Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Ożarowie Mazowieckim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 982 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Ożarowie Mazowieckim

Fantastyczne Usługi Geodezyjne Ożarów Mazowiecki

66 opinii
Usługi geodezyjne Ożarów Mazowiecki

Pragniesz znaleźć solidnego specjalistę od fantastycznych usług geodezyjnych z Ożarowa Mazowieckiego, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński jest Twoim rozwiązaniem. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Geomatic Geodezja Mateusz Laskowski

26 opinii
Geomatic Geodezja Mateusz Laskowski - Profesjonalna Geodezja Ożarów Mazowiecki

Znalezienie profesjonalnej firmy geodezyjnej nie jest proste, dlatego polecamy Ci Geomatic Geodezja Mateusz Laskowski - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii geodezji działający w rejonie Ożarowa Mazowieckiego, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Rewelacyjna Ewidencja Gruntów

22 opinie
Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Ożarów Mazowiecki

Wykonanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Perfekcyjna Geodezja Ożarów Mazowiecki

18 opinii
NAVIGEO Geodezja - Perfekcyjna Geodezja Ożarów Mazowiecki

Specjalność NAVIGEO Geodezja to perfekcyjne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie miejscowości Ożarów Mazowiecki oraz przyległych miast. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Dobra Firma Geodezyjna

17 opinii
Usługi Geodezyjne Wojciech Dworak - Dobra Firma Geodezyjna Ożarów Mazowiecki

Firma geodezyjna oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Ożarów Mazowiecki i w przyległych powiatach. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Dobry Geodeta

15 opinii
Geotras Sp. z o o. - Dobry Geodeta Ożarów Mazowiecki

Ta dobra firma geodezyjna z Ożarowa Mazowieckiego to prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Perfekcyjna Firma Geodezyjna

14 opinii
GEOSTRATEGY Geodezyjna Obsługa Inwestycji Kamil Bucior - Perfekcyjna Firma Geodezyjna Ożarów Mazowiecki

Nie wątp w kompetentną kadrę GEOSTRATEGY Geodezyjna Obsługa Inwestycji Kamil Bucior. Ta znana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Ożarowa Mazowieckiego za dokładne realizowanie usług geodezyjnych. Już teraz określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Staranna Ewidencja Gruntów w Ożarowie Mazowieckim

14 opinii
Konrad Kosieradzki - Usługi Geodezyjne - Staranna Ewidencja Gruntów w Ożarowie Mazowieckim

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów? Skorzystaj z doświadczenia Konrad Kosieradzki - Usługi Geodezyjne. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

GeoProgres Karol Duda

8 opinii
GeoProgres Karol Duda - Doskonała Ewidencja Gruntów Ożarów Mazowiecki

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij GeoProgres Karol Duda. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Znakomita Ewidencja Gruntów

6 opinii
Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak - Znakomita Ewidencja Gruntów Ożarów Mazowiecki

Zrealizowanie ewidencji gruntów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Aktualne zlecenia na geodetów w Ożarowie Mazowieckim (15)

Geodeta Ożarów Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia: 5 001 - 10 000 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej...

2024-05-29 do 2024-06-06
dodano wczoraj o 06:18

 • Ożarów Mazowiecki

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Ożarów Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 480m2 Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: teren miejski Informacje dodatkowe: Działka jest 1...

2024-05-08 do 2024-05-16

 • Ożarów Mazowiecki

Perfekcyjna Geodezja Ożarów Mazowiecki

Jeśli geodezja na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca zgłosił "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2024-04-29 do 2024-05-07

 • Dziekanów leśny

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1ha, Ożarów Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Poproszę o wycenę za wytyczenie ...

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Ożarów Mazowiecki

Tanie Usługi Geodezyjne Ożarów Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: p...

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Ożarów Mazowiecki

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Ożarów Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

2024-03-01 do 2024-03-09

 • Ożarów Mazowiecki

Godna Zaufania Firma Geodezyjna Ożarów Mazowiecki

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w rejonie Mazowieckiego. Jako znana firma geodezyjna wykonaj zlecenie o treści "Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m²" i udowodnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

2024-01-16 do 2024-01-24

 • Dziekanów leśny

Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1057m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-12-28 do 2024-01-05

 • Wyględy

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: obmiar magazynu logistycznego wraz z biurem Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: magazyn log...

2023-12-22 do 2023-12-30

 • Duchnice

Doświadczony Geodeta

Zlecenie o treści - Potrzebuję geodety, podział działki, 2200m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Mazowieckie oraz przyległych powiatów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2023-12-15 do 2023-12-23

 • Truskaw

Usługa geodezyjna, budowa domu, 595m², Łomianki

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 595m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Zlecenie na terenie Łomianki pod Warszaw...

2023-12-04 do 2023-12-12

 • Łomianki

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny ...

2023-11-30 do 2023-12-08

 • Łazy

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1015m², Duchnice

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 1015m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję uzyskać mapę ...

2023-11-29 do 2023-12-04

 • Duchnice

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Ożarów Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: przeliczenie dodatkowej c...

2023-11-28 do 2023-12-06

 • Ożarów Mazowiecki

Firma Geodezyjna

Oczaruj Zlecającego fachowym działaniem w okolicach Mazowieckiego. Jako znana firma geodezyjna podejmij się zlecenia "Zlecenie dla geodety" i pokaż, że jego realizacja zostanie wykonana szybko. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

2023-11-20 do 2023-11-28

 • Mory
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty