Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Czarnkowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Czarnkowie

M.Miller

Usługi kierownika budowy Czarnków

Jeśli szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z M.Miller są dla Ciebie idealni. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki!

Budconsult DORADZTWO BUDOWLANE

Budconsult DORADZTWO BUDOWLANE - Rewelacyjny Kierownik Budowy Czarnków

Jeśli wciąż nie wybrałeś kierownika budowy dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Budconsult DORADZTWO BUDOWLANE. Wykonuje całe spektrum usług w konkurencyjnych cenach. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zobacz!

Doskonałe Nadzorowanie Budowy w Czarnkowie

Blek System Leszek Karczewski - Doskonałe Nadzorowanie Budowy w Czarnkowie

Chesz znaleźć godnego zaufania specjalistę z zakresu doskonałego nadzorowania budowy z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Blek System Leszek Karczewski jest gotowa Ci pomóc. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

PHU KOBEX

PHU KOBEX - Najlepsze Nadzorowanie Budowy Czarnków

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Czarnków, ale także pobliskich powiatów. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Solidne Nadzorowanie Budowy Czarnków

Marcin Wahl - Solidne Nadzorowanie Budowy Czarnków

Osoby z Marcin Wahl to specjaliści w każdym calu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od solidnego nadzoru budowlanego. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Zakład Kierowania i Nadzoru Inwestorskiego Janusz Gęsicki

Zakład Kierowania i Nadzoru Inwestorskiego Janusz Gęsicki - Doskonały Kierownik Budowy Czarnków

Jeśli jeszcze szukasz doskonałego kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę Zakład Kierowania i Nadzoru Inwestorskiego Janusz Gęsicki. Wykonuje całe spektrum usług w dobrych cenach. Kierowaniem przebiegiem całej budowy wraz z dokumentacją i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Firma Geologiczna Geooptima

Firma Geologiczna Geooptima - Doskonały Nadzór Budowlany Czarnków

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Czarnkowa, ale także okolicznych miast. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zobacz!

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Czarnkowie (15)

Świetny Nadzór Budowlany Czarnków

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-13 do 2024-03-21

 • Krzyż Wielkopolski

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Krzyż Wielkopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-03-13 do 2024-03-13

 • Krzyż Wielkopolski

Fenomenalny Nadzorca Budowlany Czarnków

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Drawsko

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Czarnków

Rodzaj prac objętych nadzorem: rozbiórka / wyburzenie obiektu Obiekt do nadzoru: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-02 do 2024-03-10

 • Czarnków

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Drawski Młyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-22 do 2024-03-01

 • Drawski młyn

Wykwalifikowany Nadzorca Budowlany

Zlecający poszukuje rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Potrzebuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 71-100m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-02-07 do 2024-02-15

 • Biała

Wyjątkowe Kierowanie Budową Czarnków

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: 2024-12-05...

2024-01-02 do 2024-01-10

 • Krzyż Wielkopolski

Wybitny Nadzorca Budowlany

Próbujesz znaleźć Klienta jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej.

2023-12-18 do 2023-12-26

 • Wieleń

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m², Czarnków

Szukasz zlecenia jako warty uwagi profesjonalista z zakresu perfekcyjnego kierowania budową z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

2023-10-13 do 2023-10-21

 • Czarnków

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

Poszukujesz zleceniodawcy jako ekspert od rewelacyjnego nadzorowania budowy w rejonie Czarnkowa lub w pobliskim rejonie? Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2023-10-02 do 2023-10-10

 • Czarnków

Nadzorowanie Budowy

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne walory jako fachowca od nadzorowania budowy to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Potrzebuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-150m². Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

2023-11-06 do 2023-11-14

 • Szczepankowo

Wybitny Kierownik Budowy Czarnków

Klient napisał "Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m²". Skontaktuj się w odpowiedzi na chęć zatrudnienia kierownika budowy do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać i Twoja firma to dobry pomysł. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

2024-03-27 do 2024-04-04

 • Szczepankowo

Potrzebuję kierownika do rozbiórki obiektu, 71-100m², Sieraków

Rodzaj prac objętych nadzorem: rozbiórka / wyburzenie obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-10-09 do 2023-10-17

 • Sieraków

Kierownik Budowy

Zlecenie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi oraz skupia się na Klientach z rejonu Wielkopolskiego oraz przyległych powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

2023-12-05 do 2023-12-13

 • Nowa wieś ujska

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 36-70m², Drezdenko

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-21 do 2024-03-29

 • Drezdenko
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty