Kategorie
Szukaj

Wyburzenia w Nowym Dworze Mazowieckim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 483 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzenia budynków lub ich rozbiórki to zadania, które powinny być przeprowadzane przez profesjonalną ekipę rozbiórkową. Sprawdź, jak wybrać i gdzie znaleźć najlepszych fachowców oraz jak przygotować się do prac związanych z wyburzaniem budowli lub ścian. Które budynki wymagają specjalnych zezwoleń przed przystąpieniem do rozbiórki? Do czego można ponownie wykorzystać pozyskany z wyburzonych obiektów materiał budowlany? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące wyburzeń budynków. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Wyburzenie budynku lub budowli bez specjalnego pozwolenia (trzeba jedynie zgłosić chęć ich rozbiórki do starosty) jest zgodne z prawem, jeżeli:

 • nie są one wpisane do rejestrów zabytków lub nie podlegają ochronie konserwatorskiej,
 • nie są wyższe niż 8 metrów,
 • ich odległość od granicy działki musi być przynajmniej taka, jak połowa budynku, który chcemy rozebrać,
 • są to obiekty gospodarcze związane z budową zagrodową i produkcją rolną, nie większe niż 25 metrów kwadratowych, do których postawienie nie były wymagane pozwolenia na budowę.

Jeżeli budynki nie spełniają powyższych kryteriów lub planujemy wyburzenie ściany nośnej – powinniśmy się postarać o specjalne zezwolenia. Należy złożyć wniosek do administracji architektoniczno-budowlanej lub jej gminnego odpowiednika. Trzeba także pamiętać, że prace rozbiórkowe powinny być nadzorowane przez kierownika budowy, który posiada odpowiednie kwalifikacje.

Podczas rozbiórki budynku można pozyskać materiały dzięki rozbiórce selektywnej. Umożliwia ona recykling materiałów budowlanych. Cegła lub płyty chodnikowe z rozbiórki budynku to tanie, ekologiczne i ciekawe materiały, dzięki którym można stworzyć niebanalne aranżacje wnętrza, elewacji budynku, dróg dojazdowych oraz ogrodu. Jeżeli udało nam się zgromadzić sporą ilość materiałów budowlanych po rozbiórce budynku, to warto porozmawiać z architektem krajobrazu, który pomoże nam go najlepiej wykorzystać. Innym zastosowaniem materiałów z rozbiórki, między innymi płyty chodnikowej, jest zbudowanie z niej drogi dojazdowej do posesji. Dzięki wykorzystaniu surowca z recyklingu, można znacznie obniżyć koszt wykonania danej usługi przez specjalistę.

Dobór sprawdzonych, doświadczonych ekspertów budowlanych jest jedną z najważniejszych kwestii, gdy planujemy wyburzenie budynku. Wybierając ekipę budowlaną, warto sprawdzić, czy wykonuje zlecenia fachowa i terminowo. W tym celu można poszukać wiarygodnych informacji na temat specjalistów w Internecie – pomocny z pewnością okaże się ranking firm budowlanych oraz lista aktualnych lub ostatnio wykonywanych przez ekipę budowlaną zleceń.

Sprawdź najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Nowym Dworze Mazowieckim

Perfekcyjne Wyburzanie Budynków Nowy Dwór Mazowiecki

2 opinie
Wyburzenia Nowy Dwór Mazowiecki

Poszukujesz dobrej firmy od wyburzania budynków? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Transport Towarow. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Solidne Kucie Betonu

3 opinie
Rafał Sumiński - Solidne Kucie Betonu Nowy Dwór Mazowiecki

Chcesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę do realizacji swoich planów? Rafał Sumiński będzie najszybszą drogą. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zobacz!

Pierwszorzędne Wyburzenia Nowy Dwór Mazowiecki

5 opinii
W.MAX Włodzimierz Marchlewski - Pierwszorzędne Wyburzenia Nowy Dwór Mazowiecki

Jeśli w dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od wyburzeń to skorzystaj z kwalifikacji W.MAX Włodzimierz Marchlewski. Nowy Dwór Mazowiecki i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zobacz!

Świetne Wyburzenia w Nowym Dworze Mazowieckim

9 opinii
AVIZO-G Jakub Grzybowski - Świetne Wyburzenia w Nowym Dworze Mazowieckim

Myślisz, że świetne wyburzenia to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Tomagarden

1 opinia
Tomagarden - Profesjonalne Wyburzenia, Rozbiórki Nowy Dwór Mazowiecki

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od wyburzeń, rozbiórek to wykorzystaj doświadczenie Tomagarden. Nowy Dwór Mazowiecki i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Arkan

14 opinii
Arkan - Porządne Wyburzenia Nowy Dwór Mazowiecki

Pochłonie Cię sprawne działanie Arkan w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego. Ta firma wyburzeniowa posiada doświadczonych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że realizację wyburzeń zakończą błyskawicznie. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Brabud Idea wykończeń wnętrz

2 opinie
Brabud Idea wykończeń wnętrz - Wyjątkowa Firma Wyburzeniowa Nowy Dwór Mazowiecki

Właśnie wybierasz dobrego partnera do realizacji swoich planów? Brabud Idea wykończeń wnętrz z Nowego Dworu Mazowieckiego jest na to najlepszym rozwiązaniem. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Dobra Firma Wyburzeniowa

1 opinia
Krajowy Transport Drogowy EWAX Markowska Ewa - Dobra Firma Wyburzeniowa Nowy Dwór Mazowiecki

Ta dobra firma wyburzeniowa z terenu Nowego Dworu Mazowieckiego to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Bafi

2 opinie
Bafi - Pierwszorzędne Kruszenie Betonu Nowy Dwór Mazowiecki

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to główne zalety firmy, której specjalnością jest kruszenie betonu. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Len-Bud Invest

11 opinii
Len-Bud Invest - Profesjonalne Wyburzenia Nowy Dwór Mazowiecki

Na wypadek jeśli potrzebujesz dobrej firmy od wyburzeń to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Len-Bud Invest. Nowy Dwór Mazowiecki to teren, na którym koncentrują swoje działania. Mają propozycję dla każdego.

Aktualne zlecenia na wyburzenia w Nowym Dworze Mazowieckim (14)

Potrzebne prace rozbiórkowe, Nasielsk

To zlecenie o treści - Potrzebne prace rozbiórkowe jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-07-04 do 2024-07-12

 • Nasielsk

Potrzebna ekipa na skucie posadzki, 21-50m², Nowy Dwór Mazowiecki

W dalszym ciągu masz możliwość odpowiedzieć na zlecenie Zlecającego jako profesjonalista od rozbiórek. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

2024-06-21 do 2024-06-29

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Zlecenie na wyburzenie budynku 800m2, Nowy Dwór Mazowiecki

Starasz się odnaleźć Klienta jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Nowego Dworu Mazowieckiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2024-06-11 do 2024-06-19

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Perfekcyjne Wyburzania Budynków Nowy Dwór Mazowiecki

Próbujesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

2024-05-31 do 2024-06-08

 • Czosnów

Rozbiórki Nowy Dwór Mazowiecki

Jeżeli wciąż jako ekspert od rozbiórek szukasz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecenie na wyburzenie budynku mieszkalnego, 51-100m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca na pewno uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2024-05-17 do 2024-05-25

 • Zakroczym

Najlepsza Firma Wyburzeniowa Nowy Dwór Mazowiecki

Obiekt do wyburzenia: budynek handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 800m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: do uzgodnienia w rozmowie Pozwolenie na ...

2024-05-15 do 2024-05-23

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Doskonałe Wyburzenia Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres zlecenia: rozbiórka schodów, Strop Powierzchnia obiektu: 101-150m² Wywóz odpadów budowlanych: tak Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-05-08 do 2024-05-16

 • Pomiechówek

Dam zlecenie na skucie posadzki, 51-100m², Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres zlecenia: skucie posadzki Powierzchnia obiektu: 51-100m² Wywóz odpadów budowlanych: tak Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-07 do 2024-05-15

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Zapytanie o wyburzenie domku letniskowego, do 50m², Leoncin

Obiekt do wyburzenia: dom letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj konstrukcji: drewniana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub...

2024-05-04 do 2024-05-12

 • Leoncin

Perfekcyjna Rozbiórka Budynków Nowy Dwór Mazowiecki

Rozbiórka budynków nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Zlecę prace rozbiórkowe, 51-100m²". Przedzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

2024-04-13 do 2024-04-21

 • Zakroczym

Porządne Wyburzenia, Rozbiórki

Ten Klient myśli, że porządne wyburzenia, rozbiórki to skomplikowane zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Wybierz numer teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Nasielsk

Zapotrzebowanie na prace rozbiórkowe, 301-400m², Nowy Dwór Mazowiecki

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zapotrzebowanie na prace rozbiórkowe, 301-400m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Porządne Rozbiórki

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: do uzgodnienia w rozmowie Pozwol...

2024-02-27 do 2024-03-06

 • Cybulice duże

Zlecę prace rozbiórkowe, Leoncin

Zlecenie o treści - Zlecę prace rozbiórkowe jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Mazowieckiego oraz przyległych powiatów. Zaproponuj termin już teraz!

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Leoncin
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Częste pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy wolno wyburzać ścianę nośną?

Wyburzenie ściany nośnej jest możliwe po uzyskaniu pozytywnej opinii architekta lub konstruktora. Jeżeli uzyskamy ich zgodę, to kolejnym krokiem jest przygotowanie tzw. projektu przebudowy. Architekt musi zastąpić ścianę nośną specjalnym typem konstrukcji (podciągiem), dzięki któremu konstrukcja budynku nadal będzie bezpieczna i stabilna. Oprócz projektu przebudowy, konieczne jest także pozwolenie od urzędników oraz zgoda właściciela lub administratora budynku.

Co należy zrobić, aby wyburzenie budynku było bezpieczne?

Eksperci przy wyburzaniu budynku odłączają wszelkie instalacje (m.in. elektryczne, gazowe, hydrauliczne, kanalizacyjne) przed rozpoczęciem prac, a także wyznaczają obszar, którego nie powinny przekraczać osoby nieupoważnione do pracy na budowie. Wybiorą także najlepszą metodę rozbiórki dla danego budynku. Należy też pamiętać o wszelkich koniecznych zezwoleniach, ponieważ niedopełnienie obowiązków prawnych skutkuje poważnymi karami finansowymi.

Co można zrobić z materiałem z rozebranego budynku?

Cegła z rozbiórki może być wykorzystana do aranżacji wnętrz – jest to bardzo popularny materiał, po który sięgają architekci wnętrz tworząc pomieszczenia w stylu industrialnym (loftowym). Rozbiórkową cegłę klinkierową można wykorzystać jako element dekoracyjny na elewację budynku lub jako materiał podłogowy. Cegła z rozbiórki nadaje się także do urozmaicenia ogrodu – można z niej zbudować np. efektowny murek. Z kolei płyty chodnikowe nadają się do ułożenia wygodnych ścieżek w ogrodzie. Ich nieregularne kształty i faktury, powstałe z biegiem czasu, pomogą stworzyć nowoczesne, minimalistyczne aranżacje, które nadadzą ciekawego charakteru całej przestrzeni zielonej. Można je także wykorzystać do budowy drogi na terenie posesji, np. podjazdu.

Ile kosztuje usługa wyburzenia budynku?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Cena takiej usługi jest zależna przede wszystkim od wielkości budynku – firmy rozbiórkowe obliczają, ile metrów sześciennych kubatury ma dana budowla. Należy przyjąć, że budżet, jaki chcemy poświęcić na tę usługę przekroczy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na cenę składa się: maszyny użyte do rozbiórki budynku, materiał, z jakiego jest on zbudowany, jego recykling, a także wywóz gruzu.

Demontaż budynków z kamienia, drewna, lub cegły jest zdecydowanie najtańszy – koszt takiej usługi waha się między 20 a 40 złotych za m³k. Cenę można zmniejszyć dzięki przekazaniu materiału z rozbiórki dla podwykonawcy. Przy demontażu konstrukcji metalowych można przekazać surowiec w ramach barteru. Cena, która waha się między 70 a 90 m³k, wówczas się zmniejsza. Należy pamiętać, że czas rozbiórki się wówczas wydłuża ze względu na staranny odzysk materiału. Z kolei rozbiórki konstrukcji żelbetonowych to kosztowna inwestycja, ponieważ wymaga ona użycia specjalistycznych maszyn wyburzeniowych oraz dużego nakładu pracy ludzi. Koszt takiej usługi bywa czterokrotnie większy niż w przypadku wyburzania nieruchomości zbudowanej z drewna.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Wyburzeń i Rozbiórek złożą Ci bezpłatne oferty