Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Garwolinie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 188 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Garwolinie

Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys

22 opinie
Usługi geodezyjne Garwolin

Poszukujesz godnego uwagi profesjonalisty realizującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych w Garwolinie. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Perfekcyjna Geodezja w Garwolinie

14 opinii
GEOSTRATEGY Geodezyjna Obsługa Inwestycji Kamil Bucior - Perfekcyjna Geodezja w Garwolinie

Utalentowani pracownicy GEOSTRATEGY Geodezyjna Obsługa Inwestycji Kamil Bucior spełnią Państwa wymagania odnośnie geodezji. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Radosław Siwiński GEORAD

4 opinie
Radosław Siwiński GEORAD - Najlepsza Ewidencja Gruntów Garwolin

Przygotowanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Radosław Siwiński GEORAD ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

GPG Zawadzki

5 opinii
GPG Zawadzki - Wiarygodna Firma Geodezyjna Garwolin

Próbujesz dotrzeć do specjalisty wykonującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych z Garwolina. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Geotor Usługi Geodezyjne Tomasz Rumianek

1 opinia
Geotor Usługi Geodezyjne Tomasz Rumianek - Perfekcyjna Firma Geodezyjna Garwolin

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, świadczących usługi geodezyjne w miejscowości Garwolin i w okolicy. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Sumienna Firma Geodezyjna Garwolin

1 opinia
GPG Zawadzki - geodeta - Sumienna Firma Geodezyjna Garwolin

Sumienna firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne na terenie Garwolina i w pobliskim rejonie. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

LECHDOM GARWOLIN

6 opinii
LECHDOM GARWOLIN - Porządna Ewidencja Gruntów Garwolin

Poszukujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie LECHDOM GARWOLIN. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Uslugi Remontowo Budowlane

1 opinia
Uslugi Remontowo Budowlane - Fantastyczny Geodeta Garwolin

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy Uslugi Remontowo Budowlane to majstersztyk. To fantastyczny geodeta. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Tanie Usługi Geodezyjne Garwolin

1 opinia
Domy z drewna - Tanie Usługi Geodezyjne Garwolin

Starasz się odnaleźć sprawdzonego fachowca od tanich usług geodezyjnych, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Domy z drewna jest do Twojej dyspozycji. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Rob Bud

1 opinia
Rob Bud - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Garwolin

Ten geodeta działa na terenie miejscowości Garwolin i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu profesjonalnej geodezji. Mają propozycję dla każdego.

Aktualne zlecenia na geodetów w Garwolinie (15)

Opłacalne Prace Geodezyjne Garwolin

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, mimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 260m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Klienta. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

2024-05-10 do 2024-05-18

 • Garwolin

Tanie Usługi Geodezyjne Garwolin

Jeśli usługi geodezyjne w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. zainteresowany napisał "Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m²". Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2024-05-10 do 2024-05-18

 • Władysławów

Perfekcyjna Geodezja Garwolin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Posiadam działkę budowlaną wol...

2024-05-06 do 2024-05-14

 • Garwolin

Rewelacyjne Usługi Geodezyjne

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy jesteście w stanie spełnić oczekiwania odnośnie usług geodezyjnych. Zapytanie ma treść "Zlecę usługę geodezyjną, 4410m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

2024-05-03 do 2024-05-11

 • Garwolin

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 13ha, Sobolew

Starasz się odnaleźć zlecenia jako sprawdzony specjalista od profesjonalnych usług geodezyjnych z Mazowieckiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Sobolew

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna Garwolin

Zainteresowany zgłosił "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 2.07ha". Jako pierwszorzędna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-03-17 do 2024-03-25

 • Wilchta

Profesjonalne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Zmiana klasyfikacji gruntu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-15 do 2024-03-23

 • Puznówka

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 2953m², Parysów

Oferując usługi z zakresu geodezji od kilku lat, głównie na obszarze Mazowieckiego, ale także przyległych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Przedstaw bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś.

2024-03-01 do 2024-03-09

 • Parysów

Usługa geodezyjna, podział działki, 1.55ha, Zgórze

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.55ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-21 do 2024-02-29

 • Zgórze

Perfekcyjna Geodezja

Poszukiwane są perfekcyjne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu geodezji, poznaj szczegóły zlecenia. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

2024-02-07 do 2024-02-15

 • Garwolin

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 7.62ha, Wilga

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 7.62ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Nowe Podole nr. 57 obręb Wilga pow.Garwo...

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Wilga

Dobre Prace Geodezyjne

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Potrzebuję geodety, 1215m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Już nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-01-09 do 2024-01-17

 • Garwolin

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Garwolin

Usługi geodezyjne nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które brzmi "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-01-09 do 2024-01-17

 • Garwolin

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Garwolin

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania...

2024-01-08 do 2024-01-16

 • Garwolin

Dobra Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 6990m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-11-12 do 2023-11-20

 • Garwolin
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty