Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Pułtusku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 982 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Pułtusku

Fenomenalna Firma Geodezyjna

66 opinii
Usługi geodezyjne Pułtusk

Sprawdź doświadczoną kadrę EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński. Ta renomowana firma geodezyjna jest ceniona w branży na terenie Pułtuska za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zobacz!

Geoplan s.c. A. Toczyłowski, K. i S. Kołodziejczyk

11 opinii
Geoplan s.c. A. Toczyłowski, K. i S. Kołodziejczyk - Wysokiej Klasy Geodeta Pułtusk

Wysokiej klasy geodeta z wyjątkową wiedzą w kwestii geodezji cieszący się uznaniem wśród Klientów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

USŁUGI GEODEZYJNE "KARTEZJA" KRZYSZTOF BURZYŃSKI

7 opinii
USŁUGI GEODEZYJNE "KARTEZJA" KRZYSZTOF BURZYŃSKI - Kompetentny Geodeta Pułtusk

Solidna geodezja to życiowa pasja tych profesjonalistów - są zawodowcami w fachu geodety. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna

7 opinii
SOL-SANIT Iwona Sojak - Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Pułtusk

Wyszukanie najwyższej klasy firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się SOL-SANIT Iwona Sojak - to prawdziwi specjaliści w kwestii geodezji działający w rejonie Pułtuska, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Usługi Brukarskie Rafał Seroka

1 opinia
Usługi Brukarskie Rafał Seroka - Fachowe Usługi Geodezyjne Pułtusk

Wysokiej klasy geodeta proponuje swoje usługi na terenie Pułtuska oraz w rejonie Pułtuska. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Usługi Geodezyjne Marcin Janczak

Usługi Geodezyjne Marcin Janczak - Dobra Firma Geodezyjna Pułtusk

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace na terenie miejscowości Pułtusk i w okolicy. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Doskonała Ewidencja Gruntów Pułtusk

DAN-GEO Daniel Kinowski - Doskonała Ewidencja Gruntów Pułtusk

Jeszcze szukasz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry DAN-GEO Daniel Kinowski. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Dobry Geodeta w Pułtusku

Uslugi-Remontowo-Budowlane - Dobry Geodeta w Pułtusku

Dobry geodeta oferuje swoje doświadczenie na terenie Pułtuska oraz w przyległych powiatach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Rewelacyjna Ewidencja Gruntów

KOZKRUSZ Łukasz Kozarzewski - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Pułtusk

Wykonanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. KOZKRUSZ Łukasz Kozarzewski ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Wybitny Geodeta Pułtusk

Gabo - Wybitny Geodeta Pułtusk

Jesteś zdania, że znakomita ewidencja gruntów to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z Gabo udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Aktualne zlecenia na geodetów w Pułtusku (14)

Solidna Geodezja Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Płusy działka 16/31. Potrzebna mapa do celów p...

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Obryte

Profesjonalna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

2024-02-12 do 2024-02-15

 • Płusy

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1001-1500m², Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Areał nie zgadza się z aktem not...

2024-02-09 do 2024-02-17

 • Pułtusk

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Pułtusk

Skontaktuj się z Klientem jako dobra firma geodezyjna oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Pułtusk oraz w rejonie Pułtuska. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2024-01-10 do 2024-01-18

 • Pułtusk

Profesjonalne Usługi Geodezyjne Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 945m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

2024-01-01 do 2024-01-09

 • Zatory

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Pułtusk

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę tanich prac geodezyjnych gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, na pewno przyciągniesz uwagę tego Zleceniodawcy, który napisał - Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m². Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś.

2023-12-13 do 2023-12-21

 • Pułtusk

Rewelacyjne Prace Geodezyjne Pułtusk

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z zakresu prac geodezyjnych sporządź idealną ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m². Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Serock

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 5800m², Serock

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5800m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: 140804_4.0005.3 Na 3 równe części Termin skor...

2024-02-27 do 2024-03-06

 • Serock

Usługi Geodezyjne

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w temacie geodezji możesz zaoferować swoje fachowe usługi geodezyjne Zleceniodawcy w okolicy Mazowieckiego, który pisze "Usługa geodezyjna, budowa domu, 1000.00m²". Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2024-02-21 do 2024-02-29

 • Serock

Firma Geodezyjna Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-04-13 do 2024-04-13

 • Jadwisin

Potrzebuję geodety, 738m², Jadwisin

Cel usług geodezyjnych: Wykonanie mapy do celów projektowych Powierzchnia działki: 738m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Planowana data ...

2024-04-13 do 2024-04-21

 • Jadwisin

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Serock

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Ogrodzenie od 20 lat w innym miej...

2024-04-12 do 2024-04-19

 • Serock

Opłacalne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Mapa inwentaryzacyjna Powierzchnia działki: 1320m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Kod nieruchomości 05-140 Potr...

2024-01-24 do 2024-02-01

 • Skubianka

Tanie Usługi Geodezyjne

Szukasz Klienta jako dobry profesjonalista od tanich usług geodezyjnych? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-01-17 do 2024-01-17

 • Wola smolana
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty