Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Lipsku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
652 372 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Lipsku

Usługi Geodezyjne i Budowlane Lublin i okolice

8 opinii
Usługi geodezyjne Lipsko

Jeszcze szukasz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Usługi Geodezyjne i Budowlane Lublin i okolice. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Rewelacyjna Ewidencja Gruntów w Lipsku

1 opinia
Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Geo-Migdał. Geodezja, geodeta - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów w Lipsku

Jeżeli jeszcze poszukujesz ekspertów od ewidencji gruntów to skorzystaj z doświadczenia Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Geo-Migdał. Geodezja geodeta. Lipsko to teren, na którym koncentrują swoje działania. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Profesjonalny Geodeta

Usługi Geodezyjne POMIAR Paweł Król - Profesjonalny Geodeta Lipsko

Ten profesjonalny geodeta z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy - Usługi Geodezyjne POMIAR Paweł Król to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

USŁUGI GEODEZYJNO-KLASYFIKACYJNE GEO-PROJEKT

USŁUGI GEODEZYJNO-KLASYFIKACYJNE GEO-PROJEKT - Świetna Firma Geodezyjna Lipsko

Firma USŁUGI GEODEZYJNO-KLASYFIKACYJNE GEO-PROJEKT oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z Lipska i okolic. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Fantastyczne Usługi Geodezyjne Lipsko

Ewbud - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Lipsko

Są obecni w branży usług geodezyjnych od lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Lipsko, ale także pobliskich miast. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Z.P.U.H. DARBUD

Z.P.U.H. DARBUD - Kompetentny Geodeta Lipsko

Kompetentny geodeta proponuje swoje doświadczenie na terenie Lipska i w rejonie Lipska. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Z.P.U.H. DARBUD

Z.P.U.H. DARBUD - Solidne Usługi Geodezyjne Lipsko

Profesjonalny geodeta proponuje swoje usługi w miejscowości Lipsko i w okolicznych miastach. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

DAR-BUD

DAR-BUD - Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne Lipsko

Firma DAR-BUD to wybitni specjaliści z branży najwyższej klasy usług geodezyjnych, obsługujący Klientów z Lipska i przyległych miast. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Doskonałe Usługi Geodezyjne

GEOCARD Prywatne Biuro Geodezji - Doskonałe Usługi Geodezyjne Lipsko

Pracuje w branży usług geodezyjnych od kilku lat, przede wszystkich na obszarze Lipska, ale także okolicznych powiatów. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Wysokiej Klasy Geodeta

Geodeta mgr inż. Krasiński Sylwester. Usługi geodezyjne - Wysokiej Klasy Geodeta Lipsko

Jeśli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Geodeta mgr inż. Krasiński Sylwester. Usługi geodezyjne są dla Ciebie stworzeni. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Aktualne zlecenia na geodetów w Lipsku (18)

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m², Lipsko

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Aby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

2024-04-10 do 2024-04-18

 • Lipsko

Sumienna Firma Geodezyjna Lipsko

Cel usług geodezyjnych: Mapka do celów projektowych Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

2024-04-10 do 2024-04-18

 • Lipsko

Świetne Prace Geodezyjne Lipsko

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł prac geodezyjnych, chociaż szuka od kilku tygodni, wysłał nam ogłoszenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Zaproponuj termin już teraz!

2024-03-21 do 2024-03-29

 • Lipsko

Solidna Geodezja Lipsko

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic działki Powierzchnia: 5 001 - 10 000 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy, mieszkaniowy Informacje dodatkowe: Wytyczenie granicy działki rolno- budowlanej z działką rolną. Wcześn...

2024-07-07 do 2024-07-15

 • Brzezinki Stare

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Zwoleń

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Zwoleń

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Zwoleń

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-15 do 2024-04-15

 • Zwoleń

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Zwoleń

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2024-01-04 do 2024-01-12

 • Zwoleń

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1001-1500m², Ostrowiec Świętokrzyski

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

2024-02-09 do 2024-02-17

 • Ostrowiec Świętokrzyski

Wyjątkowa Firma Geodezyjna

Zapytanie o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie granic działki, 3 001 - 5 000 m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z Ostrowca Świętokrzyskiego i z sąsiednich miast. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2024-06-13 do 2024-06-21

 • Ostrowiec Świętokrzyski

Doskonały Geodeta Lipsko

Klient szuka doskonałego geodety i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 70000m². Jeśli oferujesz szeroki zakres usług w korzystnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-03-17 do 2024-03-25

 • Ostrowiec Świętokrzyski

Najwyższej Klasy Prace Geodezyjne

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, mimo iż poszukuje od dawna, napisał nam ogłoszenie o treści - Potrzebuję geodety, 501-1000m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Klienta. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

2024-03-17 do 2024-03-25

 • Ostrowiec Świętokrzyski

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Lipsko

Usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zapytania, które ma treść "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m²". Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-05-16 do 2024-05-24

 • Ostrowiec Świętokrzyski

Solidna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia: 5 001 - 10 000 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej...

2024-05-31 do 2024-06-03

 • Ostrowiec Świętokrzyski

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Skaryszew

Pracując w branży usług geodezyjnych od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Mazowieckiego, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2024-03-18 do 2024-03-18

 • Skaryszew

Firma Geodezyjna

Jesteś firmą z doświadczoną kadrą? Jako znana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w miejscowości Mazowieckie za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Potrzebuję geodety, budowa domu, 1501-3000m²". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Skaryszew

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Opole Lubelskie

Usługi geodezyjne w wykonaniu Twojej firmy to autentyczny majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2024-02-13 do 2024-02-21

 • Opole Lubelskie

Szukam geodety, 1 001 - 1 500 m², Opole Lubelskie

Cel usług geodezyjnych: Wznowienie granic działki Powierzchnia: 1 001 - 1 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej...

2024-06-09 do 2024-06-10

 • Opole Lubelskie

Dobry Geodeta

Klient szuka dobrego geodety i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Potrzebuję geodety, podział działki, 1 001 - 1 500 m². Jeśli realizujesz szeroki zakres usług geodezyjnych w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

2024-06-18 do 2024-06-26

 • Opole Lubelskie
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty