Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Złotowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Złotowie

GEOPERFEKT Usługi Geodezyjne Arkadiusz Mikołajczak

1 opinia
Usługi geodezyjne Złotów

Firma GEOPERFEKT Usługi Geodezyjne Arkadiusz Mikołajczak to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie geodezji. Swoje pierwszorzędne usługi geodezyjne oferują w okolicy Złotowa. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Nieprzeciętny Geodeta Złotów

2 opinie
Geopomiar Usługi Geodezyjne Inż. Łukasz Olejarz - Nieprzeciętny Geodeta Złotów

Chcesz znaleźć godnego zaufania partnera do realizacji swoich planów? Geopomiar Usługi Geodezyjne Inż. Łukasz Olejarz z Złotowa jest na to najlepszym rozwiązaniem. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Znakomita Ewidencja Gruntów

4 opinie
Drobpol - Znakomita Ewidencja Gruntów Złotów

Zrealizowanie ewidencji gruntów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Drobpol ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Topbud

1 opinia
Topbud - Świetne Usługi Geodezyjne Złotów

Są w branży usług geodezyjnych od wielu lat, przede wszystkich na obszarze Złotowa, ale także okolicznych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

GEO-KONCEPT DAMIAN WÓJCIK

GEO-KONCEPT DAMIAN WÓJCIK - Solidna Geodezja Złotów

Geodezja to ich pasja, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

GEOMAR Mariusz Lipiński

GEOMAR Mariusz Lipiński - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Złotów

Firma GEOMAR Mariusz Lipiński oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Złotowa i z sąsiednich miast. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Dobry Geodeta Złotów

USŁUGI OGRODNICZO-BUDOWLANE - Dobry Geodeta Złotów

Usługi geodezyjne to specjalność ekipy z firmy USŁUGI OGRODNICZO-BUDOWLANE - nie mają sobie równych w fachu geodety. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Fantastyczne Usługi Geodezyjne w Złotowie

TIVOLO sp.j. M.Gniot & R.Zdrenka - Fantastyczne Usługi Geodezyjne w Złotowie

Ich specjalność to fantastyczne usługi geodezyjne na terenie miejscowości Złotów oraz przyległych miast. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Mozpar Inlays Style

Mozpar Inlays Style - Profesjonalna Firma Geodezyjna Złotów

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Mozpar Inlays Style perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

AUTO-EXPERT

AUTO-EXPERT - Perfekcyjny Geodeta Złotów

Perfekcyjny geodeta z obszerną wiedzą z zakresu geodezji cieszący się uznaniem wśród Klientów. Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Aktualne zlecenia na geodetów w Złotowie (15)

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Dolnik

Cel usług geodezyjnych: sieć wodociągowa Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: mapka do celów projektowych 5 ...

2023-08-31 do 2023-09-08

 • Dolnik

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Złotów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie w...

2023-08-22 do 2023-08-30

 • Złotów

Prace Geodezyjne Złotów

Dla Zlecającego, który pisze - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 16500m², dotarcie do świetnych prac geodezyjnych jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-08-20 do 2023-08-28

 • Złotów

Rewelacyjne Usługi Geodezyjne Złotów

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy jesteście w stanie spełnić oczekiwania odnośnie usług geodezyjnych. Zapytanie ma treść "Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

2023-07-14 do 2023-07-22

 • Okonek

Rewelacyjna Firma Geodezyjna Złotów

Cel usług geodezyjnych: Dokumentacja geodezyjna z inwestycji na oczyszczalni ścieków w Okonku Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Term...

2023-07-14 do 2023-07-22

 • Okonek

Geodezja Złotów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: K...

2023-03-22 do 2023-03-30

 • Piła

Solidny Geodeta Złotów

Ten Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Pokaż bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej.

2023-05-26 do 2023-06-03

 • Piła

Niezawodna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: budowa przyłącza gazu Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy ...

2023-06-22 do 2023-06-23

 • Piła

Najwyższej Klasy Prace Geodezyjne

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł prac geodezyjnych, mimo że szuka od wielu dni, zgłosił nam zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 610m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Klienta. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

2023-08-22 do 2023-08-22

 • Piła

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Dla Klienta, który napisał - Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², dotarcie do bezkonkurencyjnych prac geodezyjnych jest niełatwe, jednak Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

2023-09-04 do 2023-09-12

 • Piła

Usługi Geodezyjne

Jesteś firmą z doświadczoną kadrą? Jako renomowana firma geodezyjna, która jest szanowana w branży w rejonie Wielkopolskiego za dokładne realizowanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie o treści "Usługa geodezyjna, podział działki, 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

2023-05-27 do 2023-06-04

 • Osiniec

Firma Geodezyjna

Jako niezawodna firma geodezyjna z miejscowości Wielkopolskie i prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają wieloletnie doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

2023-09-06 do 2023-09-14

 • Kaczory

Szukam geodety, budowa domu, 1240m², Kaczory

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

2023-09-22 do 2023-09-30
dodano 3 dni temu

 • Kaczory

Niezawodna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-05-31 do 2023-06-08

 • Grabówno

Świetne Prace Geodezyjne

Wybranie prac geodezyjnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź i dobierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Szukam geodety, 2ha. Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

2023-09-10 do 2023-09-18

 • Róża wielka
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty