Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Kaliszu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 328 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Kaliszu

Usługi Geodezyjno - Kartograficzne - Michał Gensler

11 opinii
Usługi geodezyjne Kalisz

Są w branży usług geodezyjnych od wielu lat, przede wszystkich na obszarze Kalisza, ale także okolicznych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Fenomenalna Firma Geodezyjna Kalisz

7 opinii
GEODEZJA NA 100 PROCENT Sp. z o.o. - Fenomenalna Firma Geodezyjna Kalisz

Sprawdź doświadczoną kadrę GEODEZJA NA 100 PROCENT Sp. z o.o.. Ta renomowana firma geodezyjna jest ceniona w branży na terenie Kalisza za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zobacz!

Dobry Geodeta

5 opinii
Geodezja Krzysztof Wachowski - Dobry Geodeta Kalisz

Jeśli jeszcze szukasz dobrego geodety, to zerknij na firmę Geodezja Krzysztof Wachowski. Wykonuje bogaty zakres usług geodezyjnych w dobrych cenach. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Baczyński Geomatics Krzysztof Baczyński

2 opinie
Baczyński Geomatics Krzysztof Baczyński - Kompetentny Geodeta Kalisz

Solidna geodezja to życiowa pasja tych profesjonalistów - są zawodowcami w fachu geodety. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Doskonałe Usługi Geodezyjne Kalisz

1 opinia
USŁUGI GEODEZYJNE, SZKOLENIE ADR DAWID DOMŻAŁ - Doskonałe Usługi Geodezyjne Kalisz

Uwierz w fachowość USŁUGI GEODEZYJNE SZKOLENIE ADR DAWID DOMŻAŁ. Ta uznana firma geodezyjna jest ceniona w branży w rejonie Kalisza za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Pba Developer Sp. z o. o.

1 opinia
Pba Developer Sp. z o. o. - Rewelacyjny Geodeta Kalisz

Ten rewelacyjny geodeta z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą stale przygotowanym do pracy - Pba Developer Sp. z o. o. to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Paweł Trzęsała

Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Paweł Trzęsała - Dobra Firma Geodezyjna Kalisz

Uwierz w kompetentną kadrę Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Paweł Trzęsała. Ta znana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Kalisza za dokładne podejście do usług geodezyjnych. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Doskonała Geodezja w Kaliszu

Geo-Sat s.c. - Doskonała Geodezja w Kaliszu

Firma działa na obszarze województwa i oferuje liczne usługi z zakresu doskonałej geodezji. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

GEO4MAT Tomasz Marchwacki

GEO4MAT Tomasz Marchwacki - Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Kalisz

Planujesz zlecić prace, a jeszcze nie wybrałeś firmy geodezyjnej? GEO4MAT Tomasz Marchwacki to rewelacyjny wybór. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Porządna Ewidencja Gruntów

Biuro Geodezyjno-Kartograficzne POMIAR inż. Zenon Trzęsała - Porządna Ewidencja Gruntów Kalisz

Poszukujesz fachowca oferującego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi w mieście Kalisz. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Aktualne zlecenia na geodetów w Kaliszu (17)

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Kalisz

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł prac geodezyjnych, chociaż szuka od wielu dni, wysłał nam ogłoszenie o treści - Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

2023-11-29 do 2023-12-06
dodano wczoraj o 07:57

 • Kalisz

Usługi Geodezyjne Kalisz

Jeśli usługi geodezyjne na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Szukam geodety, podział działki, 1501-3000m²". Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2023-11-27 do 2023-12-05
dodano 3 dni temu

 • Kalisz

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi geodezyjnej Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Sława, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania zleceniodawców. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

2023-11-17 do 2023-11-25

 • Kalisz

Geodezja Kalisz

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja działalność jest utworzona z pasji do geodezji i oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na obszarze Kalisza, a także okolicznych miast i powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

2023-10-20 do 2023-10-28

 • Kalisz

Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m², Kalisz

Zlecający poszukuje doskonałej współpracy, pisząc - Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m². To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

2023-09-22 do 2023-09-30

 • Kalisz

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Kalisz

Jako wiarygodny specjalista i fenomenalny geodeta oferujesz swoje usługi w miejscowości Kalisz i w okolicy? Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

2023-08-29 do 2023-09-06

 • Kalisz

Potrzebuję geodety, budowa domu, 820m², Kalisz

Odpowiedz na zlecenie jako dobra firma geodezyjna świadcząca swoje usługi na terenie Kalisza oraz na obszarze Kalisza. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2023-07-17 do 2023-07-25

 • Kalisz

Najlepsze Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 42000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Zlecę ponowne wytyczenie gra...

2023-07-11 do 2023-07-13

 • Kalisz

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Kalisz

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wo...

2023-07-06 do 2023-07-14

 • Kalisz

Tanie Usługi Geodezyjne

Jeśli usługi geodezyjne w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. zainteresowany napisał "Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m²". Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2023-06-20 do 2023-06-28

 • Kalisz

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1m², Pleszew

Ten Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

2023-07-05 do 2023-07-13

 • Pleszew

Solidna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-11-08 do 2023-11-16

 • Chocz

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne Kalisz

Spowoduj, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z zakresu prac geodezyjnych znajdź idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 5000m². Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2023-09-12 do 2023-09-12

 • Szkudła

Wykwalifikowany Geodeta Kalisz

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Wielkopolskie i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zapytania. Zaprezentuj wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

2023-07-23 do 2023-07-31

 • Koźmin Wielkopolski

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3500m², Utrata

Jako geodeta realizując się od wczesnej młodości i specjalista gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3500m²". Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

2023-05-26 do 2023-06-03

 • Utrata

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 626m², Sulęcinek

Jako firma zatrudniająca świetnych geodetów i odznaczająca się wyjątkowym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 626m² jest idealne do Ciebie. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

2023-09-01 do 2023-09-09

 • Sulęcinek

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 3000m², Sulęcin

Jako ekspert z branży tanich usług geodezyjnych, świadczący usługi dla Klientów z Sulęcina i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 3000m²". Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2023-08-01 do 2023-08-02

 • Sulęcin
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty