Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Ostrzeszowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 893 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Ostrzeszowie

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy

10 opinii
Usługi kierownika budowy Ostrzeszów

Przekonaj się, że osoby, które zatrudnisz do nadzorowania budowy mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Profesjonalny Nadzór Budowlany Ostrzeszów

4 opinie
"3d-budownictwo" - Profesjonalny Nadzór Budowlany Ostrzeszów

Eksperci z 3d-budownictwo to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży nadzoru budowlanego. Już teraz zadzwoń do nich.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

2 opinie
Arc-Invest Usługi Projektowo-Budowlane - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Ostrzeszów

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, głównie na obszarze Ostrzeszowa, ale także przyległych miast. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

1 opinia
Euro-Dach - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Ostrzeszów

Planujesz wybrać wartego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Euro-Dach z Ostrzeszowa będzie najszybszą drogą. Organizacja prac budowlanych z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Solidny Nadzór Budowlany w Ostrzeszowie

1 opinia
P.W. TransBruk Tomasz Nowicki - Solidny Nadzór Budowlany w Ostrzeszowie

Solidny kierownik budowy z wymaganym doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Doświadczony Kierownik Budowy

HAUSTECHNIK - Doświadczony Kierownik Budowy Ostrzeszów

Ten kierownik budowy oferuje swoje usługi na terenie Ostrzeszowa oraz w rejonie powiatu. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

Michał Kucharczyk - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Ostrzeszów

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Ostrzeszów, ale także przyległych powiatów. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

TPprojekt

TPprojekt - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Ostrzeszów

Chcesz znaleźć rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? TPprojekt z Ostrzeszowa będzie najszybszą drogą. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Perfekcyjny Kierownik Budowy Ostrzeszów

ELEKTROINŻYNIERIA Tomasz Kowalski - Perfekcyjny Kierownik Budowy Ostrzeszów

Firma ELEKTROINŻYNIERIA Tomasz Kowalski świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Ostrzeszowa oraz przyległych powiatów. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

Dobry Kierownik Budowy

Brak firmy - Dobry Kierownik Budowy Ostrzeszów

Fantastyczne nadzorowanie budowy to specjalność tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w fachu kierownika budowy. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Ostrzeszowie (17)

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 36-70m², Ostrzeszów

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 36-70m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

2023-11-10 do 2023-11-18

 • Ostrzeszów

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Kępno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-07-28 do 2023-08-05

 • Kępno

Utalentowany Nadzorca Budowlany Ostrzeszów

Rodzaj prac objętych nadzorem: rozbiórka / wyburzenie obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-09-06 do 2023-09-14

 • Kierzno

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m², Kępno

Zapytanie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 101-150m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z rejonu Kępna i okolic. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2023-08-01 do 2023-08-09

 • Kępno

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Kępno

Szukasz zlecenia jako godny zaufania profesjonalista z zakresu doskonałego nadzorowania budowy z Kępna? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

2023-05-30 do 2023-06-07

 • Kępno

Dobry Nadzorca Budowlany

Jako firma zatrudniająca dobrych nadzorców budowlanych i wyróżniająca się wyjątkowym doświadczeniem, zlecenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m² jest idealne do Ciebie. Umów się na rozmowę jak najszybciej.

2023-07-09 do 2023-07-17

 • Kępno

Rewelacyjny Nadzór Budowlany Ostrzeszów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 115m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2023-07-11 do 2023-07-18

 • Wieruszów

Zapytanie o kierownika do przebudowy, 201-300m², Wieruszów

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny uwagi profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Wieruszowa. Przyczyń się do realizacji jego celów. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

2023-08-23 do 2023-08-31

 • Wieruszów

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Ostrzeszów

Nie trać energii i przyjmij zapytanie o fantastyczne nadzorowanie budowy z miejscowościWieruszów. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2023-11-13 do 2023-11-21

 • Wieruszów

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 71-100m², Stobno

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-08-13 do 2023-08-21

 • Stobno

Dobry Nadzór Budowlany

Podjęcie decyzji o wyborze nadzoru budowlanego nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel rad i znajdź uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-150m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-08-09 do 2023-08-17

 • Stradomia wierzchnia

Szukam kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: 2024-04-30...

2023-07-22 do 2023-07-30

 • Ostrów Wielkopolski

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową Ostrzeszów

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Potrzebuję kierownika do prac remontowych, 71-100m²". Przyjmij zlecenie wysokiej klasy kierowania budową jako fachowiec w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania zleceń z Ostrowa Wielkopolskiego i okolicznych powiatów. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

2023-07-30 do 2023-08-07

 • Ostrów Wielkopolski

Zapytanie o kierownika do montażu instalacji, 201-300m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: montaż instalacji Obiekt do nadzoru: wielorodzinny Powierzchnia: 201-300m² Informacje dodatkowe: Kierownik budowy z uprawnieniami gazowymi Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-08-19 do 2023-08-27

 • Ostrów Wielkopolski

Solidne Nadzorowanie Budowy

Jeżeli wykonujesz zlecenia na solidne nadzorowanie budowy w rejonie Ostrowa Wielkopolskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o kierownika do montażu instalacji, 101-150m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej niezawodnej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

2023-08-30 do 2023-09-07

 • Ostrów Wielkopolski

Najlepszy Nadzorca Budowlany

Jako firma zatrudniająca najlepszych nadzorców budowlanych i wykazująca się szczególnym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 6500m² jest skierowane do Ciebie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

2023-09-25 do 2023-10-03

 • Ostrów Wielkopolski

Zapytanie o kierownika do przebudowy, 36-70m², Ostrów Wielkopolski

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Ostrowa Wielkopolskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

2023-07-20 do 2023-07-28

 • Ostrów Wielkopolski
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty