Kategorie
Szukaj

Usługi kierownika budowy w Pleszewie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
576 581 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kierownik budowy to osoba, która posiada uprawnienia do nadzorowania i odbioru poszczególnych prac związanych z realizacją budowy zabudowań mieszkalnych, komercyjnych i użyteczności publicznej, w zgodzie z obowiązującym prawem i sztuką budowlaną. Podstawą dochodzenia roszczeń z tytułu wykonanych usług przez kierownika budowy jest podpisywana umowa o świadczenie usług. Dokument ten należy obowiązkowo przygotować po dokonaniu wyboru odpowiedniej osoby na to stanowisko. Dowiedz się, za co odpowiedzialny jest kierownik budowy, z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Jeżeli szukasz fachowca, który pokieruje Twoją budową, koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Do obowiązków kierownika budowy należą m.in.: nadzór, odbiór oraz potwierdzenie w postaci dokumentacji w dzienniku budowy (wraz z datą, podpisem i pieczęcią zawierającą numer uprawnień) wszystkich etapów prowadzonych prac budowlanych, począwszy od budowy stanu surowego, po odbiór budynku gotowego do użytkowania. Podczas realizacji przedsięwzięcia budowlanego, kierownik budowy ma obowiązek oznaczyć teren, na którym prowadzone są prace przy pomocy odpowiedniej tablicy informacyjnej z danymi inwestorów, a także zakresu i celu prowadzonych działań.

Kierownik budowy odpowiedzialny jest także za zaznaczenie wszystkich etapów prac, które po ich wykonaniu pozostaną niewidoczne, czyli fundamenty i zbrojenia, oraz dopilnowanie, by wykonanie ich było zgodne z przepisami BHP, obowiązującą sztuką budowlaną, przepisami prawa, a także z projektem budynku. Po zakończeniu budowy, zobowiązany jest on do potwierdzenia własnoręcznym podpisem oraz pieczęcią zgodności wykonanych rzeczy z wyżej wymienionymi. Po dokonaniu tego, można wystąpić z wnioskiem do Inspektoratu Nadzoru Budowlanego o dokonanie odbioru budynku.

Kierownik budowy powinien posiadać aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu. Dzięki wykształceniu, a także i kompetencjom praktycznym, może on ocenić, a także potwierdzić prawidłowość i jakość przeprowadzonych czynności na placu budowy. Istotne jest także doświadczenie kierownika budowy, czyli jego referencje, rekomendacje oraz specjalizacja w prowadzeniu dokumentacji i odbiorów konkretnego rodzaju prac budowlanych. Zarówno budowa domu, inwazyjne remonty, wyburzenia oraz wykonanie konstrukcji wymagają zgodności z obowiązującymi przepisami oraz prawidłowego wykonania, które ma zagwarantować bezpieczeństwo użytkowników oraz trwałość.

Oferty kierownika budowy można znaleźć w swoim regionie poprzez portale ogłoszeniowe. Należy pamiętać, że warto kierować się przede wszystkim jego kompetencjami. W naszym rankingu znajdą Państwo polecanych kierowników budowy z najbliższej okolicy.

Sprawdź najlepszych kierowników budowy w Pleszewie

OZEEXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7 opinii
Usługi kierownika budowy Pleszew

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz prace specjalistom od nadzorowania budowy z Pleszewa. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Pracownia budowlana Studio Enviro

1 opinia
Pracownia budowlana Studio Enviro - Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Pleszew

Z czystym sumieniem powierz zadanie fantastycznego nadzorowania budowy ekspertom z firmy Pracownia budowlana Studio Enviro. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Pleszewa i sąsiednich powiatów. Nadzór nad przebiegiem całej budowy wraz z całą papierologią i dbanie o jej poprawny przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Doskonały Nadzór Budowlany Pleszew

6 opinii
Zakład Robót Ogólnobudowlanych "ZROBUD" - Doskonały Nadzór Budowlany Pleszew

Ten kierownik budowy działa w rejonie województwa i oferuje liczne usługi z zakresu doskonałego nadzoru budowlanego. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Dobry Kierownik Budowy

Aron Filipiak "AR-CON" - Dobry Kierownik Budowy Pleszew

Firma Aron Filipiak AR-CON zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się doskonałymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

PHUB AND-BUD

PHUB AND-BUD - Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy Pleszew

W przypadku, gdy potrzebujesz pierwszorzędnego nadzorowania budowy w rejonie Pleszewa i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to wykorzystaj kompetencje PHUB AND-BUD. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Profesjonalny Nadzór Budowlany

Biuro Projektowe KONCEPT - Profesjonalny Nadzór Budowlany Pleszew

Nadzór budowlany to ich pasja, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Wykwalifikowany Kierownik Budowy

Max-Pol Przedśiębiorstwo Budowlane Grzegorz Duda - Wykwalifikowany Kierownik Budowy Pleszew

Firma Max-Pol Przedśiębiorstwo Budowlane Grzegorz Duda zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się bardzo dobrymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Organizacja prac budowlanych i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Pleszew

Consolis Biuro usług projektowych Tomasz Michalczak - Perfekcyjny Nadzór Budowlany Pleszew

Consolis Biuro usług projektowych Tomasz Michalczak to eksperci od nadzoru budowlanego, obsługujący Klientów z miejscowości Pleszew i przyległych powiatów. Prowadzenie budowy dowolnego obiektu wraz z dokumentacją i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Bud Max Kuś Zbigniew

Bud Max Kuś Zbigniew - Solidny Nadzór Budowlany Pleszew

Jeśli szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Bud Max Kuś Zbigniew są dla Ciebie idealni. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki!

Fenomenalny Kierownik Budowy w Pleszewie

KRYSTIAN MIŚKIEWICZ - Fenomenalny Kierownik Budowy w Pleszewie

Sprawdź firmę KRYSTIAN MIŚKIEWICZ jeśli szukasz fenomenalnych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Pleszewa lub w okolicy. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Aktualne zlecenia na kierowników budowy w Pleszewie (18)

Dobry Nadzorca Budowlany Pleszew

Jako firma zatrudniająca dobrych nadzorców budowlanych i wyróżniająca się wyjątkowym doświadczeniem, zlecenie o treści - Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, 301-500m² jest idealne do Ciebie. Umów się na rozmowę jak najszybciej.

2022-12-09 do 2022-12-17

 • Pleszew

Dam zlecenie kierownikowi do budowy obiektu, do 100m², Jarocin

Jako pierwszorzędny nadzorca budowlany oferujesz swoje doświadczenie w miejscowości Jarocin oraz na obszarze Jarocina? Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

2022-09-19 do 2022-09-27

 • Jarocin

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Jarocin

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

2022-11-02 do 2022-11-10

 • Jarocin

Nadzorowanie Budowy Pleszew

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu nadzorowania budowy zrealizuj zlecenie na nadzorowanie budowy. Poznaj szczegóły zapytania - Zlecenie na kierownika do wykonania remontu, 201-300m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

2022-09-23 do 2022-10-01

 • Jarocin

Fantastyczny Kierownik Budowy Pleszew

Rodzaj prac objętych nadzorem: odbiór domu lub mieszkania Rodzaj budynku: Garaż z wiatą. Płyty betonowe Powierzchnia budynku: do 100m² Informacje dodatkowe: Garaż z płyt betonowych i płyta warstwowa na dachu Termin skorzystani...

2023-02-23 do 2023-03-03

 • Jarocin

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 140m², Bachorzew

Jako firma zatrudniająca nieprzeciętnych nadzorców budowlanych i charakteryzująca się szczególnym doświadczeniem, ogłoszenie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 140m² jest skierowane do Ciebie. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2022-12-13 do 2022-12-21

 • Bachorzew

Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 101-200m², Kalisz

Zdecydowanie o wyborze nadzoru budowlanego nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie kierownikowi do przebudowy, 101-200m². Zapraszamy do kontaktu.

2022-10-15 do 2022-10-23

 • Kalisz

Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Kalisz

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-01-15 do 2023-01-23

 • Kalisz

Poszukuję kierownika do wykonania remontu, 20m², Kalisz

Rodzaj prac objętych nadzorem: wykonanie remontu Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia budynku: 20m² Informacje dodatkowe: Remont łazienki Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

2022-10-16 do 2022-10-24

 • Kalisz

Znakomity Kierownik Budowy

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 301-500m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-02-26 do 2023-03-06

 • Kalisz

Dobry Nadzorca Budowlany

Zapytanie o treści - Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z Kalisza oraz przyległych powiatów. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

2022-10-06 do 2022-10-06

 • Kalisz

Nadzorca Budowlany

Należąc do nadzorców budowlanych z tak dużym dorobkiem zawodowym realizujesz prace w miejscowości Kalisz i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2023-03-27 do 2023-04-04
dodano 3 dni temu

 • Kalisz

Fenomenalny Kierownik Budowy

Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie kierownikowi do odbioru domu lub mieszkania, 101-200m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej firmy jest najlepszą decyzją. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2022-12-28 do 2023-01-05

 • Kalisz

Szukam kierownika do przebudowy, 101-200m², Kalisz

Zrealizuj zlecenie profesjonalnego nadzorowania budowy o treści "Szukam kierownika do przebudowy, 101-200m²", jako specjalista z miejscowości Kalisz. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Kalisza jesteś w ścisłej czołówce. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

2023-01-06 do 2023-01-07

 • Kalisz

Zapytanie o kierownika do budowy obiektu, 1000m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia budynku: 1000m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2022-10-20 do 2022-10-28

 • Ostrów Wielkopolski

Solidne Nadzorowanie Budowy

Jeśli pracujesz od lat i świadczysz usługi z zakresu solidnego nadzorowania budowy zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Poszukuję kierownika do budowy obiektu, 301-500m² i zostało napisane przez rzetelnego Konsumenta. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

2022-12-28 do 2023-01-05

 • Ostrów Wielkopolski

Potrzebuję kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj prac objętych nadzorem: budowa obiektu Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-03-23 do 2023-03-31
dodano 6 dni temu

 • Ostrów Wielkopolski

Zlecenie na kierownika do budowy obiektu, 101-200m², Ostrów Wielkopolski

Upewnij się, że Zleceniodawcy zlecający kierowanie budową są rzetelni. Wyślij ofertę jako specjalista od kierowania budową. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

2022-11-24 do 2022-12-02

 • Ostrów Wielkopolski
Otrzymaj zlecenia dla Kierowników Budowy

Częste pytania o kierownikach budowy

Czym zajmuje się kierownik budowy?

Kierownik budowy nadzoruje prawidłowość wykonywanych prac budowlanych od pierwszych etapów związanych z budową stanu surowego poprzez poszczególne etapy, które związane są m.in. z usługami geodezyjnymi, przyłączami do budynku, tworzeniem instalacji oraz czynności, które mają na celu doprowadzić do finalizacji budowy. Wszystkie działania na placu budowy muszą być zgodne ze sztuką budowlaną, projektem budynku oraz aktualnymi przepisami. Do głównych zadań kierownika budowy należy: dopilnowanie, nadzorowanie, uzupełnianie dziennika budowy oraz informowanie inwestora w zakresie konieczności dokonania ewentualnych zmian lub poprawek.

Za co odpowiada kierownik budowy?

Kierownik budowy jest odpowiedzialny za zgodność prowadzonych czynności budowlanych zgodnie z projektem, oraz za prawidłowość i bezpieczeństwo ich wykonania. Do jego obowiązków należy również bieżące uzupełnianie Dziennika Budowy, który będzie stanowić podstawę dokumentacji wykonanych prac niezbędną celem przedstawienia właściwym organom. Księga ta będzie niezbędna przy odbiorze budynku przed oddaniem do użytkowania – trzeba ją okazać w jednostce inspektoratu, która będzie dokonywać tejże czynności, oraz w przypadku finansowania za pomocą kredytu hipotecznego, jako jeden z elementów dokumentacji potrzebnej w banku, jako dowód sfinalizowania budowy.

Czy istnieje możliwość zmiany kierownika budowy w trakcie wznoszenia budynku?

Tak, w trakcie realizacji prac budowlanych można dokonać zmiany kierownika budowy. Ta czynność nie jest wymagana do zgłoszenia w Inspektoracie oraz, w przypadku kredytowania, w banku. Wystarczy, że dotychczasowy kierownik budowy zakończy swoje działania odpowiednim wpisem w dzienniku budowy z podpisem, datą oraz pieczęcią. Nowy koordynator przedsięwzięcia powinien rozpocząć prowadzenie swoich adnotacji wpisem na temat przejęcia obowiązków kierownika budowy dla danej inwestycji.

Kiedy nie jest wymagany kierownik budowy na budowie?

W trakcie realizacji budowy dla inwestycji, która nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, nie potrzeba również kierownika budowy oraz prowadzenia przez niego dziennika. Budynki, które powstają na podstawie zgłoszenia, nie wymagają tak szczegółowej dokumentacji oraz monitorowania wszystkich czynności w celu uzyskania pewności zgodności z projektem. Budynki na zgłoszenie również muszą powstać zgodnie z przepisami oraz sztuką budowlaną. W przypadku prowadzenia prac – nie ma obowiązku zatrudniania kierownika budowy – dzięki temu koszt wybudowania nieruchomości jest mniejszy. W przypadku budynku na zgłoszenie – odpowiedzialność spoczywa po stronie inwestora.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plKierownicy Budowy złożą Ci bezpłatne oferty