Kategorie
Szukaj

Usługi geodezyjne w Myszkowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
613 822 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Usługi geodezyjne są niezbędne podczas budowy domu. Planowanie inwestycji w nową nieruchomość powinno uwzględniać współpracę z wykwalifikowanym geodetą, który m.in wytyczy granice działki i wyznaczy miejsca przyłączy. Co warto wiedzieć o usługach geodezyjnych i kiedy z nich skorzystać? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące geodezji. Wybierz spośród wielu doświadczonych fachowców, sprawdzając nasz ranking najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Usługi geodezyjne są elementem projektowania, budownictwa inżynieryjnego, a także prac wykonawczych oraz finalizowania całego procesu powstawania nieruchomości. Choć wiążą się z koniecznością poniesienia dużych wydatków, ich dopełnienie jest niezbędne podczas budowania domu, a także każdego innego budynku.

Geodezja to dziedzina, która wymaga specjalistycznego wykształcenia. Geodeta zajmuje się głównie pomiarem gruntu oraz analizą otrzymanych wyników. Pracuje zarówno jako wykonawca zleceń publicznych – chociażby podczas budowy chodników, jak i jako zleceniobiorca klientów prywatnych. Pełni on kluczową rolę w budowie nieruchomości - bez niego nie można zacząć, ani zakończyć prac. Należy pamiętać, że geodeta nie zajmuje się badaniem geologicznych właściwości danego gruntu. Tego rodzaju prace są wykonywane przez firmy oferujące odwierty geotechniczne. Z kolei, usługi geodezyjne poprzedzają budowanie stanu surowego, a także są niezbędne przed oddaniem budynku do użytku. Warto pamiętać o tym, że w znacznym stopniu wpływają one na architekturę krajobrazu. Mapę uzyskaną przez geodetę należy przekazać architektowi oraz późniejszym wykonawcom projektu. Wszystkie dokumenty trafiają też do wydziału geodezji.

Wydział geodezji jest miejscem, które należy odwiedzić przynajmniej kilka razy podczas procesu budowy domu. Znajduje się w każdym powiecie – to właśnie tam należy udać się w celu uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz dopełnienia formalności związanych z założeniem i prowadzeniem sieci uzbrojenia w zakresie ewidencji geodezyjnej. Ekipa zajmująca się budową nieruchomości ma za zadanie prowadzenie dziennika budowy, oświadczenia kierownika o zakończeniu robót oraz dokumentacji powykonawczej. Wszystkie te dokumenty należą do operatu kolaudacyjnego, który ostatecznie przedkłada się w inspektoracie nadzoru budowlanego.

Kto może wykonać usługę geodezyjną? Szukając odpowiedniego fachowca, warto zorientować się, czy posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia. Z tego względu, wybór geodety z pierwszego lepszego ogłoszenia internetowego nie zawsze będzie dobrym wyborem. Warto jednak przeanalizować ranking najlepszych firm oraz zapoznać się z opiniami klientów. Dobrym pomysłem może też okazać się ogłoszenie swojego zlecenia i kontakt z wykonawcami, którzy zgłoszą chęć realizacji.

Sprawdź najlepszych geodetów w Myszkowie

Usługi Geodezyjne geodeta uprawniony magr inż. Sebastian Staszak

23 opinie
Usługi geodezyjne Myszków

Specjalność Usługi Geodezyjne geodeta uprawniony magr inż. Sebastian Staszak to solidne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie miejscowości Myszków oraz okolicznych powiatów. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

GEOTech Geodezja i Nieruchomości

12 opinii
GEOTech Geodezja i Nieruchomości - Dobry Geodeta Myszków

Ten dobry geodeta z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą stale gotowym do pracy - GEOTech Geodezja i Nieruchomości to doskonały fachowiec dla Ciebie. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

GeoEstate Adam Dąbrowa

1 opinia
GeoEstate Adam Dąbrowa - Profesjonalne Usługi Geodezyjne Myszków

Geodezja to ich pasja, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Perfekcyjna Geodezja Myszków

1 opinia
GeoRaster - Perfekcyjna Geodezja Myszków

Wyszukanie perfekcyjnej firmy geodezyjnej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci GeoRaster - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii geodezji działający na terenie Myszkowa, którzy znają się na swojej robocie. Aby uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

DARI BUD

2 opinie
DARI BUD - Doskonałej Jakości Ewidencja Gruntów Myszków

Jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od ewidencji gruntów to wykorzystaj doświadczenie DARI BUD. Myszków i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Sumienna Firma Geodezyjna w Myszkowie

1 opinia
En-bud - Sumienna Firma Geodezyjna w Myszkowie

Sumienna firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne na terenie Myszkowa i w pobliskim rejonie. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Profesjonalna Ewidencja Gruntów

ASGEO ANDRZEJ SKUŁA - Profesjonalna Ewidencja Gruntów Myszków

Zrealizowanie ewidencji gruntów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. ASGEO ANDRZEJ SKUŁA ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeśli chcesz poznać ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Profesjonalna Firma Geodezyjna Myszków

Usługi Geodezyjno - Prawne Mariusz Kaźmierczak - Profesjonalna Firma Geodezyjna Myszków

Nie wątp w wieloletnie doświadczenie Usługi Geodezyjno - Prawne Mariusz Kaźmierczak. Ta uznana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Myszkowa za kompletne wykonywanie usług geodezyjnych. Aby otrzymać ofertę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Biuro Usług Geodezyjnych i Projektowych

Biuro Usług Geodezyjnych i Projektowych - Fantastyczny Geodeta Myszków

Fantastyczny geodeta z obszerną wiedzą w kwestii fantastycznych usług geodezyjnych cieszący się uznaniem wśród Klientów. Ażeby uzyskać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Paweł Torbus

Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Paweł Torbus - Dobra Firma Geodezyjna Myszków

Sprawdź fachowość Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Paweł Torbus. Ta uznana firma geodezyjna jest szanowana w branży na terenie Myszkowa za kompletne wykonywanie usług geodezyjnych. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

Aktualne zlecenia na geodetów w Myszkowie (14)

Najwyższej Klasy Geodeta Myszków

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1340m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Działka znajduje się w miejscowości ...

2023-11-05 do 2023-11-13

 • Żarki

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Myszków

Jeśli oferujesz rewelacyjne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Myszkowa oraz sąsiednich powiatów to to zapytanie jest zorientowane na Ciebie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

2023-09-07 do 2023-09-15

 • Myszków

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Myszków

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-08-22 do 2023-08-30

 • Myszków

Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4915m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-08-05 do 2023-08-13

 • Myszków

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Myszków

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny...

2023-08-02 do 2023-08-10

 • Myszków

Najwyższej Klasy Prace Geodezyjne Myszków

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł prac geodezyjnych, mimo że szuka od wielu dni, zgłosił nam zapytanie o treści - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1690m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Klienta. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

2023-07-28 do 2023-08-05

 • Kotowice

Świetna Firma Geodezyjna Myszków

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2023-07-17...

2023-07-13 do 2023-07-21

 • Pińczyce

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 4000m², Myszków

Zleceniodawca, który planuje kupno usługi geodezyjnej musi koniecznie zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

2023-07-11 do 2023-07-19

 • Myszków

Rzetelna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1970m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję podzielić działkę na dwie mniej więcej ...

2023-07-11 do 2023-07-19

 • Myszków

Potrzebuję geodety, budowa domu, podział działki, 1681m², Myszków

Skontaktuj się z Klientem jako profesjonalny geodeta z wymaganym doświadczeniem z zakresu geodezji. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

2023-07-11 do 2023-07-19

 • Myszków

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 4000m², Myszków

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi geodezyjnej Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Sława, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

2023-07-07 do 2023-07-15

 • Myszków

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1681m², Myszków

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1681m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

2023-07-07 do 2023-07-15

 • Myszków

Doskonałe Usługi Geodezyjne Myszków

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-06-23 do 2023-07-01

 • Myszków

Usługi Geodezyjne

Poszukujesz dobranego pod Twojej firmy Klienta? Jako rzetelny profesjonalista wykonujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w mieście Śląskie poznaj szczegóły zapytania o treści "Szukam geodety, budowa domu, 1501-3000m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

2023-06-18 do 2023-06-26

 • Jaworznik
Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Częste pytania o geodezji

Do jakich czynności jest potrzebny geodeta?

Geodeta jest niezbędny podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych. Z jego usług korzysta rynek nieruchomości, rynek budowlany, a nawet przemysłowy i wydobywczy. W kompetencjach geodety znajduje się m.in.:

 • wyznaczenie granic działki;
 • adaptacja projektu;
 • wytyczenie budynku zgodnie z projektem zagospodarowania;
 • dokonywanie wpisów w dzienniku budowy;
 • wytyczenie i pomiar przyłączy;
 • inwentaryzacja powykonawcza.

Ile kosztuje usługa geodezyjna?

Główną czynnością, którą zajmuje się geodeta, są prace na terenie budowy, finalizowanie formalności oraz mapy. Geodezja z pewnością nie należy do tanich dziedzin – z tego względu każda osoba, która planuje budowę domu musi liczyć się z koniecznością wliczenia w kosztorys inwestycji usług specjalisty w tej dziedzinie. Sama cena wytyczenia działki jest wyższa niż 1000 złotych. W dużej mierze zależy ona od wielkości działki.

Ostateczne kwoty zależą m.in. od statusu prawnego nieruchomości. Znaczenie ma też budowa terenu, na którym umieszczona jest działka. Większe koszty dotyczą miejsc, w których są duże spadki terenu, czy ograniczona widoczność. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja nieruchomości.

Stosunkowo duża jest opłata za podział działki. Najczęściej waha się między 2000 a 3000 złotych. Inwentaryzacja geodezyjna kosztuje około 1000 złotych. Po zsumowaniu koniecznych wydatków okazuje się, że wszystkie usługi geodety podczas budowy domu wyniosły kilka tysięcy złotych.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze geodety?

Wybrany geodeta powinien posiadać wszystkie niezbędne uprawnienia. Mogą być one uzyskane jedynie poprzez zdanie egzaminu państwowego. Należy o to zapytać wybranego specjalistę, a także zorientować się, czy posiada on nowoczesny sprzęt. Dzięki niemu, będzie on w stanie wykonać zlecone zadania z wysoką dokładnością. Warto przywiązać specjalną wagę do wyboru geodety. Błąd popełniony w jego pracy może skutkować nawet uchyleniem uzyskanego wcześniej pozwolenia na budowę. Kompletność dokumentacji jest niezwykle ważna.

Nie bez znaczenia są również opinie. Warto korzystać z portali ogłoszeniowych oraz sprawdzać opinie dotychczasowych klientów. Bezpieczne będzie również wybranie specjalistów pracujących w danej okolicy. Znajomość terenu może znacząco ułatwić wykonanie zleconych obowiązków. Koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych geodetów.

Czy geodeta jest potrzebny przy budowie budynku jednorodzinnego?

Geodeta jest niezbędny na każdym placu budowy – również na działce, na której ma powstać dom jednorodzinny. Choć jest to nieduży budynek, formalności są takie same jak w przypadku każdej innej nieruchomości. Niezbędne jest sporządzenie mapy, wyznaczenie elementów wchodzących w skład działki i przeprowadzenie inwestycji.

Planując budowę domu jednorodzinnego, należy znaleźć wykwalifikowanego geodetę, który sprawnie wykona wszystkie wyznaczone obowiązki. Są one niezbędne zarówno do rozpoczęcia, jak i zakończenia prac związanych z powstawaniem nowej nieruchomości.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plGeodeci złożą Ci bezpłatne oferty