Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Nowym Dworze Mazowieckim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
649 178 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Nowym Dworze Mazowieckim

EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński

66 opinii
Usługi geodezyjne Nowy Dwór Mazowiecki

Ten geodeta działa na obszarze województwa i świadczy liczne usługi z zakresu profesjonalnej geodezji. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Doskonała Ewidencja Gruntów

22 opinie
Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys - Doskonała Ewidencja Gruntów Nowy Dwór Mazowiecki

Jeszcze szukasz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Usługi Geodezyjne Wojciech Dworak

17 opinii
Usługi Geodezyjne Wojciech Dworak - Doskonała Geodezja Nowy Dwór Mazowiecki

Założona z pasji do geodezji firma świadczy doskonałe usługi geodezyjne na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, jak również pobliskich miast i powiatów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Konrad Kosieradzki - Usługi Geodezyjne

15 opinii
Konrad Kosieradzki - Usługi Geodezyjne - Dobry Geodeta Nowy Dwór Mazowiecki

Ten geodeta działa na obszarze miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki i świadczy liczne usługi z zakresu doskonałej geodezji. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Perfekcyjna Geodezja Nowy Dwór Mazowiecki

14 opinii
GEOSTRATEGY Geodezyjna Obsługa Inwestycji Kamil Bucior - Perfekcyjna Geodezja Nowy Dwór Mazowiecki

Geodeta z wyjątkową wiedzą z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Len-Bud Invest

11 opinii
Len-Bud Invest - Kompetentny Geodeta Nowy Dwór Mazowiecki

Ten kompetentny geodeta z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą zawsze gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Len-Bud Invest to doskonały wybór dla Ciebie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne

Usługi Geodezyjne JMGEO - Wyjątkowe Usługi Geodezyjne Nowy Dwór Mazowiecki

Chesz znaleźć dobrego specjalistę od wyjątkowych usług geodezyjnych z Nowego Dworu Mazowieckiego, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Usługi Geodezyjne JMGEO jest do Twojej dyspozycji. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

Geodeta Sławomir Bednarowicz

Geodeta Sławomir Bednarowicz - Solidne Usługi Geodezyjne Nowy Dwór Mazowiecki

Profesjonalny geodeta proponuje swoje usługi w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki i w okolicznych miastach. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Pierwszorzędny Geodeta w Nowym Dworze Mazowieckim

Przemko - Pierwszorzędny Geodeta w Nowym Dworze Mazowieckim

Przemko zatrudnia pierwszorzędnych geodetów - szczególne kompetencje i kadra to ich ważne zalety. Ustal pasujący termin już teraz!

Solidna Ewidencja Gruntów Nowy Dwór Mazowiecki

GEOBUD Geodezja Budownictwo Nieruchomości - Solidna Ewidencja Gruntów Nowy Dwór Mazowiecki

Ten geodeta działa w rejonie miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki i oferuje rozmaite usługi geodezyjne. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Aktualne zlecenia na geodetów w Nowym Dworze Mazowieckim (13)

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Nowy Dwór Mazowiecki

Klient szuka pierwszorzędnego geodety i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m². Jeśli wykonujesz bogaty zakres usług geodezyjnych w atrakcyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2024-04-16 do 2024-04-24

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Zlecę usługę geodezyjną, 733m², Nowy Dwór Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: Sprawdzenie czy ogrodzenie dzialki jest w dobrym miejscu Powierzchnia działki: 733m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystan...

2024-03-16 do 2024-03-24

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Usługi Geodezyjne Nowy Dwór Mazowiecki

Zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 2.66ha jest zaadresowane do fachowca, który świadczy staranne usługi geodezyjne uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Mazowieckiego i okolic. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Cybulice małe

Solidny Geodeta Nowy Dwór Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Śniadówko

Znakomite Prace Geodezyjne Nowy Dwór Mazowiecki

Dla Zlecającego, który pisze - Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², dotarcie do znakomitych prac geodezyjnych może być niełatwe, ale Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Popielżyn dolny

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Kazuń Polski

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie drogi, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Do wytyczenia 9 pu...

2024-03-02 do 2024-03-05

 • Kazuń polski

Świetne Prace Geodezyjne

Wybranie prac geodezyjnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź i dobierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Potrzebuję geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1000m². Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

2024-02-27 do 2024-03-06

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Perfekcyjna Geodezja Nowy Dwór Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Mapa do celów projektowych Ki...

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Kikoły

Potrzebuję geodety, 1050m², Stanisławowo

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

2024-02-05 do 2024-02-13

 • Stanisławowo

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Jaworowo-Trębki Stare

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub późn...

2024-01-29 do 2024-02-06

 • Jaworowo-Trębki Stare

Usługa geodezyjna, podział działki, 3000m², Kazuń Nowy

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-21 do 2024-01-29

 • Kazuń nowy

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1120m², Nowe Gniewniewice

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi geodezyjne na terenie miejscowości Mazowieckie i w całym powiecie? Jesteś idealnym kandydatem do tego zlecenia. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2024-01-12 do 2024-01-20

 • Nowe gniewniewice

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1000m², Nowy Dwór Mazowiecki

Ten Klient zgłosił "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1000m²". Jako dobra firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie złożeniem oferty, a Zlecający przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

2023-12-18 do 2023-12-26

 • Nowy Dwór Mazowiecki
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty