Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Lesznie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 619 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Lesznie

Wyjątkowy Kierownik Budowy Leszno

48 opinii
Usługi kierownika budowy Leszno

Wyjątkowy kierownik budowy proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Leszno i w pobliskim rejonie. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Doskonały Kierownik Budowy

36 opinii
APN Budownictwo Przemysław Kałużny - Doskonały Kierownik Budowy Leszno

Firma APN Budownictwo Przemysław Kałużny zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się bardzo dobrymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

P.H.U. Mirosław Alszkiewicz

1 opinia
P.H.U. Mirosław Alszkiewicz - Utalentowany Kierownik Budowy Leszno

Ten kierownik budowy działa na terenie miejscowości Leszno i świadczy różnorodne usługi z zakresu doskonałego nadzoru budowlanego. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy

Piotr Tomala - Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Leszno

Wiele długich lat pracownicy Piotr Tomala oferują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Solidny Nadzór Budowlany

PREBET Leszno - Solidny Nadzór Budowlany Leszno

Firma PREBET Leszno to prawdziwi wyjadacze w branży nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują w okolicy Leszna. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Mirosław Wesołowski Świadectwa charakterystyki energetycznej

Mirosław Wesołowski Świadectwa charakterystyki energetycznej - Dobry Kierownik Budowy Leszno

Mirosław Wesołowski Świadectwa charakterystyki energetycznej zatrudnia dobrych kierowników budowy - szczególne kwalifikacje i dokładność to ich ważne zalety. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

Usuwanie Eternitu Azbestu - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Leszno

W przypadku, gdy szukasz profesjonalnego nadzorowania budowy w rejonie Leszna i poszukujesz najlepszych rozwiązań to trafiłeś w dobre miejsce. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Em-Promo Agencja Interaktywna

Em-Promo Agencja Interaktywna - Fantastyczny Kierownik Budowy Leszno

Em-Promo Agencja Interaktywna to eksperci od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, obsługujący Klientów z Leszna i pobliskich powiatów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Leszno

roboty żelbetowe, posadzki, nadzory - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Leszno

roboty żelbetowe posadzki nadzory zatrudnia dobrych kierowników budowy - szczególne kwalifikacje i dokładność to ich atuty. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Rewelacyjny Kierownik Budowy w Lesznie

Firma Ogólnobudowlana Dariusz Olszewski - Rewelacyjny Kierownik Budowy w Lesznie

Ten kierownik budowy działa w rejonie Leszna i oferuje różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnego nadzoru budowlanego. Aby poznać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Lesznie (15)

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 201-300m², Leszno

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: budynek przemysłowy Powierzchnia: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-11-25 do 2023-12-03
dodano 7 dni temu

 • Leszno

Kierowanie Budową Leszno

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-11-06 do 2023-11-14

 • Leszno

Tani Nadzór Budowlany Leszno

Ten Klient poszukując nadzoru budowlanego powinien namierzyć Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2023-10-30 do 2023-11-07

 • Leszno

Pierwszorzędne Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-10-13 do 2023-10-21

 • Leszno

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Leszno

Jako wiarygodny specjalista i dobry kierownik budowy oferujesz swoje usługi na terenie Leszna i w sąsiednich miastach? Żeby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

2023-10-13 do 2023-10-21

 • Leszno

Nadzorca Budowlany Leszno

Rodzaj prac objętych nadzorem: Przejęcie budowy Obiekt do nadzoru: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Powierzchnia: 151-200m² Informacje dodatkowe: Pilny kontakt Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-09-21 do 2023-10-04

 • Leszno

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 201-300m², Leszno

Zrealizuj zlecenie dotyczące najlepszego nadzorowania budowy od sprawdzonych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Leszno lub sąsiednim mieście. Zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2023-08-28 do 2023-09-05

 • Leszno

Wysokiej Klasy Kierownik Budowy Leszno

Rodzaj prac objętych nadzorem: Ułożenie kostki chodnika, tarasu i podjazdu Obiekt do nadzoru: Dom mieszkalny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Ułożenie płyt chodnikowych, taras, podjazd, chodnik wokół domu Termin s...

2023-07-27 do 2023-08-04

 • Leszno

Szukam kierownika budowy, 5002m², Leszno

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne zalety jako eksperta od nadzorowania budowy to wykonaj zlecenie - Szukam kierownika budowy, 5002m². Zachęcamy do kontaktu.

2023-07-27 do 2023-08-04

 • Leszno

Zapytanie o kierownika do montażu instalacji, 2000m², Leszno

Ten Klient szuka dobrej współpracy i pisze - Zapytanie o kierownika do montażu instalacji, 2000m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2023-05-28 do 2023-06-05

 • Leszno

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Wyciążkowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-10-24 do 2023-11-01

 • Wyciążkowo

Nadzorowanie Budowy Leszno

Jeżeli wykonujesz zlecenia na perfekcyjne nadzorowanie budowy w rejonie Wielkopolskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na kierownika do przebudowy, 71-100m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

2023-10-08 do 2023-10-16

 • Drzeczkowo

Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-07-06 do 2023-07-14

 • Lgiń

Opłacalny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-08-18 do 2023-08-26

 • Wschowa

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m², Stara Góra

Jako firma zatrudniająca najlepszych kierowników budowy i odznaczająca się szczególnym doświadczeniem, zlecenie o treści - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m² jest skierowane do Ciebie. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-10-23 do 2023-10-31

 • Stara góra
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty