Kategorie
Szukaj

Roboty ziemne we Wrześni

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
645 547 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Prace ziemne stanowią proces wydobywania, przenoszenia, kształtowania oraz pozbywania się z placu budowy gruntu. Roboty ziemne powinny być przeprowadzone w taki sposób, aby nie odbiegały od wymagań, przepisów oraz indywidualnego projektu. Przeprowadza się je w toku tworzenia budowli podziemnych i naziemnych – w tym przypadku są one konieczne przy stawianiu fundamentów. Prace ziemne są ponadto przeprowadzane w celu uzyskania pożądanego ukształtowania terenu. Na przykład na potrzeby budowy drogi. Przeczytaj nasz artykuł, z którego dowiesz się więcej o robotach ziemnych. Znajdziesz też tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli poszukujesz ekipy, która wykona nawet najtrudniejsze zlecenie – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Roboty ziemne można najprościej podzielić na wykopy i nasypy. Klasyfikacja ta uwzględnia poziom wykonywanych prac – to, czy odbywają się one poniżej czy ponad poziomem powierzchni ziemi.

Maszynydo robót ziemnych, które są wykorzystywane przez fachowców to koparki i minikoparki. Zlecenia na minikoparkę są jedną z form zatrudnienia specjalisty, który zajmie się robotami ziemnymi. Koparki mogą być używane do prac ziemnych – zarówno nasypowych, jak i wykopowych, oraz wyburzeń. Koparki pozwalają na oddzielenie urobku od gruntu oraz przetransportowanie go na pożądane miejsce bądź urządzenie. Mogą stanowić urządzenie przeładunkowe, w przypadku potrzeby pracy z materiałami sypkimi. Znajdują one zastosowanie w pracach transportowych, budowlanych i górniczych. Na rynku można znaleźć szeroką ofertę koparek, a w zależności od charakteru pracy można wyróżnić koparki:

 • pracujące w oparciu o cykl przerywany,
 • pracujące w cyklu ciągłym.

Jeżeli prace, które masz zamiar przeprowadzić będą odbywać się na dnie wykopu, warto jest rozpatrzyć zastosowanie koparki przedsiębiernej, która jest przystosowana do tego rodzaju pracy. Te urządzenia pozwalają na wykopy o dużej objętości. Z kolei w przypadku konieczności przeprowadzenia prac wyżej – na krawędzi wykopu – rodzajem koparki z wyboru jest zazwyczaj podsiębierna. Znajduje ona zastosowanie w pracach, takich jak: wykopy pod budowle, wykopy liniowe, prace na małych obszarach.

Koparki chwytakowe są świetne podczas prac ziemnych, które mają się odbywać na obszarach podmokłych. Przydają się w toku pogłębiania kanałów i koryt rzek. Pozwalają na wykonanie głębokich wykopów, które charakteryzują się małą średnicą, co sprawia, że są niezastąpione podczas kopania studni.

Minikoparki są bardzo często wybieranymi urządzeniami w toku robót ziemnych - ich niewielkie rozmiary i masa pozwalają na dotarcie do ciężko dostępnych miejsc i przeprowadzenie w nich prac w sposób bezpieczny i szybki.

Wybierz kategorię:

Sprawdź najlepszych specjalistów od prac ziemnych i wykopów we Wrześni

Pierwszorzędne Roboty Ziemne

1 opinia
Roboty ziemne Września

Jeżeli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z Przemyslaw Adamus są dla Ciebie idealni. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Rewelacyjne Kopanie Stawów we Wrześni

3 opinie
STAN-BUD - Rewelacyjne Kopanie Stawów we Wrześni

Zleć zadanie rewelacyjnego kopania stawów specjalistom z firmy STAN-BUD. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Września i okolicznych miast. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najwyższej Klasy Wiercenie Studni Września

4 opinie
ZAMLIFT Daniel Zamecki - Najwyższej Klasy Wiercenie Studni Września

Ich specjalność to najwyższej klasy usługi koparko ładowarką i wiercenie studni na terenie Wrześni oraz okolicznych powiatów. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Dobre Usługi Koparko Ładowarką

1 opinia
Dawid Antkowiak - Dobre Usługi Koparko Ładowarką Września

Przez zapewnianie dobrej usługi koparko ładowarką Dawid Antkowiak prześciga konkurentów. Markę budują oceny zadowolonych odbiorców. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

mair-bet

1 opinia
mair-bet - Perfekcyjna Niwelacja Terenu Września

Powierz prace dotyczące niwelacji terenu profesjonalistom z miejscowości Września. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Wrześni są jednymi z najlepszych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

SOLDEX

1 opinia
SOLDEX - Profesjonalne Roboty Ziemne Września

Jeśli poszukujesz jakości wykonywanych usług to eksperci z SOLDEX są dla Ciebie stworzeni. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

AL-KOP Albert Nowak

AL-KOP Albert Nowak - Najlepsza Niwelacja Terenu Września

Od wielu lat pracownicy firmy AL-KOP Albert Nowak oferują usługi z zakresu najlepszej niwelacji terenu, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług koparko ładowarką. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zobacz!

Znakomite Roboty Ziemne

Galeria Handlowa Nekla Sp. z o.o. - Znakomite Roboty Ziemne Września

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od robót ziemnych? Skorzystaj z kwalifikacji Galeria Handlowa Nekla Sp. z o.o.. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Już teraz określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Prace Ziemne Adam Urbaniak

Prace Ziemne Adam Urbaniak - Pierwszorzędne Prace Ziemne Września

Gdy szukasz świetnej współpracy to specjaliści z Prace Ziemne Adam Urbaniak perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Fantastyczne Wiercenie Studni Września

Robbus Robert Wiśniewski - Fantastyczne Wiercenie Studni Września

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest wiercenie studni. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Aktualne zlecenia na prace ziemne we Wrześni (18)

Fantastyczne Kopanie Września

Przeznaczenie terenu: trawnik Powierzchnia: 301-500m² Plantowanie: nie Obecny stan terenu: częściowo wyrównany Informacje dodatkowe: Wyrównanie terenu Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-07 do 2024-04-15

 • Września

Zlecenie na utwardzenie terenu, 301-400m², Września

Teren do utwardzenia: droga Powierzchnia: 301-400m² Rodzaj materiału: do uzgodnienia w rozmowie Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Poszukuje firmy zlokalizowanej w okolicy gminy Września, powiat wrzesińskim, zajmującej się utwa...

2024-03-21 do 2024-03-29

 • Września

Rewelacyjne Wykop Września

W dalszym ciągu masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od wykopu. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2024-03-21 do 2024-03-21

 • Września

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, 101-300m², Pyzdry

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, 101-300m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Pyzdry

Świetne Prace Ziemne Września

Przeznaczenie terenu: budowa Powierzchnia: 501-1000m² Plantowanie: tak Obecny stan terenu: częściowo wyrównany Informacje dodatkowe: Rozpocząłem budowę i na działce znajduje się ziemia z wykopu, należy ją rozwieźć po działce i...

2024-02-23 do 2024-03-02

 • Nekla

Dam zlecenie na utwardzenie terenu, 101-200m², Września

Teren do utwardzenia: wokół budynku, podjazd Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj materiału: Beton b 10 Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-02-17 do 2024-02-25

 • Września

Szukam firmy do utwardzenia terenu, 401-500m², Września

Teren do utwardzenia: droga Powierzchnia: 401-500m² Rodzaj materiału: Kurszywo drobne Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Poszukuje firmy zlokalizowanej w okolicy gminy Września, powiat wrzesińskim, zajmującej się utwardzaniem ...

2024-02-02 do 2024-02-05

 • Września

Szukam firmy do utwardzenia terenu, 675m², Graby

Wybierz zlecenie dotyczące fantastycznego kopania od pewnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Wielkopolskie lub sąsiednim mieście. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

2023-11-20 do 2023-11-28

 • Graby

Doskonałej Jakości Prace Ziemne

Zrealizowanie prac ziemnych z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Szukam firmy do wyrównania terenu, 1001-2000m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

2023-12-22 do 2023-12-30

 • Czerniejewo

Zapotrzebowanie na wyrównanie terenu, 301-500m², Środa Wielkopolska

Przeznaczenie terenu: trawnik Powierzchnia: 301-500m² Plantowanie: nie Obecny stan terenu: częściowo wyrównany Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-25 do 2024-05-03

 • Środa Wielkopolska

Profesjonalne Kopanie

Klient wprowadził zapytanie "Zapytanie o prace ziemne". Zrealizuj zadanie profesjonalnego kopania jako specjalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji prac z okolic Środy Wielkopolskiej i przyległych powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

2024-03-29 do 2024-04-06

 • Środa Wielkopolska

Perfekcyjne Kopanie

Jeśli interesuje Cię zlecenie na perfekcyjne kopanie w rejonie Wielkopolskiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na utwardzenie terenu, 51-100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej fachowej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-02-26 do 2024-03-05

 • Strzałkowo

Porządne Prace Ziemne

Ten Zlecający w dalszym ciągu poszukuje profesjonalistów od prac ziemnych. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy do wyrównania terenu, do 100m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

2024-03-16 do 2024-03-24

 • Strzałkowo

Zapytanie o wyrównanie terenu, do 100m², Kostrzyn

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od prac ziemnych. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-02-25 do 2024-03-04

 • Kostrzyn

Pierwszorzędne Kopanie

Przeznaczenie terenu: droga Powierzchnia: 501-1000m² Plantowanie: nie Obecny stan terenu: częściowo wyrównany Informacje dodatkowe: Wyrównanie zapadlisk na parkingu ciężarówek tłuczniem dowiezionym przez wykonawcę Termin skor...

2023-11-23 do 2023-12-01

 • Kostrzyn

Dam zlecenie na wykonanie drenażu, 51-100mb, Siekierki Wielkie

Typ terenu: prywatny Długość drenażu: 51-100mb Rodzaj drenażu: opaskowy Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-24 do 2024-05-24

 • Siekierki wielkie

Profesjonalne Wykop

Jeżeli jako ekspert od wykopu potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na prace ziemne. Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2024-01-01 do 2024-01-09

 • Siekierki wielkie

Porządne Wykop

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od wykopu szukasz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecę utwardzenie terenu, 51-100m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Wielkopolskiego z pewnością udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

2024-02-22 do 2024-03-05

 • Kostrzyn
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Robót Ziemnych

Częste pytania o robotach ziemnych

Ile kosztuje wykop?

Ostateczna cena wykopu zależna jest od jego wielkości – średnicy, a także i głębokości – oraz metody, jaka została użyta w celu jego wykonania. Również różni fachowcy inaczej wyceniają swoje usługi. Ceny zazwyczaj oscylują w granicach 180-230 złotych za 1 metr bieżący – jeżeli jest to wykop mechaniczny, do którego potrzebne jest wynajęcie zarówno maszyny, jak i operatora. W przypadku wykopów ręcznych, cena oscyluje w granicach 100-150 za 1 metr bieżący. Należy jednak pamiętać, że czas jego trwania oraz możliwości uzyskania odpowiedniej głębokości będą inne niż podczas używania specjalistycznego sprzętu.

Na co należy zwrócić uwagę przy zleceniu robót związanych z wykopem?

Podczas zlecania robót związanych z wykopem należy mieć na uwadze aspekty, takie jak:

 • rodzaj terenu na jakim będzie odbywał się wykop;
 • cel przeprowadzenia wykopu;
 • oczekiwana średnica i głębokość wykopu;
 • zaopatrzenie sprzętowe zleceniodawcy;
 • możliwości finansowe.

Innego rodzaju sprzętu należy użyć na terenach podmokłych w celu poszerzenia rzeki, a innego na terenie suchym przy wykopach pod fundamenty domu. Ceny usługi wahają się między fachowcami, dlatego warto jest zaznajomić się z nimi przed dokonaniem decyzji.

Czy wykopy oraz wszelkie roboty ziemne wymagają pozwolenia na budowę?

Wiele inwestorów i właścicieli parceli zastanawia się nad legalnością wykonywania robót ziemnych i wykopów oraz nad formalnościami, które powinny zostać dopełnione, aby takową legalność utrzymać. Roboty ziemne są regulowane przez przepisy prawa i do ich przeprowadzania konieczne jest uzyskanie pozwolenia. W celu legalizacji prac ziemnych, takich jak wykopy i nasypy, należy uwzględnić zamiar ich przeprowadzenia we wniosku o pozwolenie na budowę – określa to ustawa o Prawie budowlanym, a dokładniej trzeci punkt trzeciego artykułu. Oprócz wypełnienia wniosku o pozwolenie na budowę należy sporządzić projekt. Nie należy pomijać tego kroku, gdyż grozi to koniecznością rozbiórki budowli.

Pamiętaj, że pozwolenie na prace ziemne będzie obowiązywać dopiero gdy geodeta wytyczy budynek, opierając się o plan sytuacyjno-wysokościowy – po tym zdarzeniu należy wszelkie prace prowadzić w zgodzie z wcześniej ustalonym projektem.

Jaki sprzęt należy zastosować przy pracach wykopowych?

Podczas prac wykopowych należy używać profesjonalnego sprzętu – sprawi to, że będą one ergonomiczne i mniej czasochłonne. Pozwala to dodatkowo na uzyskanie bezpieczeństwa podczas realizacji zlecenia. Wśród sprzętów, które należy wykorzystać przy tego rodzaju przedsięwzięciach, można wymienić między innymi:

 • koparki jednonaczyniowe,
 • koparki wielonaczyniowe,
 • ładowarki,
 • spycharko-ładowarki,
 • zgarniarki,
 • wyciągi pochyłe.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Robót Ziemnych złożą Ci bezpłatne oferty