Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Ostrzeszowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
587 762 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Ostrzeszowie

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy

7 opinii
Usługi kierownika budowy Ostrzeszów

Przekonaj się, że osoby, które zatrudnisz do nadzorowania budowy mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Profesjonalny Nadzór Budowlany Ostrzeszów

2 opinie
Arc-Invest Usługi Projektowo-Budowlane - Profesjonalny Nadzór Budowlany Ostrzeszów

Eksperci z Arc-Invest Usługi Projektowo-Budowlane to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży nadzoru budowlanego. Już teraz zadzwoń do nich.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

1 opinia
Euro-Dach - Pierwszorzędny Nadzór Budowlany Ostrzeszów

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, głównie na obszarze Ostrzeszowa, ale także przyległych miast. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

1 opinia
P.W. TransBruk Tomasz Nowicki - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Ostrzeszów

Planujesz wybrać wartego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? P.W. TransBruk Tomasz Nowicki z Ostrzeszowa będzie najszybszą drogą. Organizacja prac budowlanych z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Solidny Nadzór Budowlany w Ostrzeszowie

"3d-budownictwo" - Solidny Nadzór Budowlany w Ostrzeszowie

Solidny kierownik budowy z wymaganym doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Doświadczony Kierownik Budowy

HAUSTECHNIK - Doświadczony Kierownik Budowy Ostrzeszów

Ten kierownik budowy oferuje swoje usługi na terenie Ostrzeszowa oraz w rejonie powiatu. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

Michał Kucharczyk - Profesjonalne Nadzorowanie Budowy Ostrzeszów

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Ostrzeszów, ale także przyległych powiatów. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

TPprojekt

TPprojekt - Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy Ostrzeszów

Chcesz znaleźć rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? TPprojekt z Ostrzeszowa będzie najszybszą drogą. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Perfekcyjny Kierownik Budowy Ostrzeszów

Brak firmy - Perfekcyjny Kierownik Budowy Ostrzeszów

Firma Brak firmy świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Ostrzeszowa oraz przyległych powiatów. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

Dobry Kierownik Budowy

ELEKTROINŻYNIERIA Tomasz Kowalski - Dobry Kierownik Budowy Ostrzeszów

Fantastyczne nadzorowanie budowy to specjalność tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w fachu kierownika budowy. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Ostrzeszowie (17)

Solidne Kierowanie Budową Ostrzeszów

Pragniesz znaleźć Klienta jako warty uwagi fachowiec z zakresu solidnego kierowania budową z Twojego rejonu? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Umów się na rozmowę od razu.

2023-03-28 do 2023-04-05

 • Bledzianów

Doskonały Nadzorca Budowlany Ostrzeszów

Klient szuka doskonałego nadzorcy budowlanego dla siebie i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-200m². Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług w dobrych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Już nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

2023-03-15 do 2023-03-15

 • Kępno

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 101-200m², Kępno

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-02-16 do 2023-02-24

 • Kępno

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Kępno

Szukasz zlecenia jako godny zaufania profesjonalista z zakresu doskonałego nadzorowania budowy z Kępna? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

2023-05-30 do 2023-06-07

 • Kępno

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, do 100m², Przygodzice

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-01-30 do 2023-02-07

 • Przygodzice

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 94m², Godziesze Małe

Jako sprawdzona firma oraz doświadczony kierownik budowy działasz na terenie Wielkopolskiego oraz w sąsiednich miastach? Zaproponuj termin od razu!

2023-02-21 do 2023-03-01

 • Godziesze Małe

Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: do 100m² Termin skorzystania z oferty: 2024-03-01...

2023-03-14 do 2023-03-14

 • Perzów

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 301-500m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia budynku: 301-500m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-12-28 do 2023-01-05

 • Ostrów Wielkopolski

Doskonałe Nadzorowanie Budowy Ostrzeszów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-03-23 do 2023-03-31

 • Ostrów Wielkopolski

Fenomenalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie przebudowy lub nadbudowy obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-02-11 do 2023-02-19

 • Ostrów Wielkopolski

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Ostrów Wielkopolski

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

2023-03-12 do 2023-03-20

 • Ostrów Wielkopolski

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Ostrów Wielkopolski

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i realizujesz usługi z zakresu profesjonalnego nadzorowania budowy wykonaj zlecenie, które ma treść - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m² i zostało napisane przez rzetelnego Klienta. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

2023-04-18 do 2023-04-26

 • Ostrów Wielkopolski

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

Nie trać energii i przyjmij zapytanie o fantastyczne nadzorowanie budowy z miejscowościOstrów Wielkopolski. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2022-12-05 do 2022-12-05

 • Ostrów Wielkopolski

Fenomenalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 126m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-12-05 do 2022-12-05

 • Nadstawki

Bezkonkurencyjny Nadzór Budowlany Ostrzeszów

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-02-17 do 2023-02-25

 • Zwierzyniec

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Przywory

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-05-08 do 2023-05-16

 • Przywory

Kompetentny Kierownik Budowy Ostrzeszów

To zlecenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Dolnośląskiego i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

2023-05-26 do 2023-05-31

 • Dziadowa Kłoda
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty