Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Pleszewie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 916 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Pleszewie

Consolis Biuro usług projektowych Tomasz Michalczak

1 opinia
Usługi kierownika budowy Pleszew

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz prace specjalistom od nadzorowania budowy z Pleszewa. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

OZEEXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

10 opinii
OZEEXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Pleszew

Z czystym sumieniem powierz zadanie fantastycznego nadzorowania budowy ekspertom z firmy OZEEXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Pleszewa i sąsiednich powiatów. Nadzór nad przebiegiem całej budowy wraz z całą papierologią i dbanie o jej poprawny przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Doskonały Nadzór Budowlany Pleszew

1 opinia
Pracownia budowlana Studio Enviro - Doskonały Nadzór Budowlany Pleszew

Ten kierownik budowy działa w rejonie województwa i oferuje liczne usługi z zakresu doskonałego nadzoru budowlanego. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Dobry Kierownik Budowy

6 opinii
Zakład Robót Ogólnobudowlanych "ZROBUD" - Dobry Kierownik Budowy Pleszew

Firma Zakład Robót Ogólnobudowlanych ZROBUD zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się doskonałymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Aron Filipiak "AR-CON"

Aron Filipiak "AR-CON" - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Pleszew

W przypadku, gdy potrzebujesz pierwszorzędnego nadzorowania budowy w rejonie Pleszewa i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to wykorzystaj kompetencje Aron Filipiak AR-CON. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Profesjonalny Nadzór Budowlany

PHUB AND-BUD - Profesjonalny Nadzór Budowlany Pleszew

Nadzór budowlany to ich pasja, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Wykwalifikowany Kierownik Budowy

Biuro Projektowe KONCEPT - Wykwalifikowany Kierownik Budowy Pleszew

Firma Biuro Projektowe KONCEPT zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się bardzo dobrymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Organizacja prac budowlanych i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Pleszew

Bud Max Kuś Zbigniew - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Pleszew

Bud Max Kuś Zbigniew to eksperci od nadzoru budowlanego, obsługujący Klientów z miejscowości Pleszew i przyległych powiatów. Prowadzenie budowy dowolnego obiektu wraz z dokumentacją i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Max-Pol Przedśiębiorstwo Budowlane Grzegorz Duda

Max-Pol Przedśiębiorstwo Budowlane Grzegorz Duda - Solidny Nadzór Budowlany Pleszew

Jeśli szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Max-Pol Przedśiębiorstwo Budowlane Grzegorz Duda są dla Ciebie idealni. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki!

Fenomenalny Kierownik Budowy w Pleszewie

KRYSTIAN MIŚKIEWICZ - Fenomenalny Kierownik Budowy w Pleszewie

Sprawdź firmę KRYSTIAN MIŚKIEWICZ jeśli szukasz fenomenalnych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Pleszewa lub w okolicy. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Pleszewie (18)

Najwyższej Klasy Kierowanie Budową Pleszew

Ten Klient złożył zapytanie "Potrzebuję kierownika do przebudowy, 201-300m²". Odpowiedz na potrzebę kierownika budowy do realizacji usług z zakresu kierowania budową. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił i Twoja firma to dobry pomysł. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

2024-05-26 do 2024-06-03

 • Pleszew

Nadzorca Budowlany Pleszew

Klient szuka świetnego nadzorcy budowlanego dla siebie i napisał - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m². Jeśli wykonujesz szeroki zakres usług w korzystnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Zapraszamy do kontaktu.

2024-05-21 do 2024-05-29

 • Pleszew

Znakomity Nadzór Budowlany Pleszew

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-01-29 do 2024-02-06

 • Jarocin

Pierwszorzędne Kierowanie Budową

Wykonaj zadanie pierwszorzędnego kierowania budową o treści "Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m²", jako fachowiec z miejscowości Jarocin. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Jarocina jesteś jednym z najlepszych. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2024-01-10 do 2024-01-18

 • Jarocin

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Jarocin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-03-22 do 2024-03-30

 • Jarocin

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Jarocin

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Jarocin

Solidne Nadzorowanie Budowy Pleszew

Jeżeli wykonujesz zlecenia na solidne nadzorowanie budowy w rejonie Jarocina i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 201-300m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej niezawodnej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

2024-05-02 do 2024-05-10

 • Jarocin

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 71-100m², Sulęcinek

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Sulęcinek

Nadzorca Budowlany

Ten Klient szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-150m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2024-01-23 do 2024-01-31

 • Kalisz

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m², Kalisz

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję nadzoru budowlanego powinien znaleźć Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 151-200m². Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Kalisz

Fenomenalny Nadzorca Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Informacje dodatkowe: Dom Jednorodzinny dwukondygnacyjny w technologii IZODOM. Metoda Gospodarcza Termin skorzystania z ofe...

2024-03-25 do 2024-04-02

 • Kalisz

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne atuty jako fachowca od nadzorowania budowy to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 15000m². Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-03-01 do 2024-03-09

 • Kalisz

Fenomenalny Kierownik Budowy Pleszew

Zleceniodawca napisał "Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 151-200m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2024-02-27 do 2024-02-27

 • Kalisz

Nadzór Budowlany

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Powierzchnia: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-07 do 2024-04-15

 • Kalisz

Szukam kierownika do budowy obiektu, 101-150m², Kalisz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-04-28 do 2024-05-06

 • Kalisz

Kierowanie Budową

To zapytanie o treści - Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 71-100m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Kalisza i z sąsiednich miast. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

2024-03-21 do 2024-03-29

 • Kalisz

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 71-100m² Termin skorzystania z oferty: 2025-04-06...

2024-04-11 do 2024-04-19

 • Kalisz

Wysokiej Klasy Kierowanie Budową

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Obiekt do nadzoru: jednorodzinny Powierzchnia: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-02-06 do 2024-02-14

 • Kalisz
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty