Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Wyszkowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Wyszkowie

Geo Solutions Sp. z o.o.

9 opinii
Usługi geodezyjne Wyszków

Planujesz wybrać dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Geo Solutions Sp. z o.o. będzie najszybszą drogą. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Fachowe Usługi Geodezyjne

3 opinie
Krystian Kowalski - Fachowe Usługi Geodezyjne Wyszków

Poprzez dbałość o jakość usługi geodezyjnej Krystian Kowalski prześciga konkurentów. Markę tworzą oceny spełnionych zleceniodawców. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Dobry Geodeta Wyszków

3 opinie
Hit-Bud Zofia Kowalczyk - Dobry Geodeta Wyszków

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace na terenie miejscowości Wyszków i w okolicy. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Pracownia Geodezyjna Graf s.c.

Pracownia Geodezyjna Graf s.c. - Dobre Usługi Geodezyjne Wyszków

Dobry geodeta oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Wyszków oraz w pobliskich miastach. Ustal pasujący termin już teraz!

Fantastyczny Geodeta Wyszków

PGGRAF Grzegorz Hyrycz - Fantastyczny Geodeta Wyszków

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze fantastycznego geodety dla siebie, to zwróć uwagę na firmę PGGRAF Grzegorz Hyrycz. Wykonuje bogaty zakres usług w korzystnych cenach. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Profesjonalna Firma Geodezyjna w Wyszkowie

USŁUGI GEODEZYJNE Włodzimierz Rzepliński - Profesjonalna Firma Geodezyjna w Wyszkowie

Nie wątp w wieloletnie doświadczenie USŁUGI GEODEZYJNE Włodzimierz Rzepliński. Ta uznana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Wyszkowa za kompletne wykonywanie usług geodezyjnych. Aby otrzymać ofertę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

GEOMET

GEOMET - Świetna Firma Geodezyjna Wyszków

Jeżeli szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z GEOMET perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Usługi remontowo-budowlane

Usługi remontowo-budowlane - Solidna Firma Geodezyjna Wyszków

Jeśli szukasz solidnej firmy geodezyjnej z Wyszkowa to skorzystaj z doświadczenia Usługi remontowo-budowlane. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Tanie Usługi Geodezyjne

KAM-BUD - Tanie Usługi Geodezyjne Wyszków

Starasz się odnaleźć sprawdzonego fachowca od tanich usług geodezyjnych, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma KAM-BUD jest do Twojej dyspozycji. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Remontowo-Budowlane

Usługi Remontowo-Budowlane - Wyjątkowe Usługi Geodezyjne Wyszków

Pragniesz znaleźć dobrego profesjonalistę od wyjątkowych usług geodezyjnych z Wyszkowa do realizacji zaplanowanych działań? Firma Usługi Remontowo-Budowlane jest do Twojej dyspozycji. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

Aktualne zlecenia na geodetów w Wyszkowie (17)

Geodezja Wyszków

Jako fachowiec działający w rejonie miejscowości Mazowieckie i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu doskonałej geodezji poznaj potrzeby zleceniodawcy, który pisze zapytanie o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m²". Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Dybki

Rewelacyjne Prace Geodezyjne Wyszków

Podjęcie decyzji o wyborze prac geodezyjnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 7900m². Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

2024-03-29 do 2024-03-29

 • Wyszków

Tanie Prace Geodezyjne

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany znawca z zakresu prac geodezyjnych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 1501-3000m². Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Wyszków

Potrzebuję geodety, podział działki, 5000m², Lipiny

To zlecenie o treści - Potrzebuję geodety, podział działki, 5000m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Mazowieckie i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

2024-02-26 do 2024-03-05

 • Lipiny

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Wyszków

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi geodezyjnej Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Sława, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

2024-02-18 do 2024-02-26

 • Wyszków

Potrzebuję geodety, podział działki, 6ha, Wyszków

Dla Klienta namierzenie profesjonalnej firmy geodezyjnej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Wyszkowa, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

2024-02-14 do 2024-02-22

 • Wyszków

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: będzie potrzebne znalez...

2023-11-06 do 2023-11-14

 • Nowe bosewo

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m², Wyszków

Jako znakomita firma geodezyjna, która nie ma sobie równych na terenie Wyszkowa - złóż ofertę i daj sprawdzić mu samodzielnie, że jesteś bezkonkurencyjny! Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2023-11-05 do 2023-11-13

 • Wyszków

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Obryte

Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zapytania, które ma treść "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m²". Jeszcze dziś zadzwoń do niego.

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Obryte

Pierwszorzędna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

2024-02-12 do 2024-02-15

 • Płusy

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 120m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-25 do 2024-04-02

 • Łochów

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 2100m², Wólka Paplińska

Jesteś firmą z wykwalifikowaną grupą pracowników? Jako uznana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w rejonie Mazowieckiego za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych, podejmij się zlecenia mówiącego "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 2100m²". Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

2023-10-12 do 2023-10-20

 • Wólka paplińska

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 945m², Zatory

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Mazowieckiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

2024-01-01 do 2024-01-09

 • Zatory

Godna Zaufania Firma Geodezyjna Wyszków

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w rejonie Mazowieckiego. Jako znana firma geodezyjna wykonaj zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m²" i udowodnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

2023-10-31 do 2023-11-08

 • Morzyczyn włościański

Dobry Geodeta Wyszków

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2023-11-20...

2023-10-31 do 2023-11-08

 • Morzyczyn włościański

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Krusze

Usługi geodezyjne nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi "Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m²". Umów się na rozmowę od razu.

2024-02-14 do 2024-02-14

 • Krusze

Szukam geodety, 501-1000m², Wagan

Cel usług geodezyjnych: Mapa projektowa, budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dzien dobry, Jaka ...

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Wagan
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty