Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Kozienicach

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 982 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Kozienicach

Geofox Usługi Geodezyjne Janina Lis

2 opinie
Usługi geodezyjne Kozienice

Specjalność Geofox Usługi Geodezyjne Janina Lis to profesjonalne usługi geodezyjne na terenie Kozienic oraz przyległych miast. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Geofox Usługi Geodezyjne Janina Lis

Geofox Usługi Geodezyjne Janina Lis - Fachowe Usługi Geodezyjne Kozienice

Pragniesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę od fachowych usług geodezyjnych z Kozienic, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Geofox Usługi Geodezyjne Janina Lis jest gotowa Ci pomóc. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Kompetentny Geodeta Kozienice

Patrycja Rulak - Kompetentny Geodeta Kozienice

Kompetentny geodeta z imponującym doświadczeniem z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Azymut Usługi geodezyjne Łukasz Siderski

Azymut Usługi geodezyjne Łukasz Siderski - Dobry Geodeta Kozienice

Azymut Usługi geodezyjne Łukasz Siderski zatrudnia dobrych geodetów - wyjątkowe kwalifikacje i kadra to ich mocne punkty. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

"RADSEB" PROFESJONALNE DOCIEPLENIA

"RADSEB" PROFESJONALNE DOCIEPLENIA - Profesjonalna Geodezja Kozienice

Znalezienie profesjonalnej firmy geodezyjnej nie jest proste, dlatego polecamy Ci RADSEB PROFESJONALNE DOCIEPLENIA - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii geodezji działający w rejonie Kozienic, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Expertdomowy

Expertdomowy - Pierwszorzędna Geodezja Kozienice

Geodezja w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

TOM-BUD Usługi budowlane murarsko-tynkarskie

TOM-BUD Usługi budowlane murarsko-tynkarskie - Wyjątkowa Firma Geodezyjna Kozienice

Firma TOM-BUD Usługi budowlane murarsko-tynkarskie oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Kozienic oraz przyległych powiatów. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Firma remontowo-budowlana Mariusz Wolski

Firma remontowo-budowlana Mariusz Wolski - Solidne Usługi Geodezyjne Kozienice

Są obecni w branży usług geodezyjnych od wielu lat, głównie na obszarze Kozienic, ale także okolicznych miast. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Geocom Usługi Geodezyjne Halina Woźniak Wojciech Woźniak Grażyna Bonarowska Płońska

Geocom Usługi Geodezyjne Halina Woźniak Wojciech Woźniak Grażyna Bonarowska Płońska - Rewelacyjne Usługi Geodezyjne Kozienice

Pracuje w branży usług geodezyjnych od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Kozienic, ale także okolicznych powiatów. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Dobra Firma Geodezyjna w Kozienicach

Piotr Zuchniak - Usługi Geodezyjne - Dobra Firma Geodezyjna w Kozienicach

Uwierz w wieloletnie doświadczenie Piotr Zuchniak - Usługi Geodezyjne. Ta znana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Kozienic za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Aktualne zlecenia na geodetów w Kozienicach (17)

Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m², Kozienice

Cel usług geodezyjnych: Dzialaka budowlana,rolna ,las Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wycena działki budowlanej ,roln...

2024-04-12 do 2024-04-20

 • Kozienice

Usługa geodezyjna, podział działki, 1001-1500m², Kozienice

Jako sprawdzony wykonawca i dobry geodeta oferujesz swoje usługi w miejscowości Kozienice oraz w okolicy? Skontaktuj się z nimi już teraz.

2024-04-08 do 2024-04-16

 • Kozienice

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Bożówka

Dla Zlecającego, który napisał - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², dotarcie do tanich prac geodezyjnych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

2024-04-06 do 2024-04-14

 • Bożówka

Firma Geodezyjna Kozienice

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, podział działki Powierzchnia działki: 4800m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-03-23 do 2024-03-31

 • Grabów nad Pilicą

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Sieciechów

Zdecydowanie o wyborze prac geodezyjnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec poradź i wybierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-02-12 do 2024-02-20

 • Sieciechów

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Kozienice

Pokaż Zlecającemu, że lepszej oferty prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Kozienic, więc jeżeli szuka pierwszorzędnych prac geodezyjnych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2023-11-25 do 2023-12-03

 • Kozienice

Tanie Prace Geodezyjne Kozienice

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany znawca z zakresu prac geodezyjnych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 20000m². Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

2023-11-21 do 2023-11-29

 • Pionki

Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m², Żelazna Nowa

Cel usług geodezyjnych: sporządzenie mapki do celów projektowych Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: mapka tylko dotyc...

2024-04-25 do 2024-05-03

 • Żelazna nowa

Pierwszorzędne Usługi Geodezyjne Kozienice

Przez zapewnianie pierwszorzędnej usługi geodezyjnej Twoja firma prześciga konkurentów. Renoma, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić odbiorców. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Sobolew

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Przyłęk

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2024-02-04...

2024-02-04 do 2024-02-12

 • Przyłęk

Znakomite Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-06 do 2024-02-14

 • Rudki

Geodezja Kozienice

Oferując usługi z zakresu geodezji od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Mazowieckie, ale także przyległych miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

2024-05-24 do 2024-06-01
dodano 6 dni temu

 • Jedlnia-Letnisko

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Gośniewice

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: podził dzialki rolniczej w celu przepisani...

2024-04-23 do 2024-05-01

 • Gośniewice

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne

Próbujesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Mazowieckiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

2024-03-16 do 2024-03-24

 • Konary

Znakomite Usługi Geodezyjne

Odpowiedz na zlecenie jako firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Mazowieckiego i w rejonie powiatu. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-05-23 do 2024-05-31
dodano 7 dni temu

 • Stare biskupice

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Gośniewice

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: podzial dzialki przepisanie na dzieci Ter...

2024-04-23 do 2024-05-01

 • Gośniewice

Usługi Geodezyjne

Usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które brzmi "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 7.62ha". Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Wilga
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty