 opinie
Wyburzenia Łosice

Gdy szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Gałecki są dla Ciebie idealni. Nie czekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Solidne Kucie Betonu

1 opinia
Bruk - Solidne Kucie Betonu Łosice

Jeśli interesuje Cię solidne kucie betonu i poszukujesz najlepszych rozwiązań to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Bruk. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Wojciech Gałecki REM - BUD USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE

Wojciech Gałecki REM - BUD USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE - Świetne Wyburzenia Łosice

Jeśli szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Wojciech Gałecki REM - BUD USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

KAR-BUD

KAR-BUD - Pierwszorzędne Wyburzenia, Rozbiórki Łosice

Według Ciebie pierwszorzędne wyburzenia, rozbiórki to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z KAR-BUD dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków Łosice

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Daniel Geresz - Pierwszorzędna Rozbiórka Budynków Łosice

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Daniel Geresz jest na to skuteczną metodą. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Piotr Wojtczuk

Piotr Wojtczuk - Znakomite Wyburzenia Łosice

Jeśli interesuje Cię solidne kucie betonu i poszukujesz najlepszych rozwiązań to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Piotr Wojtczuk. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Perfekcyjne Wyburzenia, Rozbiórki

TECH-BUD PAWEŁ FEDCZUK - Perfekcyjne Wyburzenia, Rozbiórki Łosice

Chcesz znaleźć sprawdzonego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? TECH-BUD PAWEŁ FEDCZUK z Łosic będzie najszybszą drogą. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

THERMO-INSTALL

THERMO-INSTALL - Doskonałej Jakości Wyburzanie Budynków Łosice

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od wyburzania budynków? Zaufaj doświadczeniu THERMO-INSTALL. Jeśli chcesz otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Elbud Olędzki Grzegorz

Elbud Olędzki Grzegorz - Solidne Rozbiórki Łosice

Firma Elbud Olędzki Grzegorz świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Łosic oraz przyległych powiatów. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Fantastyczne Kucie Betonu Łosice

Rad Bruk Radosław Łazowski - Fantastyczne Kucie Betonu Łosice

Chesz znaleźć godnego zaufania fachowca z zakresu fantastycznego kucia betonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Rad Bruk Radosław Łazowski jest gotowa Ci pomóc. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

Aktualne zlecenia na wyburzenia w Łosicach (18)

Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, do 100m², Serpelice

Ten Klient jest zdania, że rewelacyjne wyburzania budynków to trudny temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapytanie o usunięcie eternitu lub azbestu z dachu, do 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby dopasować ofertę do wymagań.

2023-11-06 do 2023-11-14

 • Serpelice

Profesjonalna Rozbiórka Budynków Łosice

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Potrzebna ekipa na rozbiórkę obiektu, 301-500m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Złóż dobrą propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

2023-11-06 do 2023-11-14

 • Toporów

Wyburzenia Łosice

W dalszym ciągu możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako dobra firma od wyburzeń. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

2023-10-23 do 2023-10-31

 • Łosice

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, Siemiatycze

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na prace rozbiórkowe jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Siemiatycze i z sąsiednich miast. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

2024-01-03 do 2024-01-11

 • Siemiatycze

Znakomite Rozbiórki Łosice

Rodzaj prac: wyburzenie obiektu Rodzaj obiektu: budynek mieszkalny Powierzchnia obiektu: do 100m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: tak Dodatkowe informacje: Stary fom drewniany, możliwy odzysk materiałów Termin rozpoczęcia prac: ...

2023-10-27 do 2023-11-04

 • Biała Podlaska

Doskonałej Jakości Wyburzania Budynków Łosice

Zlecający napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na wyburzenie garażu, 101-150m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie wyburzań budynków daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

2024-02-11 do 2024-02-19

 • Biała Podlaska

Pierwszorzędne Rozbiórki

Zapytanie o treści - Prace rozbiórkowe, 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Biała Podlaska i okolic. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

2024-02-22 do 2024-03-01

 • Biała Podlaska

Dam zlecenie na wyburzenie budynku mieszkalnego, 151-200m², Siedlce

Obiekt do wyburzenia: budynek mieszkalny Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę:...

2024-02-04 do 2024-02-12

 • Siedlce

Rewelacyjna Firma Wyburzeniowa Łosice

Olśnij Zlecającego profesjonalnym działaniem w okolicach Siedlec. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia o treści "Zlecenie na wyburzenie garażu, 201-300m²" i udowodnij, że jego realizacja zostanie wykonana dokładnie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2024-03-16 do 2024-03-24

 • Siedlce

Rewelacyjne Rozbiórki

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zlecę wyburzenie garażu, 51-100m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie rozbiórek daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

2024-03-15 do 2024-03-23

 • Siedlce

Niezawodna Firma Wyburzeniowa

Rodzaj prac: rozbiórka obiektu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Rozbiórka wybranych ścian wraz z zeskładowaniem...

2023-10-16 do 2023-10-24

 • Siedlce

Staranne Rozbiórki

Ten Zleceniodawca nadal potrzebuje specjalisty od rozbiórek. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na wyburzenie garażu, budynku mieszkalnego, 101-150m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Złóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

2024-02-15 do 2024-02-23

 • Siedlce

Doskonałe Rozbiórki

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: budynek gospodarczy lub garaż Powierzchnia obiektu: 301-500m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-10-18 do 2023-10-18

 • Siedlce

Dam zlecenie na rozbiórkę fundamentu, 400m², Siedlce

Rodzaj prac: rozbiórka fundamentu Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy lub magazynowy Powierzchnia obiektu: 400m² Usługa obejmuje wywóz gruzu: nie Dodatkowe informacje: Witam , poszukuję wykonawcy do ręcznej rozbiórki poszczegó...

2023-10-17 do 2023-10-25

 • Siedlce

Doskonałej Jakości Wyburzenia, Rozbiórki

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy, Budynek gospodarczy, piwnica, stodola Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowla...

2024-01-12 do 2024-01-20

 • Siedlce

Rozbiórki

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj konstrukcji: drewniana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub ...

2024-04-16 do 2024-04-24
dodano 4 dni temu

 • Wieska-Wieś

Solidne Wyburzenia, Rozbiórki

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj konstrukcji: drewniana Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę: nie, K...

2024-04-08 do 2024-04-16

 • Wieska-Wieś

Profesjonalna Firma Wyburzeniowa

Zakres zlecenia: wyburzenie ścian Powierzchnia obiektu: do 20m² Wywóz odpadów budowlanych: nie Dodatkowe informacje: Jest to ściana dzieląca pokój z kuchnią w litre L Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-21 do 2024-02-29

 • Stare opole
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Częste pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy wolno wyburzać ścianę nośną?

Wyburzenie ściany nośnej jest możliwe po uzyskaniu pozytywnej opinii architekta lub konstruktora. Jeżeli uzyskamy ich zgodę, to kolejnym krokiem jest przygotowanie tzw. projektu przebudowy. Architekt musi zastąpić ścianę nośną specjalnym typem konstrukcji (podciągiem), dzięki któremu konstrukcja budynku nadal będzie bezpieczna i stabilna. Oprócz projektu przebudowy, konieczne jest także pozwolenie od urzędników oraz zgoda właściciela lub administratora budynku.

Co należy zrobić, aby wyburzenie budynku było bezpieczne?

Eksperci przy wyburzaniu budynku odłączają wszelkie instalacje (m.in. elektryczne, gazowe, hydrauliczne, kanalizacyjne) przed rozpoczęciem prac, a także wyznaczają obszar, którego nie powinny przekraczać osoby nieupoważnione do pracy na budowie. Wybiorą także najlepszą metodę rozbiórki dla danego budynku. Należy też pamiętać o wszelkich koniecznych zezwoleniach, ponieważ niedopełnienie obowiązków prawnych skutkuje poważnymi karami finansowymi.

Co można zrobić z materiałem z rozebranego budynku?

Cegła z rozbiórki może być wykorzystana do aranżacji wnętrz – jest to bardzo popularny materiał, po który sięgają architekci wnętrz tworząc pomieszczenia w stylu industrialnym (loftowym). Rozbiórkową cegłę klinkierową można wykorzystać jako element dekoracyjny na elewację budynku lub jako materiał podłogowy. Cegła z rozbiórki nadaje się także do urozmaicenia ogrodu – można z niej zbudować np. efektowny murek. Z kolei płyty chodnikowe nadają się do ułożenia wygodnych ścieżek w ogrodzie. Ich nieregularne kształty i faktury, powstałe z biegiem czasu, pomogą stworzyć nowoczesne, minimalistyczne aranżacje, które nadadzą ciekawego charakteru całej przestrzeni zielonej. Można je także wykorzystać do budowy drogi na terenie posesji, np. podjazdu.

Ile kosztuje usługa wyburzenia budynku?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Cena takiej usługi jest zależna przede wszystkim od wielkości budynku – firmy rozbiórkowe obliczają, ile metrów sześciennych kubatury ma dana budowla. Należy przyjąć, że budżet, jaki chcemy poświęcić na tę usługę przekroczy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na cenę składa się: maszyny użyte do rozbiórki budynku, materiał, z jakiego jest on zbudowany, jego recykling, a także wywóz gruzu.

Demontaż budynków z kamienia, drewna, lub cegły jest zdecydowanie najtańszy – koszt takiej usługi waha się między 20 a 40 złotych za m³k. Cenę można zmniejszyć dzięki przekazaniu materiału z rozbiórki dla podwykonawcy. Przy demontażu konstrukcji metalowych można przekazać surowiec w ramach barteru. Cena, która waha się między 70 a 90 m³k, wówczas się zmniejsza. Należy pamiętać, że czas rozbiórki się wówczas wydłuża ze względu na staranny odzysk materiału. Z kolei rozbiórki konstrukcji żelbetonowych to kosztowna inwestycja, ponieważ wymaga ona użycia specjalistycznych maszyn wyburzeniowych oraz dużego nakładu pracy ludzi. Koszt takiej usługi bywa czterokrotnie większy niż w przypadku wyburzania nieruchomości zbudowanej z drewna.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Wyburzeń i Rozbiórek złożą Ci bezpłatne oferty