Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy we Wrześni

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 916 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy we Wrześni

Solidne Nadzorowanie Budowy

48 opinii
Usługi kierownika budowy Września

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu solidnego nadzorowania budowy z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Biuro Obsługi Budownictwa jest do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nimi już teraz i poznaj ofertę.

Kompetentny Kierownik Budowy we Wrześni

1 opinia
BASTET PAWEŁ RATAJCZAK - Kompetentny Kierownik Budowy we Wrześni

Ten kompetentny kierownik budowy działa w branży od lat i jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy przy nowym zleceniu - BASTET PAWEŁ RATAJCZAK to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Utalentowany Kierownik Budowy

1 opinia
Zaprojektujmy.pl Grzegorz Stajkowski - Utalentowany Kierownik Budowy Września

Ten kierownik budowy proponuje swoje usługi na terenie Wrześni oraz w pobliskim rejonie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Profesjonalny Nadzór Budowlany Września

1 opinia
Elektrix Paweł Chołuj - Profesjonalny Nadzór Budowlany Września

Nadzór budowlany nie ma dla firmy Elektrix Paweł Chołuj żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

Budiroz Piotr Rozrażewski - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Września

Kierownik budowy z wieloletnią praktyką w kwestii nadzoru budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie.

zaprojektujmy.pl

zaprojektujmy.pl - Solidny Nadzór Budowlany Września

Jeśli szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z zaprojektujmy.pl są dla Ciebie idealni. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki!

Joanna Jędrzejczak

Joanna Jędrzejczak - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Września

Szukasz pierwszorzędnego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, ta firma jest świetnym wyborem. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Dobry Kierownik Budowy Września

Pnb - Dobry Kierownik Budowy Września

Firma Pnb świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Wrześni oraz przyległych powiatów. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Przedsiębiorstwo Usług Instalacyjnych HERMAN

Przedsiębiorstwo Usług Instalacyjnych HERMAN - Wysokiej Klasy Kierownik Budowy Września

Utalentowani pracownicy firmy Przedsiębiorstwo Usług Instalacyjnych HERMAN spełnią Państwa wymagania w temacie nadzoru budowlanego. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Fenomenalny Kierownik Budowy

Przedsiębiorstwo Budowlane DOMECO Tomasz Pietraszak - Fenomenalny Kierownik Budowy Września

Sprawdź firmę Przedsiębiorstwo Budowlane DOMECO Tomasz Pietraszak jeśli szukasz fenomenalnych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Wrześni lub w okolicy. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy we Wrześni (18)

Nadzorca Budowlany Września

Klient szuka solidnego nadzorcy budowlanego i napisał - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Jeśli realizujesz całe spektrum usług w konkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

2024-05-23 do 2024-05-31

 • Września

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Pietrzyków-Kolonia

Jako sprawdzona firma oraz solidny kierownik budowy oferujesz swoje usługi na terenie Wielkopolskiego oraz w okolicy? Już teraz skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

2024-05-19 do 2024-05-27

 • Pietrzyków-Kolonia

Dobry Kierownik Budowy Września

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Szukam kierownika do budowy obiektu, 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

2024-05-12 do 2024-05-20

 • Nekielka

Dobry Nadzorca Budowlany

Zapytanie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 36-70m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Wrześni oraz przyległych powiatów. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

2024-04-15 do 2024-04-15

 • Września

Idealny Nadzór Budowlany Września

Rodzaj prac objętych nadzorem: przebudowa, rozbudowa lub nadbudowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Września

Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: Zmiana użytkowania budynku, ekspertyza stanu technicznego budynku Obiekt do nadzoru: handlowo- usługowy Powierzchnia: do 35m² Informacje dodatkowe: Usługa niezbędna do przekształcenia budynku z ha...

2024-03-03 do 2024-03-11

 • Września

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m², Września

Jeśli bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne cechy jako specjalisty od kierowania budową to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m². Zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2024-02-04 do 2024-02-12

 • Września

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Września

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-02-01 do 2024-02-09

 • Września

Rewelacyjny Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia: 36-70m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-01-29 do 2024-02-06

 • Września

Idealny Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: 2024-07-10...

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Czerniejewo

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Czerniejewo

Doprowadź do tego, że nadzór budowlany nie będzie dla Klienta zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony ekspert z zakresu nadzoru budowlanego stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Zachęcamy do kontaktu.

2024-04-03 do 2024-04-11

 • Czerniejewo

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 71-100m², Czerniejewo

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-04-21 do 2024-04-29

 • Czerniejewo

Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-150m², Środa Wielkopolska

Zlecenie o treści - Zlecenie na kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 101-150m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Środy Wielkopolskiej i z sąsiednich miast. Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie.

2024-05-13 do 2024-05-21

 • Środa Wielkopolska

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Środa Wielkopolska

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

2024-03-21 do 2024-03-22

 • Środa Wielkopolska

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Środa Wielkopolska

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: 2024-07-01...

2024-04-05 do 2024-04-13

 • Środa Wielkopolska

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową Września

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 170m² Informacje dodatkowe: Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, garaż jednostanowiskowy (około 35m) w bryle. Bryła prosta, dach n...

2024-03-27 do 2024-04-04

 • Czerlejno

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 201-300m², Kostrzyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-19 do 2024-04-27

 • Kostrzyn

Poszukuję kierownika do odbioru domu lub mieszkania, 71-100m², Kostrzyn

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Obiekt do nadzoru: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-28 do 2024-05-06

 • Kostrzyn
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty