Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Gostyniu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 627 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Gostyniu

Firma ogólnobudowlana "HAUS"

7 opinii
Usługi kierownika budowy Gostyń

Świetny kierownik budowy z wyjątkową wiedzą z zakresu nadzoru budowlanego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Zakład Ogolnobudowlany Wojciech Juskowiak

2 opinie
Zakład Ogolnobudowlany Wojciech Juskowiak - Dobry Kierownik Budowy Gostyń

Zakład Ogolnobudowlany Wojciech Juskowiak świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Gostynia i okolic. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

"Biuro Usług Inżynieryjno-Budowlanych PROBUD"

"Biuro Usług Inżynieryjno-Budowlanych PROBUD" - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Gostyń

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Gostyń, ale także przyległych powiatów. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego AQA-BUD

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego AQA-BUD - Najwyższej Klasy Kierownik Budowy Gostyń

Dobry kierownik budowy proponuje swoje usługi na terenie Gostynia oraz w rejonie powiatu. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

GRZEGORZ KLICH FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA

GRZEGORZ KLICH FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Gostyń

Powierz usługę nadzorowania budowy fachowcom firmy GRZEGORZ KLICH FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA z miejscowości Gostyń. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Gostynia są jednymi z najlepszych. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Blacharstwo Dekarstwo Arkadiusz Kryczkowski

Blacharstwo Dekarstwo Arkadiusz Kryczkowski - Solidny Nadzór Budowlany Gostyń

Blacharstwo Dekarstwo Arkadiusz Kryczkowski świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Gostyń i okolic. Prowadzenie całej budowy wraz z dokumentacją i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Dek/dach

Dek/dach - Doskonałe Nadzorowanie Budowy Gostyń

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to główne walory firmy Dekdach, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Ażeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Gostyń

Michalczyk jaroslaw - Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Gostyń

Zaoszczędź pieniądze i powierz twoje zadanie specjalistom od nadzorowania budowy z miejscowości Gostyń. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Usługi Remontowe MAL-WIT Karaś Witold

Usługi Remontowe MAL-WIT Karaś Witold - Doskonały Kierownik Budowy Gostyń

Firma Usługi Remontowe MAL-WIT Karaś Witold zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się solidnymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Firma ogólnobudowlana

Firma ogólnobudowlana - Doskonały Nadzór Budowlany Gostyń

Zawiązana z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje pierwszorzędne nadzorowanie budowy na obszarze Gostynia, jak również pobliskich miast i powiatów. Organizacja prac budowlanych i troszczenie się o jej bezbłędny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Gostyniu (18)

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 36-70m², Gostyń

Zlecający poszukuje doskonałej współpracy, pisząc - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 36-70m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2024-01-16 do 2024-01-24

 • Gostyń

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Kobylin

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania fachowiec z zakresu doskonałego kierowania budową z Wielkopolskiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

2024-02-21 do 2024-02-22

 • Kobylin

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Gostyń

Ten Klient napisał "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m²". Przyjmij zlecenie perfekcyjnego nadzorowania budowy jako specjalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji prac z Wielkopolskiego i przyległych miast. Pokaż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

2024-01-11 do 2024-01-19

 • Miejska Górka

Wysokiej Klasy Kierownik Budowy Gostyń

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Informacje dodatkowe: Jest to budowa domu parterowego jednorodzinnego na własny użytek metodą gospodarczą. Zależy mi na konta...

2024-02-06 do 2024-02-14

 • Śrem

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Śrem

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-07 do 2024-05-15

 • Śrem

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-05-31 do 2024-06-08

 • Śrem

Sumienny Nadzorca Budowlany Gostyń

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

2024-04-19 do 2024-04-19

 • Śrem

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Śrem

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-19 do 2024-03-27

 • Śrem

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 71-100m², Rawicz

Jeśli konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne mocne strony jako specjalisty od kierowania budową to wykonaj zlecenie - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 71-100m². Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Rawicz

Wykwalifikowany Nadzorca Budowlany

Klient szuka wykwalifikowanego nadzorcy budowlanego dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m². Jeśli wykonujesz szeroki zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Rawicz

Wykwalifikowany Kierownik Budowy

Jako kierownik budowy z olbrzymim doświadczeniem i specjalista zawsze przygotowany do pracy odpowiedz na zapytanie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Poszukuję kierownika do przebudowy, 101-150m²". Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

2024-01-06 do 2024-01-14

 • Rawicz

Potrzebuję kierownika budowy, 3000m², Rydzyna

Będąc w gronie kierowników budowy z tak bogatym doświadczeniem działasz w miejscowości Wielkopolskie i w okolicy? Jesteś idealnym specjalistą do tego zapytania. Ustal pasujący termin już teraz!

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Rydzyna

Nadzór Budowlany Gostyń

Daj znać Zleceniodawcy, że lepszej propozycji nadzoru budowlanego nie znajdzie w miejscowości Wielkopolskie i okolicy, więc jeśli poszukuje doskonałego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Rydzyna

Szukam kierownika budowy, 3000m², Rydzyna

Powiedz Zlecającemu, że takiej oferty nadzoru budowlanego nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego, więc jeśli szuka taniego nadzoru budowlanego to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

2024-04-02 do 2024-04-10

 • Rydzyna

Kompetentny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: montaż instalacji Obiekt do nadzoru: mieszkanie Powierzchnia: 36-70m² Informacje dodatkowe: Kierownik budowy instalacji pieca gazowego Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-19 do 2024-02-27

 • Krotoszyn

Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-12-19 do 2023-12-27

 • Krotoszyn

Znakomity Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-01-17 do 2024-01-18

 • Krotoszyn

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Krotoszyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Krotoszyn
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty