Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Krotoszynie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Krotoszynie

www.domyzkeramzytu.pl-Krotoszyn

13 opinii
Usługi geodezyjne Krotoszyn

Firma geodezyjna www.domyzkeramzytu.pl-Krotoszyn to prawdziwi wyjadacze w temacie geodezji. Swoje usługi oferują Klientom w okolicy Krotoszyna. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

"MAGEO- Usługi Geologiczne"

1 opinia
"MAGEO- Usługi Geologiczne" - Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne Krotoszyn

MAGEO- Usługi Geologiczne świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z miejscowości Krotoszyn oraz przyległych powiatów. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz

2 opinie
Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz - Rewelacyjna Firma Geodezyjna Krotoszyn

Uwierz w wieloletnie doświadczenie Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz. Ta renomowana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Krotoszyna za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Geodezja Maciej Lepczyński

Geodezja Maciej Lepczyński - Profesjonalna Firma Geodezyjna Krotoszyn

Nie wątp w kompetentną kadrę Geodezja Maciej Lepczyński. Ta uznana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w miejscowości Krotoszyn za całościowe podejście do usług geodezyjnych. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

GEODEZJA

GEODEZJA - Perfekcyjna Firma Geodezyjna Krotoszyn

Firma GEODEZJA oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Krotoszyna oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

FHU Skotmar

FHU Skotmar - Doskonała Geodezja Krotoszyn

Pracownicy FHU Skotmar to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży doskonałej geodezji. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Hydrostal

Hydrostal - Doskonałej Jakości Ewidencja Gruntów Krotoszyn

Wciąż potrzebujesz specjalisty od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie Hydrostal. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Fantastyczne Usługi Geodezyjne Krotoszyn

BAT-BUD - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Krotoszyn

Ich specjalność to fantastyczne usługi geodezyjne na terenie miejscowości Krotoszyn oraz przyległych miast. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

NEOLIT Przemysław Hęćka

NEOLIT Przemysław Hęćka - Fantastyczny Geodeta Krotoszyn

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy NEOLIT Przemysław Hęćka to majstersztyk. To fantastyczny geodeta. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Wyjątkowy Geodeta w Krotoszynie

Nicehouse - Wyjątkowy Geodeta w Krotoszynie

Rozpocznij współpracę z Nicehouse jeśli szukasz wyjątkowych geodetów oferujących swoje usługi na terenie Krotoszyna oraz w okolicy. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Aktualne zlecenia na geodetów w Krotoszynie (18)

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1200m², Krotoszyn

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Krotoszyn

Potrzebuję geodety, budowa domu, 505m², Krotoszyn

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 505m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-01-23 do 2024-01-31

 • Krotoszyn

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 934m², Krotoszyn

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 934m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-10-18 do 2023-10-26

 • Krotoszyn

Doskonałe Prace Geodezyjne Krotoszyn

Jako specjalista złóż doskonałą ofertę prac geodezyjnych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Z pewnością zapytanie o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 987m²" jest idealne dla Twojej firmy. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Gorzyce wielkie

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 4000m², Milicz

Wpraw w zachwyt Zlecającego sprawnym działaniem w miejscowości Milicz. Jako uznana firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 4000m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie wykonana z należytą uwagą. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

2024-01-07 do 2024-01-15

 • Milicz

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Milicz

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

2024-02-17 do 2024-02-25

 • Milicz

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

2023-11-04 do 2023-11-12

 • Milicz

Dobry Geodeta Krotoszyn

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 15000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

2023-11-25 do 2023-12-03

 • Postolin

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Milicz

Musisz koniecznie odpowiedzieć na to zlecenie jeśli Twoja firma została założona z zamiłowania do geodezji i świadczy najlepsze usługi geodezyjne na obszarze Milicza, jak również pobliskich miast i powiatów. Złóż dopasowaną ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

2024-02-14 do 2024-02-22

 • Milicz

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1000m², Milicz

Jeśli świadczysz doskonałe usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Milicza oraz pobliskich powiatów to to ogłoszenie jest skierowane do właśnie Ciebie. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2024-01-06 do 2024-01-14

 • Milicz

Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m², Milicz

Ten Klient poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

2024-03-09 do 2024-03-17

 • Milicz

Pierwszorzędny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-01-15 do 2024-01-23

 • Jarocin

Zlecę usługę geodezyjną, 9.8ha, Ostrów Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: odnowienie granicy Powierzchnia działki: 9.8ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: odnowienie granicy przebiegającej przez 3 działk...

2024-02-21 do 2024-02-29

 • Ostrów Wielkopolski

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1000m², Ostrów Wielkopolski

Odpowiedz na zapytanie jako geodeta z imponującym doświadczeniem w temacie solidnych usług geodezyjnych. W Twojej firmie bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to standard. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Ostrów Wielkopolski

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Ostrów Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Szukam geodety do wykonania mapy do...

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Ostrów Wielkopolski

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Wierzchowice

Będąc w gronie geodetów z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Dolnośląskie i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego zlecenia. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2023-12-04 do 2023-12-12

 • Wierzchowice

Szukam geodety, 1200m², Lewków

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

2024-02-27 do 2024-02-27

 • Lewków

Godna Zaufania Firma Geodezyjna Krotoszyn

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

2024-02-08 do 2024-02-16

 • Gostyń
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty