Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Warszawie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
631 843 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Warszawie

Nieprzeciętny Geodeta

65 opinii
Usługi geodezyjne Warszawa

Zacznij działać z EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński jeśli szukasz nieprzeciętnych geodetów działających na terenie Warszawy i w sąsiednich miastach. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Perfekcyjna Geodezja Warszawa

22 opinie
Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys - Perfekcyjna Geodezja Warszawa

Gdy poszukujesz perfekcyjnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu geodezji. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Profesjonalna Firma Geodezyjna w Warszawie

13 opinii
GEOSTRATEGY Geodezyjna Obsługa Inwestycji Kamil Bucior - Profesjonalna Firma Geodezyjna w Warszawie

Wyszukanie profesjonalnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się GEOSTRATEGY Geodezyjna Obsługa Inwestycji Kamil Bucior - to prawdziwi fachowcy działający na terenie Warszawy, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Dobry Geodeta

6 opinii
Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak - Dobry Geodeta Warszawa

Ten, kto szuka usługi geodezyjnej winien zgłosić się do tego geodety i poznać niskie ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zapraszamy do zadawania pytań.

GPG Zawadzki

5 opinii
GPG Zawadzki - Fenomenalny Geodeta Warszawa

Każdy, kto poszukuje świetnej usługi geodezyjnej powinien koniecznie zgłosić się do tego geodety i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Doskonała Ewidencja Gruntów

5 opinii
IMAGEO Geodezja i kartografia - Doskonała Ewidencja Gruntów Warszawa

Zaufaj specjalistom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij IMAGEO Geodezja i kartografia. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Mają propozycję dla każdego.

GEO-BIT MARCIN BAMBIT

4 opinie
GEO-BIT MARCIN BAMBIT - Dobra Firma Geodezyjna Warszawa

Sprawdź fachowość GEO-BIT MARCIN BAMBIT. Ta uznana firma geodezyjna jest szanowana w branży na terenie Warszawy za kompletne wykonywanie usług geodezyjnych. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

Radosław Siwiński GEORAD

3 opinie
Radosław Siwiński GEORAD - Tanie Usługi Geodezyjne Warszawa

Poprzez dbałość o jakość usługi geodezyjnej Radosław Siwiński GEORAD wybija się w branży. Sławę budują oceny spełnionych odbiorców. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

GEO-SUKCES USŁUGI GEODEZYJNO-PROJEKTOWE IZABELA ŁAPIŃSKA

2 opinie
GEO-SUKCES USŁUGI GEODEZYJNO-PROJEKTOWE IZABELA ŁAPIŃSKA - Porządna Ewidencja Gruntów Warszawa

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij GEO-SUKCES USŁUGI GEODEZYJNO-PROJEKTOWE IZABELA ŁAPIŃSKA. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Rzetelne Usługi Geodezyjne Warszawa

1 opinia
WKM Kwiatkowscy s.c. - Rzetelne Usługi Geodezyjne Warszawa

Geodeta z wyjątkowym doświadczeniem w kwestii dobrych usług geodezyjnych cieszący się uznaniem wśród Klientów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Aktualne zlecenia na geodetów w Warszawie (67)

Usługi Geodezyjne Warszawa

Usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które brzmi "Szukam geodety, budowa domu, 900m²". Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-02-27 do 2024-03-06
dodano 3 dni temu

 • Warszawa

Szukam geodety, 909m², Warszawa

Pragniesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi fachowiec od rzetelnych usług geodezyjnych z Warszawy? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2024-02-23 do 2024-03-02
dodano 7 dni temu

 • Warszawa

Prace Geodezyjne Warszawa

Zdecydowanie o wyborze prac geodezyjnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Potrzebuję geodety, 220m². Ustal pasujący termin już teraz!

2024-02-23 do 2024-03-02
dodano 7 dni temu

 • Warszawa

Pierwszorzędna Geodezja Warszawa

Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja powykonawcza, budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty...

2024-02-23 do 2024-03-02
dodano 7 dni temu

 • Warszawa

Firma Geodezyjna Warszawa

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 720m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Dzień dobry. Szukam geode...

2024-02-18 do 2024-02-19

 • Warszawa

Usługa geodezyjna, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 3000m², Warszawa

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

2024-02-18 do 2024-02-26

 • Warszawa

Usługa geodezyjna, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1350m², Warszawa

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1350m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Dzień dobry, ...

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Warszawa

Szukam geodety, 2500m², Warszawa

Pracując w branży usług geodezyjnych od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Warszawy, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2024-02-15 do 2024-02-16

 • Warszawa

Fenomenalna Firma Geodezyjna

Szukasz skrojonego pod Twojej firmy zapytania? Jako solidny profesjonalista wykonujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zlecę usługę geodezyjną, 398m²". Zaprezentuj dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś.

2024-02-15 do 2024-02-23

 • Warszawa

Znakomita Firma Geodezyjna

Jako znakomita firma geodezyjna i prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-02-12 do 2024-02-20

 • Warszawa

Zlecę usługę geodezyjną, 4504m², Warszawa

Cel usług geodezyjnych: dużo drzew na działce, inwentaryzacja zieleni, budowa domu Powierzchnia działki: 4504m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje ...

2024-02-11 do 2024-02-19

 • Warszawa

Wykwalifikowany Geodeta Warszawa

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Warszawa i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zapytania. Zaprezentuj wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

2024-02-07 do 2024-02-15

 • Warszawa

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-06 do 2024-02-14

 • Warszawa

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 480m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: dz 2/9 4-04-15 warszawa Białoł...

2024-02-06 do 2024-02-14

 • Warszawa

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Warszawa

Jako wiarygodny specjalista i fenomenalny geodeta oferujesz swoje usługi w miejscowości Warszawa i w okolicy? Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

2024-02-03 do 2024-02-05

 • Warszawa

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Warszawa

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-02-03 do 2024-02-06

 • Warszawa

Wysokiej Klasy Geodeta

Jako geodeta działający w rejonie powiatu i oferujący liczne usługi z zakresu doskonałej geodezji podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, poniżej 500m²". Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

2024-02-01 do 2024-02-09

 • Warszawa

Firma Geodezyjna

Jako dobra firma geodezyjna z terenu Warszawy oraz prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

2024-01-29 do 2024-02-06

 • Warszawa
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty