Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy we Wrześni

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
615 619 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy we Wrześni

Solidne Nadzorowanie Budowy

48 opinii
Usługi kierownika budowy Września

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu solidnego nadzorowania budowy z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Biuro Obsługi Budownictwa jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nimi już teraz i poznaj ofertę.

Kompetentny Kierownik Budowy we Wrześni

6 opinii
Paweł Mejza BUDOWNICTWO - Kompetentny Kierownik Budowy we Wrześni

Ten kompetentny kierownik budowy działa w branży od lat i jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy przy nowym zleceniu - Paweł Mejza BUDOWNICTWO to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Utalentowany Kierownik Budowy

2 opinie
Obsługa Budownictwa - Utalentowany Kierownik Budowy Września

Ten kierownik budowy proponuje swoje usługi na terenie Wrześni oraz w pobliskim rejonie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Profesjonalny Nadzór Budowlany Września

1 opinia
Moskal - Profesjonalny Nadzór Budowlany Września

Nadzór budowlany nie ma dla firmy Moskal żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

1 opinia
FIRMA INŻYNIERSKO - BUDOWLANA PAUCH CZESŁAW - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Września

Kierownik budowy z wieloletnią praktyką w kwestii nadzoru budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie.

Zaprojektujmy.pl Grzegorz Stajkowski

1 opinia
Zaprojektujmy.pl Grzegorz Stajkowski - Solidny Nadzór Budowlany Września

Jeśli szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Zaprojektujmy.pl Grzegorz Stajkowski są dla Ciebie idealni. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki!

BASTET PAWEŁ RATAJCZAK

1 opinia
BASTET PAWEŁ RATAJCZAK - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Września

Szukasz pierwszorzędnego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, ta firma jest świetnym wyborem. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Dobry Kierownik Budowy Września

1 opinia
Elektrix Paweł Chołuj - Dobry Kierownik Budowy Września

Firma Elektrix Paweł Chołuj świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Wrześni oraz przyległych powiatów. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Budiroz Piotr Rozrażewski

Budiroz Piotr Rozrażewski - Wysokiej Klasy Kierownik Budowy Września

Utalentowani pracownicy firmy Budiroz Piotr Rozrażewski spełnią Państwa wymagania w temacie nadzoru budowlanego. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Fenomenalny Kierownik Budowy

zaprojektujmy.pl - Fenomenalny Kierownik Budowy Września

Sprawdź firmę zaprojektujmy.pl jeśli szukasz fenomenalnych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Wrześni lub w okolicy. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy we Wrześni (16)

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową Września

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m²". Przyjmij zlecenie wysokiej klasy kierowania budową jako fachowiec w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania zleceń z Wrześni i okolicznych powiatów. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

2023-11-20 do 2023-11-28

 • Września

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Września

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-11-09 do 2023-11-17

 • Września

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-09-07 do 2023-09-15

 • Nekla

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową

Jeśli tylko interesuje Cię zlecenie na wysokiej klasy kierowanie budową w rejonie Wrześni i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2023-07-15 do 2023-07-20

 • Września

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Września

Pragniesz znaleźć zlecenia jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

2023-07-10 do 2023-07-18

 • Września

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Września

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: budynek przemysłowy Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: 2023-08-07...

2023-07-10 do 2023-07-18

 • Września

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy Września

Jeżeli wykonujesz zlecenia na perfekcyjne nadzorowanie budowy w rejonie Wielkopolskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-150m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej kompetentnej firmy. Wybierz numer jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

2023-07-03 do 2023-07-11

 • Nekla

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Chłapowo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: 2024-03-01...

2023-11-28 do 2023-12-06

 • Chłapowo

Idealny Nadzór Budowlany Września

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-11-20 do 2023-11-28

 • Dominowo

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Środa Wielkopolska

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-10-20 do 2023-10-28

 • Środa Wielkopolska

Tani Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-11-05 do 2023-11-13

 • Środa Wielkopolska

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Kostrzyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry. Chcemy wybudować dom prefabrykowany firmy Sendom. Mamy dużą działkę w okolicy Brzeźna k.K...

2023-08-12 do 2023-08-20

 • Kostrzyn

Profesjonalny Nadzorca Budowlany Września

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-11-03 do 2023-11-11

 • Kostrzyn

Perfekcyjny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 36-70m² Informacje dodatkowe: Szukam również osoby która zajmie się całą papierologią. Posiadam juz projekt domu do 70m2. Na początku ...

2023-06-27 do 2023-07-05

 • Kostrzyn

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Siedleczek

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 201-300m² Informacje dodatkowe: - kierownik budowy, prowadzenie odbiorów, koordynacja budowy, materiałów, prowadzenie wpisów do dzienn...

2023-06-01 do 2023-06-09

 • Siedleczek

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Czempisz

Wykonaj zadanie solidnego nadzorowania budowy o treści "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", jako fachowiec z miejscowości Wielkopolskie. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Wielkopolskiego jesteś w ścisłej czołówce. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-08-28 do 2023-09-05

 • Czempisz
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty