Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Gostyniu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
574 206 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Gostyniu

Firma ogólnobudowlana "HAUS"

7 opinii
Usługi kierownika budowy Gostyń

Świetny kierownik budowy z wyjątkową wiedzą z zakresu nadzoru budowlanego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Zakład Ogolnobudowlany Wojciech Juskowiak

2 opinie
Zakład Ogolnobudowlany Wojciech Juskowiak - Dobry Kierownik Budowy Gostyń

Zakład Ogolnobudowlany Wojciech Juskowiak świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Gostynia i okolic. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

"Biuro Usług Inżynieryjno-Budowlanych PROBUD"

"Biuro Usług Inżynieryjno-Budowlanych PROBUD" - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Gostyń

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Gostyń, ale także przyległych powiatów. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego AQA-BUD

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego AQA-BUD - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Gostyń

Dobry kierownik budowy proponuje swoje usługi na terenie Gostynia oraz w rejonie powiatu. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

GRZEGORZ KLICH FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA

GRZEGORZ KLICH FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Gostyń

Powierz usługę nadzorowania budowy fachowcom firmy GRZEGORZ KLICH FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA z miejscowości Gostyń. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Gostynia są jednymi z najlepszych. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Michalczyk jaroslaw

Michalczyk jaroslaw - Solidny Nadzór Budowlany Gostyń

Michalczyk jaroslaw świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Gostyń i okolic. Prowadzenie całej budowy wraz z dokumentacją i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Blacharstwo Dekarstwo Arkadiusz Kryczkowski

Blacharstwo Dekarstwo Arkadiusz Kryczkowski - Doskonałe Nadzorowanie Budowy Gostyń

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to główne walory firmy Blacharstwo Dekarstwo Arkadiusz Kryczkowski, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Ażeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Gostyń

Dek/dach - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Gostyń

Zaoszczędź pieniądze i powierz twoje zadanie specjalistom od nadzorowania budowy z miejscowości Gostyń. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Usługi Remontowe MAL-WIT Karaś Witold

Usługi Remontowe MAL-WIT Karaś Witold - Doskonały Kierownik Budowy Gostyń

Firma Usługi Remontowe MAL-WIT Karaś Witold zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się solidnymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Firma ogólnobudowlana

Firma ogólnobudowlana - Doskonały Nadzór Budowlany Gostyń

Zawiązana z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje pierwszorzędne nadzorowanie budowy na obszarze Gostynia, jak również pobliskich miast i powiatów. Organizacja prac budowlanych i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Gostyniu (14)

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 220m², Gostyń

Jeżeli wykonujesz zlecenia na doskonałe kierowanie budową w rejonie Gostynia i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 220m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

2023-03-03 do 2023-03-03

 • Gostyń

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Siedlec

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-01-29 do 2023-02-06

 • Siedlec

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Gostyń

Jeśli kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne walory jako specjalisty od nadzorowania budowy to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 1000m². Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2023-03-16 do 2023-03-24
dodano 7 dni temu

 • Siedlec

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 1000m², Śrem

Jako kierownik budowy proponujesz swoje usługi w miejscowości Śrem i w pobliskim rejonie? Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

2023-01-02 do 2023-01-02

 • Śrem

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m², Śrem

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na doskonałe nadzorowanie budowy w rejonie Śremu i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, do 100m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej niezawodnej firmy. Złóż dobrą ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

2023-02-01 do 2023-02-09

 • Śrem

Fantastyczny Kierownik Budowy Gostyń

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 218m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2022-10-22 do 2022-10-30

 • Gościejewice

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 1500m², Rawicz

Podjęcie decyzji o wyborze nadzoru budowlanego nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista posłuż radą i dobierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 1500m². Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-01-13 do 2023-01-21

 • Rawicz

Wysokiej Klasy Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Powierzchnia budynku: 570m² Informacje dodatkowe: Poszukuje kierownika budowy małego budynku wielorodzinnego 6 lokali... Rawicz Termin skorzys...

2023-03-22 do 2023-03-30
dodano wczoraj o 00:53

 • Rawicz

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Krotoszyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2022-10-09 do 2022-10-17

 • Krotoszyn

Nadzorca Budowlany Gostyń

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 109m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-10-05 do 2022-10-13

 • Cieszków

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 140m², Bachorzew

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 140m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2022-12-13 do 2022-12-21

 • Bachorzew

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Jarocin

Pragniesz znaleźć zlecenia jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

2022-09-19 do 2022-09-27

 • Jarocin

Nadzór Budowlany Gostyń

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-11-02 do 2022-11-10

 • Jarocin

Zlecenie na kierownika do wykonania remontu, 201-300m², Jarocin

Zleceniodawca szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecenie na kierownika do wykonania remontu, 201-300m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

2022-09-23 do 2022-10-01

 • Jarocin
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty